آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توکن بازی «Notcoin» به زودی راه‌اندازی می‌شود

آخرین مهلت برای انتقال نات کوین به صرافی ها

توکن بازی «Notcoin» به زودی راه‌اندازی می‌شود

به گزارش زوم ارز، با جمع‌آوری تقریباً ۳۵ میلیون کاربر در سه ماه ابتدای سال جاری، بازی ویروسی Notcoin با مبنایی تلگرام، در حال آماده‌سازی برای ارائه توکن NOT خود و ورود به شبکه باز (TON) است. اطلاعات حاکی از آن است که چه اتفاقاتی از انتشار آنتیسیپیت باید اتفاق بیفتد.

ساشا پلوتوینوف یکی از خالقانش به Decrypt گفت: NOT یک توکن جدید به نام NOT Token که در پایان ماه آوریل راه اندازی می‌شود.

در Token 2049 دبی هفته گذشته. او توضیح داد که سه گزینه کلیدی برای مدیریت وجوه شما از آنجا وجود خواهد داشت.

هنگامی که مرحله ماینینگ بازی در تاریخ ۱ آوریل به پایان رسید تا برای عرضه توکن آماده شود، Notcoin گیم پلی تصمیم گرفت که ضربه زدن به سکه خود را پس از TGE توکن باز خواهد گرداند. در این تغییرات، تغییراتی در مدل وجود خواهد داشت که قبلاً توسط Decrypt’s GG توضیح داده شده بود، اما بازیکنان همچنان می‌توانند با شرکت در محتوای همبازی‌ها نشانه‌هایی کسب کنند.

همانیکه توکن فعال شده باشد، بازیکنان بیشتر انگیزه خواهند داشت تا توکن‌های خود را مصرف نکنند. او به Decrypt’s GG اعلام کرد که هنوز فرصت‌هایی برای استفاده از توکن در بازی و دسترسی به امکانات خاص یا اضافی وجود دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

وقتی به تجربه TGE وارد می‌شوید، اصطلاحاً درگاهی برای آزمایش فاز بعدی ما در Notcoin باز می‌کنیم، که همچنین به افراد این امکان را می‌دهد تا از Notcoin خود برای کسب سطوح بهتر، دسترسی بهتر، و بهره‌وری بالاتر بهره ببرند، به عبارت دیگر، همان‌گونه که پلووینوف اشاره کرد.

او امیدوار است که “تعداد قابل توجهی از مخاطبان” ادامه دهند و بتوانند از نشانه‌های خود در بازی بهره ببرند. اما برای افرادی که تمایل دارند توکن‌های NOT خود را از شبکه باز The Open Network برداشت کنند، دو روش اصلی برای دریافت سکه‌هایشان وجود دارد.

یکی از رویکردها این است که توکن ها را از یک حساب در یک صرافی متمرکز برداشت کنید. طرف مقابل این امر را ناسازگار با NOT اعلام کرده است و نماینده Notcoin موجود در Decrypt نیز این امر را توضیح نداده است. در صورت تمایل به نگهداری NOT خود در یک کیف پول غیرمتمرکز، این نیز یک گزینه است. با این حال، تیم Notcoin به تلاش برای تبدیل آن به یک فرآیند ساده تر تمایل دارد – که به عنوان دلیل اصلی تأخیر در عملکرد توکن اشاره شده است. این ویرایش نوشته شده توسط رایان اوزاوا.

منبع: decrypt.co


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده