لایت فارکس

Nuvei پرداخت ها را برای APAC با MasterCard گسترش می دهد🔺

Nuvei پرداخت ها را برای APAC با MasterCard گسترش می دهد🔺

Nuvei پرداخت ها را برای APAC با MasterCard گسترش می دهد

به گزارش زوم ارز، شرکت فین‌تک کانادایی Nuvei و غول پرداخت جهانی MasterCard برای ارائه یک سیستم پرداخت جدید برای معامله‌گران در منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) به نیروهای خود ملحق شده‌اند. به گفته این شرکت‌ها، این همکاری قرار است وجوه نقدی فوری را به پلتفرم‌های معاملات آنلاین و سرمایه‌گذاران در سراسر منطقه APAC ارائه کند.

از طریق Mastercard Send، سرویسی که انتقال وجه بلادرنگ را در بیش از ۱۰۰ بازار تسهیل می‌کند، مشتریان Nuvei در سنگاپور در حال حاضر از سیستم پرداخت استفاده می‌کنند. انتظار می‌رود دامنه این سرویس در اواخر سال جاری به استرالیا و هنگ کنگ SAR گسترش یابد و پرداخت‌ها و تراکنش‌های مالی شامل ۱.۵ میلیارد کارت بدهی، اعتباری و کارت‌های پیش‌پرداخت مسترکارت را به هم مرتبط کند.

پرداخت های فوری برای معامله گران APAC

طبق گفته رئیس و مدیرعامل Nuvei، فیلیپ فایر: “سکوهای معاملاتی برای بهینه‌سازی تجربه کاربر به سپرده‌ها و پرداخت‌های سریع و ایمن متکی هستند. همکاری با Mastercard Send ما را قادر می‌سازد تا روش پرداخت فوری و مطمئن دیگری را به شرکای خود ارائه دهیم که معامله‌گران جدید را برنده خواهد کرد. و رشد درآمد ایجاد کنید.”

شرکت‌ها پیش‌بینی می‌کنند که افزایش تجارت آنلاین، پذیرش پیشنهاد جدید آنها را تقویت می‌کند. در بیانیه مشترک، شرکت ها به گزارش Fortune Business Insights استناد کردند که رشد تصاعدی در بازار پلتفرم تجارت آنلاین جهانی را پیش بینی می کند که انتظار می رود از ۹.۹۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۳ به ۱۵ میلیارد دلار افزایش یابد. ۲۰۳۰.

یکی از پلتفرم‌های معاملاتی قابل توجهی که در حال حاضر از Mastercard Send برای بهبود تجربه پرداخت برای کاربرانش استفاده می‌کند، Plus500 است. این شرکت به معامله گران آنلاین اجازه می دهد تا به وجوه نقدی برای سرمایه گذاری های خود دسترسی داشته باشند، که توسط اقدامات محافظتی مسترکارت در برابر کلاهبرداری تقویت شده است. این فرآیند به معامله‌گران نیاز دارد که جزئیات کارت خود را وارد کرده و از طریق Mastercard Send در بخش صندوق‌دار پلتفرم درخواستی را آغاز کنند.

عملکرد مالی و گسترش بازار Nuvei

بیش از دو هفته پیش، Nuvei گزارش مالی خود را برای سه ماهه دوم سال منتشر کرد که در آن افزایش ۶۸ درصدی در کل حجم را نشان داد و در مقایسه با ۳۰ میلیارد دلار در مدت مشابه سال قبل به ۵۰ میلیارد دلار رسید.

درآمد این شرکت نیز رشد قابل توجهی را تجربه کرد و با افزایش ۴۵ درصدی از ۲۱۱ میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال قبل به ۳۰۷ میلیون دلار رسید. در حالی که درآمد خالص Nuvei برای سه ماهه ۱۱ میلیون دلار بود، در مقایسه با ۳۵ میلیون دلار در سال قبل، این ارقام شامل افزایش ۳۱ میلیون دلاری در هزینه های مالی است.

در ژانویه، Nuvei برنامه‌های خود را برای خرید ارائه‌دهنده پرداخت‌های یکپارچه مستقر در آتلانتا در معامله‌ای به ارزش ۱.۳ میلیارد دلار اعلام کرد. Finance Magnates گزارش داد که تحت شرایط قرارداد، Nuvei نشان داد که شرکت را با قیمت ۹.۷۵ دلار به ازای هر سهم به صورت نقدی خریداری می کند.


منبع: financemagnates.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده