لایت فارکس

تحلیل اپتیمیسم OP امروز

تحلیل اپتیمیسم OP

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال OP را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت OP را مشاهده کنید.

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز OP در مدت یک ماه گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز چند بار حمایت کف کانال صعودی را از دست داد. اما در نهایت، روز گذشته مجددا داخل کانال برگشت و این باز بازگشت قوی داشته است. انتظار داریم که با صعودی شدن روند کوتاه مدت بیت کوین، این ارز هم مانند بسیاری از آلت کوین ها افزایش قیمت داشته باشد و به اهداف بالاتری که برای آن در نظر گرفته شده است، دست پیدا کند. با توجه به صعودی بودن روند بازار، افزایش قیمت OP تا اهداف مشخص شده در محدوده های ۱.۹۰، ۲ و ۲.۱۱ دلار مورد انتظار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 10 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز OP روند یک ماه گذشته نزولی داشت و حمایتی که در محدوده ۱.۵۸ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، با تقاضا همراه نبود. به دلیل افزایش فشار فروش در کل بازار، این محدوده شکسته و تبدیل به مقاومت مهمی شد که برخورد به آن واکنش منفی به همراه داشت. قیمت در طول این مدت دو بار به کف کانال صعودی میان مدت برخورد کرده است و بار اول واکنش خوبی نشان داده است. اما واکنش دوم قوی نبوده است و چنانچه کاهش بیشتر قیمت موجب شکست حمایت کف کانال و همچنین موجب شکست حمایت محدوده ۱.۱۰ دلار شود، شرایط برای این ارز مجددا نزولی خواهد شد و می تواند تا حمایت محدوده ۰.۹۰ الی ۰.۸۰ دلار کاهش قیمت آن ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 13 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اپتیمیسم OP در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز OP از زمانی که در صرافی های متمرکز لیست شد، در یک روند صعودی متعادل در حال حرکت است. این ارز دارای موج های صعودی قوی با اصلاح های تقریبا عمیق است و این روند صعودی خود را در همان روزهای ابتدایی معاملات که بازار در روند نزولی قرار داشت، حفظ کرده است. همانطور که مشاهده می کنید، برای این ارز می توانیم یک کانال صعودی در تایم فریم روزانه در نظر بگیریم.

قیمت این ارز در آخرین اصلاح تا محدوده ۰.۹۱ دلار کاهش قیمت داشت و مجددا تقاضای بالایی در آن شکل گرفت. می توانیم سقف و کف های بالاتر را که در محدوده کف کانال تشکیل شده است، ببینیم. همچنین حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت می توانیم برای این ارز در نظر بگیریم. با حفظ این حمایت، پتانسیل رشد قیمت تا محدوده مقاومت های ۱.۹۰، ۲ و ۲.۳۰ دلار به وجود خواهد آمد.این سطوح مقاومتی محدوده های سیو سود خریداران هستند و می توانند با واکنش همراه باشند. مقاومت دوم که در محدوده ۲.۳۱ الی ۲.۳۵ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند واکنش منفی قوی تری داشته باشد.

مقاومت محدوده ۲.۱۱ دلار توسط چند فیبوناچی کلاستر شده است و سطوح فیبوناچی های مختلف در این محدوده قرار گرفته است. بنابراین این مقاومت هم که دقیقا بین دو مقاومت ذکر شده قرار دارد، محدوده مهمی محسوب می شود. در نتیجه از این سطوح انتظار یک اصلاح عمیق داریم. حمایت کوتاه مدت OP در صورت اصلاح، در محدوده ۱.۵۸۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اپتیمیسم OP امروز 16 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اپتیمیسم OP امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
من جعفر هستم. تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده