آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شکستن رکود دو ماهه: افزایش فروش NFT بیشتر از هفته گذشته 

شکستن رکود دو ماهه: افزایش فروش NFT بیشتر از هفته گذشته

شکستن رکود دو ماهه: افزایش فروش NFT بیشتر از هفته گذشته

به گزارش زوم ارز، داده های تجزیه شده از هفته ۱۴ تا ۲۱ اکتبر ۲۰۲۳، روند صعودی را در فروش توکن های غیرقابل تعویض (NFT) با افزایش ۱۲.۶۲ درصدی نسبت به هفته قبل نشان می دهد. . مشارکت خریدار و فروشنده هر دو به ترتیب ۱۵% و ۱۷% افزایش یافت که منجر به تقریباً ۷۰.۵۱ میلیون دلار در معاملات NFT شد.

خروج NFT از کاهش دو ماهه

به دنبال رکود مداوم در فروش هفتگی در دو ماه گذشته، این هفته شاهد بازگشت مجدد در فروش NFT بودیم. تقریباً ۷۰.۵۱ میلیون دلار از تراکنش‌های NFT در تقریباً دوجین بلاک چین ثبت شده است. اتریوم در حجم معاملات NFT این هفته با ۳۶.۹۶ میلیون دلار برتری داشت که نشان دهنده افزایش ۱۶.۰۹ درصدی نسبت به هفته قبل است. با ۳۶.۹۶ میلیون دلار در این هفته، فروش NFT اتریوم ۵۲.۴۱ درصد از کل هفته را به خود اختصاص داده است. آمار توسط سایت تجمع NFT cryptoslam.io ثبت شد.

فروش NFT هفت روزه بین ۱۴ تا ۲۱ اکتبر ۲۰۲۳، طبق داده‌های cryptoslam.io.
فروش NFT هفت روزه بین ۱۴ تا ۲۱ اکتبر ۲۰۲۳، طبق داده‌های cryptoslam.io.

برتری NFT اتریوم توسط Mythos با ۹.۵۴ میلیون دلار، افزایش ۵.۶۱ درصدی و Solana با ۶.۶۹ میلیون دلار، جهش قابل توجه ۲۵.۳۱ درصد، دنبال شد. Immutable X (4.99 میلیون دلار) و Polygon (3.86 میلیون دلار) پنج نفر اول را تکمیل کردند، در حالی که بیت کوین (۲.۹۹ میلیون دلار) در رتبه ششم فروش NFT این هفته قرار گرفت. پردرآمدترین مجموعه این هفته، Mythos’ Dmarket بود که ۹.۴۸ میلیون دلار فروش داشت و Gods Unchained با ۴.۷۶ میلیون دلار عقب افتاد.

پنج فروش برتر NFT در این هفته.
پنج فروش برتر NFT در این هفته.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) 4.31 میلیون دلار فروش داشت و پس از آن Winds of Yawana قرار گرفت که ۳.۵۷ میلیون دلار از معاملات NFT به دست آورد. سوراره این هفته با فروش ۲.۳ میلیون دلاری در جایگاه پنجم قرار گرفت. در دوره هفت روزه، تقریباً ۱,۶۰۲,۰۰۱ تراکنش NFT ردیابی شد که نسبت به هفته قبل ۲.۳۴ درصد کاهش داشت. پردرآمدترین فروش NFT هفته کریپتوپانک #۹۶۱۱ بود که دو روز پیش به قیمت ۲۵۰۵۵۶ دلار رسید. این فروش توسط Cardano NFT به نام Cardanians Loyalty که به قیمت ۱۵۹,۰۹۶ دلار خریداری شد، جایگزین شد.

یکی از NFT های Halmonious Realms BNB به قیمت ۵۰,۰۰۰ دلار فروخته شد و یک کتیبه Ordinal طبقه بندی نشده به قیمت ۳۰,۴۶۳ دلار فروخته شد. پنجمین فروش گران قیمت NFT در این هفته، کلکسیون دیجیتال مبتنی بر Solana، Mad Lads #6041 بود که به قیمت ۱۵۱۱۶ دلار فروخته شد. با وجود افزایش اخیر در فروش NFT، تداوم این روند همچنان نامشخص است. در حال حاضر، اکثریت قابل توجهی از NFT های امروزی ۹۰ درصد کمتر از قیمت های اوج خود ارزش گذاری می شوند.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده