آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

موزه نورمن راکول اولین مجموعه NFT را معرفی کرد

موزه نورمن راکول اولین مجموعه NFT را معرفی کرد

موزه نورمن راکول اولین مجموعه NFT را معرفی کرد

به گزارش زوم ارز،

موزه نورمن راکول و خانواده نورمن راکول روز چهارشنبه به طور مشترک از راه اندازی یک سری چند قسمتی با پشتیبانی NFT خبر دادند که به کلکسیونرها این فرصت را می دهد که چندین دیجیتال و فیزیکی داشته باشند. آثار هنرمند فقید – از جمله تعدادی از تصاویر و کارهای پردازشی که قبلاً منتشر نشده بودند از آرشیو نورمن راکول.

این مجموعه با عنوان “جلسات استودیویی: مجموعه نورمن راکول”، اولین حمله املاک راکول به NFT ها را نشان می دهد. این با همکاری Iconic، یک پلتفرم دیجیتالی که به مؤسسات هنری سنتی در آزمایش فناوری‌های نوظهور کمک می‌کند، تولید شد. Iconic اوایل سال جاری با استودیوی جکسون پولاک برای انتشار مجموعه مشابهی از NFT ها در شبکه اتریوم همکاری کرد.

“Studio Sessions” در تاریخ ۱ نوامبر در وب‌سایت Iconic منتشر می‌شود. تا آن زمان، جزئیات مربوط به آثاری که مجموعه را تشکیل می‌دهند، در زیر نگهداری می‌شوند. NFT ها برای خرید از طریق کارت اعتباری یا با اتریوم در دسترس خواهند بود، اگرچه قیمت هر قطعه هنوز مشخص نشده است.

درآمد حاصل از فروش به ماموریت‌های اصلی موزه نورمن راکول برای اطمینان از دسترسی عمومی به آثار راکول، پرورش نسل جدیدی از تصویرگران و مدیریت آثار و میراث هنرمند توسط خانواده نورمن راکول می‌رسد.

چرا کفپوش تاریخی جکسون پولاک با رنگ پاشیده شده به عنوان NFT جاودانه می شود

راکول، که در سال ۱۹۷۸ درگذشت، یک نقاش آمریکایی بود که آثارش محبوبیت گسترده‌ای را به دست آورد، و بعدها به دلیل به تصویر کشیدن صحنه‌های روزمره زندگی و فرهنگ آمریکایی قرن بیستم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

«جلسه‌های استودیویی» شامل نگاهی به هزاران طرح اولیه، جلسات عکاسی، طراحی‌ها و مطالعات رنگ‌شده‌ای است که به هر یک از نقاشی‌های راکول اطلاع داده است. هر «جلسه» به‌عنوان بخشی از مجموعه، بر روی یک نقاشی خاص و مشهور راکول تمرکز می‌کند، و هر NFT از مجموعه با چاپی منطبق، محدود و با کیفیت موزه ارائه می‌شود.

“ما ورود خود به دنیای نسخه‌های دیجیتال را راهی جدید برای پیشبرد و تعمیق کار فرهنگی حیاتی خود برای حفظ، ارائه و قهرمان نورمن راکول و هنر تصویرسازی می‌دانیم. نورتون موفات، مدیر موزه راکول در بیانیه ای گفت. “این پروژه تعهد ما را به نوآوری معنادار و غنی از لحاظ هنری ارتقا می دهد.”


منبع: decrypt.co< /a>

 

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده