آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاربران برای سقوط نات کوین تا ۰.۰۱ دلار آماده می شود

کاربران برای سقوط نات کوین تا 0.01 دلار آماده می شود

کاربران برای سقوط نات کوین تا ۰.۰۱ دلار آماده می شود

به گزارش زوم ارز، نات کوین(NOT) به تازگی شروع به رونق گرفته و پس از شاهد بودن یک افزایش قابل توجه، به نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال در نمودار روزانه در حال استحکام یافتن است.

با این حال، با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران این موضوع را به عنوان یک فرصت کاهشی می‌بینند، این امر کاملا قابل توجه است که سودهای دریافتی از تجارت سکه تلگرام را مشاهده می‌کنیم.

مطالعه بیشتر: تحلیل نات کوین

نات کوین فروشنده ها را می بیند

قیمت ارز دیجیتال نوت‌کوین از زمان رالی ماه گذشته که درآن بسیاری از سرمایه‌گذاران سودآوری فراوانی را تجربه کردند، از نو به کاهش گرفته است. با این وجود، با کاهش نمودن نشانه‌های صعودی، زمان آزمون واقعی برای نوت‌کوین فرا رسیده تا مشخص شود آیا می‌تواند از این فرصت پر سود بهره‌مند شود و به سودآوری خود ادامه دهد یا اینکه به دلیل شک و تردیدات ناشی از کاهش بهای این ارز دیجیتال، خسارتی را تجربه خواهد کرد.

افزایش نزولی در یک بازه زمانی کوتاه مدت به نشانه‌هایی از یک روند نزولی بالقوه اشاره دارد. شاخص نیروی نسبی (RSI) با مقدار بسیار پایین در زیر خط خنثی در منطقه نزولی واقع شده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در واقع معیاری است که میزان تغییرات اخیر در قیمت یک اوراق بهادار را سنجش می‌کند تا به ارزیابی شرایط خرید یا فروش بیش از حد بپردازد. این شاخص در بازه‌ی اعداد ۰ تا ۱۰۰ حرکت می‌کند و قرائت‌های بالای ۷۰ معمولا به معنی شرایط خرید بیش از حد و خوانش‌های زیر ۳۰ نشان دهنده شرایط فروش بیش از حد می‌باشند.

نات کوین RSI. منبع: TradingView
نات کوین RSI. منبع: TradingView

با توجه به اینکه RSI به سمت پایین است، احتمالاً قیمت نیز کاهش خواهد یافت.

یک نگاه به نقدینگی بازار و توان روندهای قیمتی، نشان می‌دهد که افزایش تقاضا اغلب منجر به افزایش مشارکت در بازار می‌شود.

در سه روز گذشته، مبلغ بیش از ۸۰ میلیون دلار از سرمایه‌گذاری‌های باز وارد شده، کاهش یافته و موجب کاهش مجموع مبلغ به ۲۰۹ میلیون دلار شده است.

نات کوین Open Interest. منبع: Coinglass
نات کوین Open Interest. منبع: Coinglass

این بیانگر این موضوع است که عدم اطمینان و شک در بین افرادی که NOT را نگه می‌دارند، در حال افزایش است.

با توجه به نمادهای مورد اشاره، احتمالاً قیمت Notcoin در حال کاهش است. سکه تلگرام در حال حاضر از ۰.۰۲۳ دلار به ۰.۰۱۸ دلار کاهش یافته است. حتی آلت کوین که از سطح حیاتی ۰.۰۱۷ دلار بالاتر است، ممکن است کاهش قیمت آن زیر این سطح باشد.

پس از این تغییر، ارسال ممکن است به ۰.۰۱۳ دلار کاهش یابد و در نتیجه، افزایش ۹۴ درصدی که اوایل ژوئن دیده شد، از بین می‌رود.

تحلیل قیمت نوت کوین. منبع: TradingView
تحلیل قیمت نوت کوین. منبع: TradingView

با این حال، اگر قیمت Notcoin از سقوط خود جلوگیری کند و به سطح ۰.۰۱۷ دلار بازگردد، ممکن است بتواند خسارات اخیر را جبران کند. افزایش پتانسیل NOT به ۰.۰۲۰ دلار پیامی ارسال می‌کند و شکستن مقاومت ۰.۰۲۳ دلار می‌تواند روند نزولی را متوقف کند.

منبع: beincrypto.com


تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده