آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

OKX Ventures، با سرمایه گذاری در BounceBit، به دنبال تغییر در راه حل های بازیابی بیت کوین است!

OKX Ventures، با سرمایه گذاری در BounceBit، به دنبال تغییر در راه حل های بازیابی بیت کوین است!

به گزارش زوم ارز، OKX Ventures، بازوی سرمایه گذاری شرکت برجسته فناوری Web3 OKX، با اعلان سرمایه گذاری استراتژیک خود در BounceBit، یک حرکت چشمگیر انجام داده است. BounceBit با هدف ایجاد انقلاب در زیرساخت‌ها و راه حل‌های بازیابی بیت‌کوین به عنوان هدف خود، در مدت یک ماه پس از آغاز فعالیت، موفق به جذب بیش از ۵۱۰ میلیون دلار سرمایه شده است. این موفقیت نشانگر تاثیرگذاری و اعتماد بازار به رویکرد نوآورانه این پلتفرم می‌باشد.

با افتخار اعلام می‌کنیم که همکاری استراتژیک خود را با @bounce_bit، یک پلتفرم تخصصی در ایجاد زیرساخت‌ها و ارائه راه حل‌های بازیابی بیت‌کوین، آغاز کرده‌ایم. #BounceBit در ماه اول راه‌اندازی خود، موفق به جذب مبلغ ۵۱۰ میلیون دلار ارزش توکن‌ها شده است.

BounceBit با سیستم Dual-Token Restaking BTC را نوآوری می کند

OKX Ventures، با دلالت بر سرمایه‌گذاری استراتژیک خود در BounceBit، به نمایان‌ترین حرکت خود در دنیای فناوری Web3 اقدام کرده است. BounceBit با هدف ایجاد انقلاب در زیرساخت‌ها و راه‌حل‌های بازیابی بیت‌کوین، در کمتر از یک ماه پس از راه‌اندازی، بیش از ۵۱۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. این عمل به وضوح نشان‌دهنده جلب بازار و اعتماد سرمایه‌گذاران به رویکرد نوآورانه این پلتفرم می‌باشد.

ما با افتخار همکاری استراتژیک خود با @bounce_bit را اعلام می‌کنیم، یک پلتفرم که به ارائه زیرساخت‌ها و راه‌حل‌های بازیابی بیت‌کوین متصل به زنجیره اثبات سهام (PoS) لایه ۱ می‌پردازد. #BounceBit در ماه اول راه‌اندازی خود، توانسته است یک مجموعه ارزشمند با ارزش ۵۱۰ میلیون دلار ایجاد کند.

BounceBit به زنجیره اثبات سهام  لایه ۱ با توکن‌های دوگانه متصل است، با هدف بهره‌گیری از امنیت بومی بیت‌کوین و قابلیت همکاری یکپارچه با ماشین مجازی اتریوم. این سیستم ایمنی زیرساخت‌ها و DApp‌های خود را از طریق بازسازی مجدد BTC تضمین می‌کند. بازیابی شده از بیت‌کوین، پل‌ها و اوراکل‌ها را ایمن می‌کند و به پلتفرم اطمینان بیشتری می‌بخشد.

همکاری استراتژیک با BounceBit حس دلگرمی دورا یو، بنیانگذار OKX Ventures را به ارمغان آورده است. او برجسته کرده که رویکرد منحصر به فرد این پلتفرم، ادغام CeFi و DeFi برای تنظیم استانداردهای امنیتی جدید و افزایش همکاری زنجیره‌ای است. توکن دوگانه BounceBit به دارندگان بیت‌کوین امکان می‌دهد تا در شبکه‌ها سهام داشته باشند، درآمد جدیدی ایجاد کنند و ارزش اکوسیستم بلاک‌چین را افزایش دهند.

دورا یو همچنین درباره اهمیت نصف کردن بیت‌کوین صحبت کرده و این نقطه را به عنوان یک جنبه اساسی در توسعه این فضای فناورانه مطرح کرده است.

کوین درباره تأثیر رشد BounceBit بحث کرد و اشاره کرد که با افزایش استفاده افراد از این پلتفرم و ابزارهای بیشتر برای استفاده از بیت‌کوین، می‌تواند به تغییرات بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند و موقعیت رهبری خود در زمینه راه‌حل‌های بازپس‌گیری بیت‌کوین را تقویت کند.

بازوی سرمایه گذاری OKX (OKX Ventures) از OKX، با آوردن دانش و ابزارها، به مشارکت با BounceBit پرداخت. این بازوی سرمایه گذاری مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار را برای پیدا کردن و حمایت از پروژه‌های نوآورانه بلاک چین در سراسر جهان سرمایه‌گذاری کرده است. امیدواری بر این است که با تشویق ایده‌های تازه و رشد سالم صنعت بلاک چین، ارزش بلندمدت به وجود آورده و اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال را تغییر دهد.

سرمایه گذاری OKX Ventures در BounceBit نشان دهنده ورود به یک عصر جدید برای توسعه بلاک چین است. این سرمایه گذاری در نوآوران بلاک چین سرمایه گذاری می‌کند و با آنها شریک می‌شود تا بهبود صنعت را برای آنها ایجاد کند. با ارائه منابع و کارشناسان جهانی، OKX Ventures در سرعت بخشیدن به پروژه‌های بلاک چین به عمل می‌پردازد. مشارکت BounceBit با OKX Ventures نشان دهنده ایده‌های نوآورانه و پتانسیل بازار است.

در خاتمه، سرمایه‌گذاری استراتژیک OKX Ventures در BounceBit نشان می‌دهد که تعهد خود را نسبت به پروژه‌های بلاک چین اعلام کرده و ایمان دارد که جهان و ایده‌های جدید دارایی‌های دیجیتال را تغییر خواهد داد. این همکاری، امور مالی غیرمتمرکز را تغییر می‌دهد و با پشتیبانی OKX Ventures و راه‌حل‌های نوآورانه بازپرداخت بیت‌کوین BounceBit، فرصت‌های جدیدی را برای سرمایه‌گذاران و فعالان بازار ایجاد می‌کند. این دو گروه می‌توانند با همکاری و ایده‌های جدید، صنعت بلاک چین را شکل دهند و ارزش بلندمدتی را ایجاد کنند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده