آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Optimism ویژگی های جدیدی را برای پشتیبانی از لایه ۳ در Superchain ارائه می کند

Optimism ویژگی های جدیدی را برای پشتیبانی از لایه 3 در Superchain ارائه می کند

Optimism ویژگی های جدیدی را برای پشتیبانی از لایه ۳ در Superchain ارائه می کند

به گزارش زوم ارز، Optimism در حال آماده‌سازی برای منتشرکردن دو ویژگی جدید است که برای تسهیل ادغام سازندگان لایه ۳ (L3) در شبکه Superchain خود مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی‌های جدید، شامل توکن‌های گاز سفارشی و حالت پلاسما هستند که برای ساده‌سازی فرآیند ورود به L3 از طریق OP Stack و ایجاد یک محیط مشترک در اکوسیستم Optimism طراحی شده‌اند.

با توجه به مطلب Optimism در وبلاگ، پروژه‌هایی که دنبال پیاده‌سازی راه‌حل L3 هستند ممکن است از توکن‌های لایه ۲ (L2) موجود خود برای پرداخت هزینه‌های گاز استفاده کنند. به عبارت دیگر، Optimism اعلام کرده است که این قابلیت می‌تواند فرآیند انتقال از L2 به L3 را آسان‌تر کند و هزینه‌های ورود به سیستم را برای کاربران جدید کاهش دهد.

Optimism اظهار داشت: “- به جای نیاز به افزایش سطح شیب دار با انجام یک تراکنش گران قیمت L1 و سپرده گذاری توکن های گاز در L2، رمپینگ به L3 می تواند به سادگی انجام تراکنش سپرده L2 ارزان در L3 باشد.” p>

این گروه اعلام کرد که مراحل نهایی برای اجرای توکن‌های گاز سفارشی در حال انجام است و منتظر است که به زودی در دسترس قرار گیرد.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

با استفاده از پلاسما، Optimism ارادت می‌کند که یک گزینه DA الیه‌بندی شود که جایگزین ارائه شود، این امر برای توسعه‌دهندگانی که به دنبال رونق و توسعه زنجیره‌های مقرون‌به‌صرفه هستند، بسیار حیاتی است.

تنها با ارسال تراکنش‌ها به L2 به جای شبکه اصلی اتریوم، هزینه‌های مرتبط با تعهدات داده و ریشه‌ی خروجی به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. این کاهش در هزینه‌های سربار ثابت، L3s را به یک گزینه‌ی در دسترس‌تر برای استقرار در پشته OP تبدیل می‌کند.

این تیم مدعی است که آغاز به کار اخیر اپراتور توالی Redstone به عنوان اولین زنجیره استک OP با استفاده از حالت پلاسما، نمونه‌ای از قدرت این ویژگی برای اجرای برنامه‌های کاربردی با سرعت بالا بدون نیاز به زبان‌های برنامه‌نویسی جدید است. Optimism به توسعه حالت پلاسما برای یکپارچگی چندین لایه DA ادامه می‌دهد و پیش‌بینی می‌شود که L3s به طور گسترده از این ویژگی استفاده کند.

منظر سرشار از امید به Superchain، ایجاد یک شبکه زنجیره‌ای است که فناوری منبع باز را به اشتراک می‌گذارد و به توسعه Optimism کمک می‌کند. L3 ها به شدت ترغیب شده‌اند که به این شبکه متصل شوند، با قابلیت دسترسی به یک جامعه گسترده از سازندگان، فرصت های مالی متعدد، و توانایی ایجاد زیرساختی برای آینده‌ای پویا و بزرگتر در اکوسیستم Superchain.

آخرین پیشرفت‌ها جزء تلاش‌های مداوم شرکت Optimism برای تامین نیازهای رو به رشد برای فناوری انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم در اکوسیستم خود محسوب می‌شود. این پیشرفت‌ها همچنین نشان می‌دهند که این شرکت متعهد است به ارائه بیشترین دسترسی ممکن به فناوری بلاک‌چین برای طیف گسترده‌ای از توسعه‌دهندگان و مصرف‌کنندگان.

با افزایش رشد اکوسیستم Optimism، نیاز به فناوری انعطاف پذیر و قابل تنظیم نیز افزایش می یابد. تقاضا برای دسترسی بیشتر به فناوری بلاک چین برای سازندگان و مصرف کنندگان افزایش می‌یابد. اگر توسعه‌دهندگان قادر باشند برنامه‌های قابل مقیاس‌پذیری بسازند، می‌توانند بدون افزایش بیش از حد هزینه‌ها یا نیاز به چند برابر کردن منابع، به تعداد بیشتری از کاربران دسترسی فراهم کنند.


منبع: cryptobriefing.com


تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده