آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل اپتیمیسم OP امروز

تحلیل اپتیمیسم OP

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال OP را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت OP را مشاهده کنید.

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز اپتیمیسم OP در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیل ما نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته و دقیقاً طبق آنچه که انتظار داشتیم قیمت در حال حرکت است. خدمتتان عرض کردم روند این ارز صعودی بوده اگر با دقت بیشتری به آن روند صعودی نگاه کنید. متوجه می‌شوید که ساختار بک کانال صعودی را تشکیل داده که ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و گفتیم انتظار داریم بین سقف و کف این کانال قیمت این ارز نوسان پیدا کند و به رشد خود ادامه دهد. در ادامه خدمتتان عرض کردیم که در ناحیه کف کانال ،شاهد یک الگوی صعودی بوده ایم و قیمت شروع به رشد کرده و هدف اصلی آن را محدوده سقف کانال در نظر داریم، اما در طی آن مسیر محدوده مقاومتی باکس قرمز قرار دارد و ابتدا می‌بایست از این محدوده مقاومتی عبور کند و بعد به سقف کانال برسد.
دوستان عزیز در حال حاضر محدوده باکس قرمز بریک شده و بعد از آن پولبک هم شکل گرفته و سپس بر اساس الگوی صعودی که ساخته شده انتظار داریم که قیمت به طرف سقف کانال نیز حرکت کند و اگر کندل قرمزی تشکیل شود، آن را مینور و موقت می‌دانیم .دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز مانا mana هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل OP امروز 6 فروردین 1403
تحلیل OP امروز ۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز اپتیمیسم OP در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردم روند این ارز صعودی بوده اگر با دقت بیشتری به آن روند صعودی نگاه کنید. متوجه می‌شوید که ساختار بک کانال صعودی را تشکیل داده که ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و گفتیم انتظار داریم بین سقف و کف این کانال قیمت این ارز نوسان پیدا کند و به رشد خود ادامه دهد. در ادامه خدمتتان عرض کردیم که در ناحیه کف کانال ،شاهد یک الگوی صعودی بوده ایم و قیمت شروع به رشد کرده و هدف اصلی آن را محدوده سقف کانال در نظر داریم، اما در طی آن مسیر محدوده مقاومتی باکس قرمز قرار دارد و ابتدا می‌بایست از این محدوده مقاومتی عبور کند و بعد به سقف کانال برسد.
دوستان عزیز در حال حاضر محدوده باکس قرمز بریک شده و بعد از آن پولبک هم شکل گرفته و سپس بر اساس الگوی صعودی که ساخته شده انتظار داریم که قیمت به طرف سقف کانال نیز حرکت کند.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز مانا mana هم امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته،می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل OP امروز 7 اسفند 1402
تحلیل OP امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز اپتیمیسم OP در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. همانطور که ماه گذشته خدمتتان عرض کردم روند این ارز صعودی بوده ،چرا که کف‌ها بالاتر از کف قبلی و سقف‌ها بالاتر از سقف قبلی تشکیل شده‌اند و اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که ساختار بک کانال صعودی را تشکیل داده که ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و گفتیم انتظار داریم بین سقف و کف این کانال قیمت این ارز نوسان پیدا کند و به رشد خود ادامه دهد. در ادامه خدمتتان عرض کردیم که در ناحیه کف کانال ،شاهد یک الگوی صعودی بوده ایم و قیمت شروع به رشد کرده و هدف اصلی آن را محدوده سقف کانال در نظر داریم، اما قبل از آن باکس قرمز که به عنوان یک محدوده مقاومتی ماژور مد نظرمان است، در بین مسیر قرار دارد و ابتدا می‌بایست از این محدوده مقاومتی عبور کند و بعد به سقف کانال برسد.
دوستان عزیز در حال حاضر قیمت هنوز نتوانسته بالاتر از باکس قرمز تثبیت دهد و شروع به اصلاح کرده و به این نکته توجه داشته باشید، که کندل‌های قرمز فعلی را مینور و موقت می‌دانیم و در صورت تشکیل شدن الگوهای بازگشتی و صعودی، مجدد انتظار داریم روند اصلی این ارز از سر گرفته شود و قیمت خود را به ناحیه سقف کانال نیز برساند. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل OP امروز 9 بهمن 1402
تحلیل OP امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوار هستم که حالتون خوب باشه، ارز OP را در تایم فریم هفتگی مورد بررسی قرار داده‌ایم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل کف‌هایی بالاتر از کف قبلی و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی روند این ارز صعودی می‌باشد و به همین منظور ما یک کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم.
در حال حاضر قیمت این ارز به دنبال تکمیل موج صعودی خود می‌باشد و توجه داشته باشید که، ناحیه باکس قرمز نقش یک مقاومت را داشته و در تایم فریم روزانه ما شاهد تثبیت بالای آن ناحیه هستیم و انتظار داریم که قیمت همچنان به رشد خود ادامه دهد و به سقف کانال نیز برسد.
دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل OP امروز 11 دی 1402
تحلیل OP امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۸ آذر ۱۴۰۲

 

تحلیل رمز ارز op در تایم فریم روزانه این رمز ارز پس از رشد خوبی که داشت به ناحیه عرضه روزانه خودش رسید و جلوی رشد قیمت گرفته شد و به سمت پایین حرکت کرد روند این رمز ارز را می‌توان صعودی گفت و ریزشی که توسط این ناحیه عرضه اتفاق افتاد یک اصلاح قیمتی باشد و یک ناحیه تقاضا تشکیل شده است که قیمت یک بار برخورد به ناحیه را داشته و به سمت بالا حرکت کرده و با دوباره تاچ شدن این ناحیه نیز قیمت می‌تواند به بالا برگردد و حتی ناحیه عرضه خودش را بی اعتبار کند.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 8 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۸ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۸ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز op همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید در تایم فریم روزانه پس از رشد خوبی که داشت حدودا در هفته اخیر ۲۱ درصد رشد کرد؛ ولی الان به یک ناحیه عرضه روزانه رسیده که این ناحیه دوبار برخورد داشته قیمت بهش و به وظیفه خودش عمل کرده و قیمت الان دوباره به این ناحیه رسید و ممکنه که قیمت را به سمت پایین بفرسته و اگر این ناحیه را بی اعتبار کند ناحیه عرضه بعدی که پیش روی خودش داره در تایم فریم روزانه از قیمت ۱.۶۷۳ دلار تا ۱.۸۲۴ دلار است که می‌تواند جلوی رشد قیمت را بگیرد ولی نظر من این هست که از همین سطح عرضه که قرار دارد و قبلا هم به این ناحیه احترام گذاشته است ریزش خود را شروع کند. صحبت من سیگنال نیست دوستان فقط نظر شخصی خودم را به شما ارائه دادم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 8 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۸ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز OP در مدت یک ماه گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز چند بار حمایت کف کانال صعودی را از دست داد. اما در نهایت، روز گذشته مجددا داخل کانال برگشت و این باز بازگشت قوی داشته است. انتظار داریم که با صعودی شدن روند کوتاه مدت بیت کوین، این ارز هم مانند بسیاری از آلت کوین ها افزایش قیمت داشته باشد و به اهداف بالاتری که برای آن در نظر گرفته شده است، دست پیدا کند. با توجه به صعودی بودن روند بازار، افزایش قیمت OP تا اهداف مشخص شده در محدوده های ۱.۹۰، ۲ و ۲.۱۱ دلار مورد انتظار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 10 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز OP روند یک ماه گذشته نزولی داشت و حمایتی که در محدوده ۱.۵۸ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، با تقاضا همراه نبود. به دلیل افزایش فشار فروش در کل بازار، این محدوده شکسته و تبدیل به مقاومت مهمی شد که برخورد به آن واکنش منفی به همراه داشت. قیمت در طول این مدت دو بار به کف کانال صعودی میان مدت برخورد کرده است و بار اول واکنش خوبی نشان داده است. اما واکنش دوم قوی نبوده است و چنانچه کاهش بیشتر قیمت موجب شکست حمایت کف کانال و همچنین موجب شکست حمایت محدوده ۱.۱۰ دلار شود، شرایط برای این ارز مجددا نزولی خواهد شد و می تواند تا حمایت محدوده ۰.۹۰ الی ۰.۸۰ دلار کاهش قیمت آن ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 13 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز OP از زمانی که در صرافی های متمرکز لیست شد، در یک روند صعودی متعادل در حال حرکت است. این ارز دارای موج های صعودی قوی با اصلاح های تقریبا عمیق است و این روند صعودی خود را در همان روزهای ابتدایی معاملات که بازار در روند نزولی قرار داشت، حفظ کرده است. همانطور که مشاهده می کنید، برای این ارز می توانیم یک کانال صعودی در تایم فریم روزانه در نظر بگیریم.

قیمت این ارز در آخرین اصلاح تا محدوده ۰.۹۱ دلار کاهش قیمت داشت و مجددا تقاضای بالایی در آن شکل گرفت. می توانیم سقف و کف های بالاتر را که در محدوده کف کانال تشکیل شده است، ببینیم. همچنین حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم. با حفظ این حمایت، پتانسیل رشد قیمت تا محدوده مقاومت های ۱.۹۰، ۲ و ۲.۳۰ دلار به وجود خواهد آمد.این سطوح مقاومتی محدوده های سیو سود خریداران هستند و می توانند با واکنش همراه باشند. مقاومت دوم که در محدوده ۲.۳۱ الی ۲.۳۵ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند واکنش منفی قوی تری داشته باشد.

مقاومت محدوده ۲.۱۱ دلار توسط چند فیبوناچی کلاستر شده است و سطوح فیبوناچی های مختلف در این محدوده قرار گرفته است. بنابراین این مقاومت هم که دقیقا بین دو مقاومت ذکر شده قرار دارد، محدوده مهمی محسوب می شود. در نتیجه از این سطوح انتظار یک اصلاح عمیق داریم. حمایت کوتاه مدت OP در صورت اصلاح، در محدوده ۱.۵۸۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 16 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده