آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر کریپتو هشدار می‌دهد: نمودار نشان می‌دهد بیت کوین ممکن است با دو رقم سقوط کند!😲

تحلیلگر کریپتو هشدار می‌دهد: نمودار نشان می‌دهد بیت کوین ممکن است با دو رقم سقوط کند!😲

تحلیلگر کریپتو هشدار می‌دهد: نمودار نشان می‌دهد بیت کوین ممکن است با دو رقم سقوط کند!

به گزارش زوم ارز، جاستین بنت، یک تحلیلگر و معامله‌گر کریپتو، هشدار می‌دهد که بیت کوین  احتمالاً هنوز به پایان مراحل اصلاح خود نرسیده است.

بنت، که بیش از ۱۱۰۸۰۰ دنبال‌کننده در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X دارد، به طرفداران خود می‌گوید که نمودار برتری تتر  نسبت به بیت کوین در حال کاهش است.

معامله‌گران معمولاً نمودار USDT.D را به دقت دنبال می‌کنند زیرا نشان می‌دهد که چه مقدار از ارزش بازار ارزهای دیجیتال از تتر ، یک ارز پایدار، تشکیل شده است. نمودار صعودی USDT.D به طور سنتی به عنوان یک نشانگر کاهشی برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تفسیر می‌شود، زیرا نشان می‌دهد که معامله‌گران دارایی‌های رمزنگاری خود را به سود تتر تخلیه می‌کنند.

بیشتر بخوانید: چرا بیت کوین سقوط می کند؟

بنت پیش‌بینی می‌کند که پس از عبور از سطح حمایت بحرانی، نمودار USDT.D به سمت بالا حرکت خواهد کرد.

او می‌گوید: “آیا بیت کوین می‌تواند به یک سطح کمتر از سطوح فعلی بیاید؟ حدس می‌زنم نمودار USDT.D برتری تتر همین را نشان می‌دهد. این نمودار با عکس العملی بر بیت کوین حرکت می‌کند و سطوح آن از اکتبر تاکنون ثابت بوده است. قیمت بیت کوین به تقریباً ۳۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. بیایید ببینیم.”

منبع: جاستین بنت/ ایکس
منبع: جاستین بنت/ ایکس

بنت همچنین اظهار می‌کند که پیش‌بینی‌اش درباره بیت کوین هنوز پابرجاست، اگرچه ارزش آن به تازگی به حدود ۴۲۰۰۰ دلار افزایش یافته است. او توصیه می‌کند که بیت کوین ممکن است قبل از سقوط به هدف نزولی خود، با یک رالی تسکینی تا حدود ۴۶۰۰۰ دلار ادامه یابد.

او می‌گوید: “از زمانی که در ۱۲ ژانویه به طرح BTC پایبند ماندیم، کلید امداد یعنی بازیابی سطح ۴۱۲۴۰ دلاری بود. قبل از اینکه به سطح پایین بیفتد، عدم تعادل را پیش از آن پر کنید.

بیایید ببینیم.”

منبع: جاستین بنت/ ایکس
منبع: جاستین بنت/ ایکس

به زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با قیمت ۴۱,۸۵۱ دلار در حال معامله است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴ درصد افزایش یافته است.

بنت همچنین به شاخص دلار آمریکا (DXY) توجه می‌کند که یک معیار برای ارزش دلار آمریکا در مقابل یک سبد شش ارز اصلی است.

به گفته بنت، DXY آماده برای بازگشت به سمت صعودی به نظر می‌رسد.

او می‌گوید: “DXY هنوز در حال چرخش است و من همچنان به صعود آن اعتقاد دارم، مانند آنچه که از ۲ ژانویه شاهد بودیم. سطوح مقاومتی در ۱۰۳.۵۰ و ۱۰۴.۲۰ وجود دارند. شکست پایدار بالای ۱۰۴.۲۰ در هفته‌های آینده، روند اخیر را از کاهشی به صعودی تغییر خواهد داد و بر دارایی‌های ریسکی مانند سهام و ارزهای دیجیتال فشار خواهد آورد.

همچنین، باید به شکست مداوم زیر ۱۰۲.۶۰ توجه کنیم.”

منبع: جاستین بنت/ ایکس
منبع: جاستین بنت/ ایکس

نمودار قوی DXY نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در حال منتقل کردن سرمایه خود به دلار آمریکا هستند و از دارایی‌های ریسکی مانند بیت‌کوین فاصله می‌گیرند.

در زمان نگارش، DXY با قیمت ۱۰۳.۴۷ در حال معامله است.


منبع : dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده