آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ORDI: آیا خریداران می‌توانند به سقف ۱۰۰ دلار برسند؟🤔

پیش‌بینی قیمت ORDI: آیا خریداران می‌توانند به سقف ۱۰۰ دلار برسند؟🤔

ORDI: آیا خریداران می‌توانند به سقف ۱۰۰ دلار برسند؟

به گزارش زوم ارز، در این ماه، نمودار قیمت ORDI شاهد شکست دوبار بالای ۷۰ دلار بود. همچنین، توکن ORDI با حرکت صعودی مواجه است و پیش‌بینی می‌شود که به مرز ۱۰۰ دلار برسد. در صورتی که قیمت ORDI تا ۶۰ درصد رشد کرده است و هنوز به نزدیک‌ترین اوج ۸۴ دلار در ۵۲ هفته گذشته نزدیک است. این موقعیت باعث شده خریداران به طور فزاینده‌ای به تجمع این توکن بپردازند.

  • ۱. نمودار قیمت ORDI نشان دهنده شکل‌گیری اوج‌های بالاتر و افزایش است.
  • ۲. خریداران در حال جذب و انباشت هستند.

قیمت ORDI در مسیر صعودی بالاتر از میانگین‌های متحرک کلیدی قرار دارد و نمودار نشان‌دهنده یک روند صعودی است. علاوه بر این، اکشن قیمت نشان می‌دهد که قیمت ORDI به انباشته شدن سود ادامه خواهد داد. با توجه به ابزار توسعه فیبوناچی، اگر قیمت ORDI از مرز ۸۵ دلار عبور کند، می‌تواند در جلسات بعدی به ۸۸ و ۹۳ دلار افزایش یابد.

در حال حاضر، قیمت زنده توکن ORDI 81.01 دلار است و با افزایش روزانه ۵.۴۸ درصد، نشانگر حرکت صعودی در نمودار است. همچنین، حجم معاملات با ۳۷.۷۸ درصد افزایش به ۶۳۹.۷۸ میلیون دلار رسیده است. با این حال، جفت ORDI/BTC در ۰.۰۰۱۹۲ BTC قرار دارد و ارزش بازار آن ۱.۷۳ میلیارد دلار است. تحلیلگران برتری روند صعودی را حفظ کرده‌اند و نشان می‌دهد که ORDI در جلسات بعدی به عملکرد بهتر خود ادامه خواهد داد.

ORDI در نمودار روزانه، برک آوت دوتایی پایین را نمایش می دهد

منبع: ORDI/USD Chart By TradingView
منبع: ORDI/USD Chart By TradingView

در نمودار روزانه، قیمت ORDI در حال افزایش سرسام‌آور سود است و به سمت مرز روانی ۱۰۰ دلار پیش می‌رود. این روند قوی است و توکن ORDI آماده است تا در جلسات آینده جایگاه شیرین خود را ادعا کند. همچنین، عقب‌نشینی از علامت متحرک نمایی ۲۰ روزه باعث ورود کارتل خرس به شدت به دام افتاد و منجر به شکست بیش از ۷۰ دلار شد.

منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه بیش از حد خرید نزدیک به ۷۲ باقی ماند و یک متقاطع مثبت تشکیل داد که به شکست دامنه در نمودارها هدایت کرد. اندیکاتور MACD نیز یک متقاطع صعودی نشان داد و نوارهای سبز در هیستوگرام را ایجاد کرد که نشان می‌دهد رالی کوتاه‌مدت در جلسات آینده ادامه خواهد داشت.

ORDI در نمودار هفتگی، شمعدان صعودی Marubozu را شکل می‌دهد

منبع: نمودار ORDI/USD توسط TradingView
منبع: نمودار ORDI/USD توسط TradingView

توکن ORDI در نمودار هفتگی نزدیک به ۷۰ دلار قرار داشت و در جلسات اخیر یک کندل دوجی شکل گرفت. پس از آن، یک چرخش قابل توجهی از خط روند نزولی کانال ثبت شد و یک شمعدان صعودی marubozu شکل گرفت، که نشانگر انعطاف‌پذیری خریداران بود.

خلاصه

قیمت توکن ORDI از خط گردن ۷۰ دلار فرار کرد و شاهد یک شکست دوگانه بود که انعطاف‌پذیری خریداران را در نمودارها برجسته کرد. این روند قوی است و گاوها را برای بسیج کوتاه‌مدت به سمت ۱۰۰ دلار در جلسات آینده ترجیح می‌دهد. علاوه بر این، شتاب خرید بعدی در چند هفته گذشته ادامه داشته است و نشانه‌ای قوی از علاقه سرمایه‌گذاران است.

سطوح فنی

سطوح پشتیبانی: ۷۵ دلار و ۶۸ دلار

سطوح مقاومت: ۸۵ دلار و ۹۲ دلار

استیو اندرسون

استیو اندرسون از علاقه مندان به رمزارزهای استرالیایی است. او بیش از ۵ سال متخصص در مدیریت و تجارت است. استیو به عنوان یک معامله گر کریپتو کار کرده است، او عاشق یادگیری در مورد تمرکززدایی، درک پتانسیل واقعی بلاک چین است.


منبع: thecoinrepublic.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده