آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ملاقات اخیر BlackRock با SEC درباره موضوع ETF بیت کوین🧨

ملاقات اخیر BlackRock با SEC درباره موضوع ETF بیت کوین🧨

ملاقات اخیر BlackRock با SEC درباره موضوع ETF بیت کوین🧨

به گزارش زوم ارز، BlackRock با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دیدار کرد تا درباره برنامه ایجاد صندوق معاملاتی بیت‌کوین (ETF) مذاکره کند.

پست‌های توییتری منتشر شدند که درباره یک جلسه گفت‌وگویی که مقامات راه‌انداز وال استریت با بزرگترین مدیر صندوق جهان داشتند، خبر دادند. در پایان، یک یادداشت از SEC نشان داد که این جلسه بر اصول عملکرد ابزار سرمایه‌گذاری متمرکز بود – اینکه آیا یک “مدل بازخرید غیرنقدی” یا “پرداخت نقدینگی به سرمایه‌گذاران” بهترین است.

در دنیای ETFها، مدل “غیرنقدی” به سرمایه‌گذارانی که قصد ترک صندوق را دارند، یک بازخرید غیرنقدی ارائه می‌دهد – مثل پرداخت به شکل اوراق بهادار. مدل نقدی به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد وجه نقد دریافت کنند.

خبرهای منتشر شده امروز نشان می‌دهد که Grayscale Investments نیز با SEC برای بررسی پیشنهاد تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به یک ETF بیت‌کوین دیدار کرده است.

BlackRock، که دارای دارایی‌هایی به ارزش تریلیون دلار می‌باشد، در ماه ژوئن پرونده‌ای برای iShares Bitcoin Trust خود را ارسال کرد و تحلیلگران ETF از این موضوع استفاده کردند تا با اطمینان بیشتر بر روی وسیله‌ی نقلیه سرمایه‌گذاری رمزنگاری که منتظر ورود به بازار بود، شرط بندی کنند.

برای افرادی که کمتر با فناوری اطلاعات آشنا هستند، خرید و نگهداری بیت‌کوین ممکن است پیچیده باشد. یک ETF بیت‌کوین به سرمایه‌گذاران معمولی این امکان را می‌دهد تا سهامی را بخرند که قیمت دارایی را ردیابی می‌کند.

اولین درخواست برای ETF بیت‌کوین بیش از ده سال پیش ثبت شد، اما SEC همیشه از تأیید آن خودداری کرده است. تعدادی از شرکت‌های بزرگ وال استریت نیز از SEC درخواست کرده‌اند تا ETF بیت‌کوین خود را برای سرمایه‌گذاران آزاد کنند.

ETFهایی که قراردادهای آتی بیت‌کوین یا اتریوم را در معرض تغییرات قیمت قرار می‌دهند، در ایالات متحده تأیید شده‌اند.


منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده