لایت فارکس

با افزایش میانگین قیمت فروش معاملات NFT افزایش می یابد

حجم معاملات NFT در ۷ روز گذشته به کمترین میزان در دو سال اخیر رسید

با افزایش میانگین قیمت فروش معاملات NFT افزایش می یابد

به گزارش زوم ارز، فروش توکن غیرقابل تعویض (NFT) پس از منحنی نزولی بین ۲۵ و ۲۹ اوت شاهد افزایش قابل توجهی بوده است.

طبق گزارش CryptoSlam، فروش NFT در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶.۵ درصد رشد کرد و به حدود ۱۴.۲۵ میلیون دلار رسید. طبق جمع‌آوری داده، کل معاملات همچنان ۱۹ درصد از بالاترین سطح محلی خود که ۱۷.۶۱ میلیون دلار در ۱۷ اوت بود، کاهش یافته است.

همچنین تعداد کل معاملات و میانگین فروش نیز ۹.۰۵ درصد و ۳۲.۳۳ درصد افزایش داشته است. در هر CryptoSlam، تعداد تراکنش ها به ۲۷۷۹۹۷ رسیده است در حالی که میانگین ارزش فروش به ۵۱ دلار رسیده است.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: بازار NFT شاهد کمترین حجم معاملات در دو سال گذشته است

از سوی دیگر، میزان کل معاملات شستشو نیز با روند صعودی NFT افزایش یافته است. بر اساس گزارش ارائه‌دهنده داده، حجم شستشوی NFT با ۴.۴۵ درصد افزایش به ۴.۵۱ میلیون دلار در ۲۸۲۰۷ تراکنش شستشو رسیده است.

در هر کریپتواسلام، اتریوم (ETH) با حجم کل فروش ۸.۴ میلیون دلاری، بلاک چین ترجیحی برای معاملات NFT باقی مانده است. Polygon (MATIC) با سهم قابل توجه ۱.۲ میلیون دلار در رتبه دوم قرار دارد.

این افزایش در حالی رخ می دهد که تعداد معاملات شستشو در شبکه اتریوم شاهد کاهش ۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته بوده و به ۳.۱ میلیون دلار رسیده است.

طبق گزارش crypto.news در ۲۴ آگوست، قیمت‌های کف برترین مجموعه‌های NFT – BAYC، MAYC، CryptoPunks و Azuki، طی هفته سوم آگوست به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

علاوه بر این، در ۲۸ آگوست، گزارشی نشان داد که بازار NFT شاهد حجم فروش پایین دو ساله تنها ۸.۹ میلیون دلار بوده است.

بیشتر بخوانید: قیمت های کف NFT بالا کاهش می یابد در حالی که فروش اندکی افزایش می یابد


منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده