آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز دیجیتال اومیسه گو OMG چیست؟ | آشنایی با ارزدیجیتال اومیسه گو

ارز دیجیتال OMG

ارز دیجیتال OMG ، آیا تا به حال نام ارز دیجیتال اومیسه گو یا ” OMG ”  را شنیده اید؟ آیا درباره این ارز اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید که چگونه می توان آن را خرید و فروش و یا استخراج کرد؟ آیا می دانید که کیف های ارز omg چیست؟ آیا این ارز دیجیتال اومیسه گو یا ” OMG ”  کلاهبرداری است؟ در این مقاله قصد داریم تا به این سوالات و سوالات دیگری که ممکن است در ادامه برایتان پیش بیاید پاسخ دهیم. اگر قصد دارید تا به صورت کامل با ارز دیجیتال اومیسه گو یا ” OMG ” آشنا شوید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

با ارز دیجیتال اومیسه گو یا “OMG” بیشتر آشنا شوید

پروژه اومیسه گو یا ” OMG ” به امید اینکه بتوانید راه حلی برای مشکلات مالی در بین هماهنگی های سیستم پرداخت باشد به روی کار آمده است. ارز دیجیتال OMG یک پروژه غیر متمرکز و با پشتوانه دارایی می باشد. با ” OMG ” می توان در بین چندین بلاکچین تبادل انجام داد.

در اصل می توان گفت که اومیسه گو یا OMG یک پروژه بر اساس POS ( گواهی اثبات سهام ) می باشد که طبق بلاکچین اتریوم فعالیت می کند و همچنین این کمک را به شبکه های پرداخت می کند تا یک سیستم مالی شفاف و عمومی ایجاد کند. همانطور که می دانید پروژه های POS و یا همان اثبات سهام قابلیت استخراج را ندارند زیرا برای تایید تراکنش از ماینر ها استفاده نمی شود و آنکه تراکنش ها را تایید و سپس به بلاکچین اضافه می کنند اعتبار سنج ها می باشند.

پروژه اومیسه گو یا OMG امکان ساخت کیف پول های دیجیتال را بر روی بلاکچین به کاربران خود می دهد. به عبارتی می توان گفت که اومیسه گو یک کیت توسعه نرم افزار ” SDK ” می باشد که قابلیت ساخت کیف پول دیجیتال بر روی بلاکچین آن امکان پذیر است.

کیف پول White-label یکی از کیف پول هایی است که SDK آن را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده است. این کیف پول به شما اجازه می دهد تا مجموعه ای از راه حل های پرداخت که می تواند به راحتی در شبکه انجام شود در اختیارتان قرار گیرد. این کیف پول به شما امکان انجام تراکنش های ارز دیجیال، ارز های سنتی، کارت هدیه، پرداخت های اعتباری و… را می دهد. با استفاده از این امکان شما می توانید کیف پول اختصاصی خود را توسعه دهید.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال OMG

نام اختصاری OMG
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۱۴۰,۲۴۵,۳۹۸
مقدار درگردش ۱۴۰,۲۴۵,۳۹۸
وب سایت رسمی omg.network

omg.network

بلاکچین اکسپلور blockexplorer.mainnet.v1.omg.network

etherscan.io

ethplorer.io

blockchair.com

blockexplorer.mainnet.v1.omg.network

وایت پیپر https://docs.omg.network/
پیج های ارتباط رسمی twitter.com

https://reddit.com/r/OMGnetwork/

سورس کد https://github.com/omgnetwork/elixir-omg
آدرس قرارداد ۰xd26114cd6ee289accf82350c8d8487fedb8a0c07

تاریخچه ارز دیجیتال OMG

ارز دیجیتال OMG
تاریخچه ارز دیجیتال OMG

امیسه نام یک شرکت است که در سال ۲۰۱۳ در بانکوک تایلند توسط دو فرد با نام های ” جون هاسگاوا ” Jun Hasegawa ” و ” دونی هارینسویت ” Donnie Harinsut ” راه اندازی شد. این ارز مورد حمایت بانک های تایلند و همچنین وزارت دارایی تایلند قرار گرفته است. در سال ۲۰۱۷ اولین ICO این پروژه برگزار شد که حدود ۲۵ میلیون دلار جذب سرمایه شد. در تیم اومیسه گو چندین مشاور حضور دارد که تمامی آن ها از بنیانگذاران اتریوم می باشند.


آیا ارز دیجیتال OMG آینده دارد؟

در حال حاضر ارز دیجیتال OMG قیمتی معادل ۲.۸۴ دلار دارد و در سایت کوین مارکت کپ در بین ارز های دیجیتال رتبه ۴۰ را دارا می باشد. حجم کل بازار این ارز برابر با ۴۰۶.۳۸۰.۰۰۰.۰۰ و همچنین معاملات روزانه این ارز نیز برابر با ۹۹.۵۶۳.۸۰۰.۰۰ می باشد. تا حدودی می توان گفت که عمکرد ارز دیجیتال OMG در بازار رمز ارز ها خوب است و در بین AltCoin ها تا حدودی محبوب است. دولت تایلند تا حدودی به این ارز در برخی از مسائل مالی کمک کرده است. تقریبا ارز دیجیتال OMG آینده روشنی دارد و می توان به آن امیدوار بود اما باز هم باید به مسائل دیگری توجه کرد.


پیش بینی آینده ارز دیجیتال OMG توسط سه کمپانی

اینکه از پیشبینی افراد با تجربه باخبر شویم، می توانید کمک بزرگی به ما بکند. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا پیشبینی سه کمپانی بزرگ را بریتان ارائه دهیم تا با آینده این ارز از زبان سه فرد مختلف با خبر شوید.

 1. پیشبینی WalletInvestor:

WalletInvestor اینگونه پیشبینی می کند که قیمت هر کوین از OMG تا سه سال آینده بیش از ۶۰ دلار خواهد بود. به نظر شما پیش بینی WalletInvestor درست خواهد بود؟

 1. پیشبینی CoinLiker:

CoinLiker پیشبینی می کند که کوین OMG در آینده ای نزدیک حدود ۸۰ برابر خواهد شد و پیشبینی دیگر آن این است که تقریبا تا ۵ سال دیگر این ارز به ۳۲۰ دلار خواهد رسید. آیا به نظر شما پیش بینی CoinLiker درست خواهد بود؟

 1. پیشبینی TradingBeasts:

پیش تر TradingBeasts پیشبینی کرده بود که قسمت OMG تا سال ۲۰۱۹ به ۲۷ دلار خواهد رسید اما این اتفاق نیافتاد و حال می گویند که در سال ۲۰۲۱ نیز قیمت هر توکن از OMG به ۵۱ دلار خواهد رسید. آیا به نظر شما پیشبینی TradingBeasts درست خواهد بود؟

حال که با پیشبینی سه شرکت آشنا شدید، به نظر شما تا سال آینده و یا سال های بعد چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هیچگاه به صورت دقیق نمیتوان این موارد را گفت تمام این موارد همانطور که گفته شد پیشبینی است هیچ فردی و یا هیچ شرکتی به صورت دقیق از اینکه این ارز کاهشی است و یا افزایشی خبر ندارد، اما به دلایل مختلف برخی ها به این ارز امیدوارند.


آیا سرمایه گذاری بر روی کوین OMG درست است؟

ارز دیجیتال OMG
سرمایه گذاری روی omg

در حال حاضر شرکت های زیادی با این ارز در حال همکاری هستند و همانطور که گفتیم دولت تایلند نیز از لحاظ برخی از مسائل مالی از این ارز حمایت می کند. OMG با روی آوردن به برخی از فناوری و امکانات در تلاش است تا ارزش خود را بالا ببرد و این موضوع نیز گزینه مثبتی می باشد. با توجه به گفته های موجود، سرمایه گذاری بر روی این پروژه می تواند بازده خوبی را داشته باشد اما این موضوع همیشگی نیست. لازم به ذکر است که این گفته ما بر حسب موارد موجود از لحاظ کارایی این پروژه است و نه تحلیلی. برای اینکه تصمیم گیری شما بهتر انجام شود باید قیمت این ارز در بازه های مختلف مشاهده شود تا تصمیم درست و محکمی گرفته شود. شما می توانید با تحلیل این ارز تصمیم بگیرید که سرمایه گذاری بلند مدت بهتر است انجام دهید و یا سرمایه گذاری کوتاه مدت. این موضوع را فراموش نکنید که ترید ارز های دیجیتال همیشه می تواند برای شما سودده باشد اگر با دقت و صبر و حوصله خرید کنید. در ادامه همراه ما باشید تا کمی درباره خرید و فروش این ارز با شما عزیزان گفتگو کنیم.


ارز دیجیتال OMG چگونه خرید و فروش می شود؟

همانطور که گفتیم، این ارز غیر قابل استخراج است و شما نمی توانید OMG را استخراج کنید. برای بدست آوردن آن تنها باید OMG را خریداری کنید. برای خرید و یا فروش این ارز می توانید همانند رمز ارز های دیگر به صرافی های دیجیتال مراجعه کنید. ابتدا باید ببینید که کدام صرافی از این رمز ارز پشتیبانی می کند و سپس با ثبت نام در آن صرافی اقدام به خرید و فروش این ارز و یا کوین کنید. همیشه در هنگام خرید و فروش رمز ارز ها مراقب کلاهبرداران باشید زیرا آن ها با سو استفاده از شما برخی از مواقع ممکن است تا سرتان کلاه بگذارند و همچنین برایتان مشکل ایجاد کنند. هیچگاه ارز های دیجیتال و یا کوین OMG در فضای واقعی معامله نمی شود و تمام معاملات رمز ارز ها تنها در بستر اینترنت قابل انجام است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که چه صرافی هایی از ارز دیجیتال OMG پشتیبانی می کند؟ در قسمت بعدی صرافی هایی که شما می توانید در آن اقدام به خرید و فروش این ارز کنید را معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید.


چه صرافی هایی از ارز دیجیتال OMG پشیبانی می کند؟

ارز دیجیتال OMG
صرافی های پشتیبانی کننده از ارز دیجیتال OMG

همانطور که در قسمت قبل آوردیم شما می توانید در صرافی های دیجیتال همانند دیگر ارز های دیجیتال اقدام به خرید و فروش کوین OMG کنید. در این قسمت از مقاله ما به شما صرافی هایی که از کوین OMG پشتیبانی می کنند را معرفی می کنیم. توجه داشته باشید که متاسفانه صرافی های دیجیتال به دلیل تحریم های موجود علیه کشور ایران، ای پی های کاربران ایرانی را مسدود کرده اند. ممکن است در هنگام کار با این صرافی مشکلی برایتان پیش نیاید اما امکان دارد که حسابتان مسدود و سرمایه تان بلوکه شود. برای حل این مشکل تنها یک راه وجود دارد و آن هم تغییر ای پی سیستمی که قصد ورود به صرافی را دارید می باشد. برای انجام این کار شما می توانید از ” VPN ” و یا ” VPS ” استفاده کنید. با استفاده از این دو، ای پی سیستم شما تغییر پیدا می کند و دیگر می توانید با خیال راحت به خرید و فروش ارز های دیجیتال و همچنین کوین OMG بپردازید.

همانطور که می دانید پس از خرید ارز های دیجیتال باید آن ها را ذخیره کرد. برای ذخیره رمز ارز ها از کیف پول های دیجیتال استفاده می شود. در قسمت بعدی این مقاله با کیف پول هایی که از کوین OMG پشتیبانی می کند و شما می توانید این ارز را در داخل آنها ذخیره کنید آشنا می شوید. همراه ما باشید.


صرافی هایی که از کوین OMG پشتیبانی می کنند عبارت اند از:

 1. Bittrex
 2. Binance
 3. Poloniex
 4. Huobi
 5. Liqui
 6. BX Thailand
 7. Kucoin
 8. Upbit
 9. Mercatox
 10. Coinspot

کدام کیف پول از ارز دیجیتال OMG پشتیبانی می کند؟

همانطور که می دانید برای ذخیره ارز هیا دیجیتال باید از کیف پول های دیجیتال نیز استفاده نمود. به همین دلیل در این قسمت از مقاله ما قصد داریم تا به شما بهترین کیف پول های این ارز را معرفی کنیم. اگر با کیف پول های ارز دیجیتال آشنا هستید می دانید که هر کیف پول تنها از چند رمز ارز پشتیبانی می کند و به همین علت شما نمی توانید از یک کیف پول برای تمامی رمز ارز ها استفاده کنید. جز کیف پول هایی که در این مقاله نام برده می شود، کیف پول های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید اما ۶ کیف پول معرفی شده در این مقاله می توانید برای ذخیره ارز OMG بهتر باشد. برای آشنایی با این کیف پول ها همراه ما باشید.

کیف پول های ارز دیجیتال OMG عبارت اند از:

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

همانطور که می دانید کیف پول های سخت افزاری به صورت فیزیکی در دسترس هستند و شما می توانید آن ها حمل کنید. کیف پول Ledger NanoS یکی از کیف پول های سخت افزاری است که شما می توانید برای ذخیره ارز دیجیتال OMG از آن استفاده کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری Guarda

کیف پول نرم افزاری Guarda بر روی سیستم عامل های دسکتاپ و موبایل دردسترس است. همچنین شما می توانید از این کیف پول در مرورگر وب به صورت آنلاین نیز استفاده کنید. در کیف پول Guarda شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال OMG را ذخیره کنید. در کنار این ارز این کیف پول از رمز ارز های دیگری نیز پشتیبانی می کند که برای شما امکان ذخیره آن رمز ارز ها نیز فراهم است.

 1. کیف پول سخت افزاری Terzore One

کیف پول سخت افزاری Terzore One یکی دیگر از کیف پول هایی است که شما می توانید به صورت فیزیکی آن را در دست داشته باشید. خوشبختانه کیف پول های سخت افزاری از امنیت مناسبی بر خوردار هستند و اگر شما قصد سرمایه گذاری بلند مدت بر روی ارز دیجیتال OMG را دارید می توانید با خیال راحت از این کیف پول و یا دیگر کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. فراموش نکنید که تامین نیمی از امنیت کیف پول به عهده استفاده کننده از آن می باشد.

 1. کیف پول نرم افزاری Exodus

کیف پول Exodus یکی از کیف پول های معروف برای سیستم عامل های دسکتاپی است. احتمالا تا به حال نام این کیف پول را زیاد شنیده باشیدو شما می توانید با نصب این کیف پول بر روی سیستم عامل های دسکتاپی به راحتی ارز دیجیتال OMG را ذخیره کنید. در کنار این ارز نیز امکان ذخیره سازی رمز ارز های دیگر نیز برای شما فراهم می باشد.

 1. کیف پول نرم افزاری MyEther

این کیف پول از دیگر کیف پول های تحت وب است که شما می توانید به راحتی از آن در هر مرورگری استفاده کنید. استفاده از این کیف پول رایگان است و شما تنها می توانید چند ارز همانند اتریوم و اتریوم کلاسیک و توکن های ERC-20 را در آن ذخیره کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری Eidoo

کیف پول Eidoo یکی دیگر از کیف پول هایی است که به شما امکان ذخیره چندین ارز دیجیتال را می دهد. احتمالا نام این کیف پول را کم تر جایی شنیده باشید اما می توانید از این کیف پول برای ذخیره کوتاه مدت ارز دیجیتال OMG استفاده کنید.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال OMG

اینفوگرافیک ارز دیجیتال OMG
اینفوگرافیک ارز دیجیتال OMG

ممنون از اینکه تا پایان “ارز دیجیتال اومیسه گو چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده