لایت فارکس

کاهش فروش NFT 14٪، در عین حال افزایش خریداران: گزارش هفتگی نشان می دهد که ۹۱ میلیون دلار معامله شده است

کاهش فروش NFT 14٪، در عین حال افزایش خریداران: گزارش هفتگی نشان می دهد که ۹۱ میلیون دلار معامله شده است

کاهش فروش NFT ۱۴٪، در عین حال افزایش خریداران: گزارش هفتگی نشان می دهد که ۹۱ میلیون دلار معامله شده است

به گزارش زوم ارز، طبق آخرین آمار، فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نسبت به هفته گذشته ۱۴ درصد کاهش داشته است و در هفت هفته گذشته به ۹۱.۸۶ میلیون دلار رسیده است. روزها. جالب توجه است که تعداد خریداران ۳۸ درصد افزایش یافته است. با این حال، تراکنش های NFT در این هفته شاهد کاهش بیش از ۳۰ درصدی بودند.

کاهش بیش از ۳۰ درصدی معاملات NFT در میان کاهش ۱۴ درصدی فروش

از یکشنبه، ۲۰ آگوست، تا یکشنبه، ۲۷ آگوست ۲۰۲۳، سفر فروش توکن غیرقابل تعویض منجر به ۹۱.۸۶ میلیون دلار مبادله دست در طول هفته شد. با این حال، لغزشی در فروش مشاهده شد که نسبت به هفته قبل ۱۴.۰۶ درصد کاهش داشت. در میان این ارقام، فروش اتریوم، اگرچه ۱۳.۸۷ درصد کمتر در این هفته بود، اما سهم بزرگی را حفظ کرد و ۵۶.۳۵ میلیون دلار به مجموع ۹۱.۸۶ میلیون دلار کمک کرد. سولانا جایگاه دوم را در فروش بلاک چین به دست آورد و مبلغی معادل ۸,۵۹۲,۶۵۶ دلار در طول هفت روز گذشته جمع آوری کرد.

فروش NFT هفت روزه بر اساس معیارهای cryptoslam.io.
فروش NFT هفت روزه بر اساس معیارهای cryptoslam.io.

با این وجود، فروش Solana با کاهش ۸.۹۵ درصدی نسبت به فروش NFT مبتنی بر SOL در هفته گذشته مواجه شد. تابلوی امتیازات فروش اتریوم و سولانا را در خط مقدم به نمایش گذاشت و پس از آن Polygon، Mythos، Immutable X، BNB و بیت کوین قرار گرفتند. موقعیت بیت کوین برای سه هفته متوالی در جایگاه هفتم ثابت ماند و از جایگاه دوم سابق خود نزول کرد. NFT های BTC محور در این هفته ۲,۱۳۰,۵۸۲ دلار به دست آوردند، اما این اعداد ۲۲.۰۵ درصد کمتر از رکوردهای هفته قبل بود. در میان ده بلاک چین برتر، Cardano و Arbitrum تنها برندگان از نظر درصد رشد این هفته بودند.

کاهش فروش NFT 14٪، در عین حال افزایش خریداران: گزارش هفتگی نشان می دهد که 91 میلیون دلار معامله شده است

پنج NFT برتر فروخته شده در هفته گذشته بین یکشنبه، ۲۰ اوت، تا یکشنبه، ۲۷ اوت ۲۰۲۳.

با تغییر تمرکز بر روی برجسته‌ترین مجموعه‌ها در هفت روز گذشته، Bored Ape Yacht Club (BAYC) با ۱۰.۱۸ میلیون دلار به عنوان پیشتاز ظاهر شد. علیرغم مواجهه با روزهای پرتلاطم در هفته‌های اخیر، که منجر به کاهش قابل‌توجه در ارزش کف مجموعه شد، فروش BAYC NFT با افزایش ۹۹ درصدی نسبت به هفته قبل، شانس را به چالش کشید. پس از BAYC، Dmarket، Sorare، Draftkings، Cross the Ages و Mutant Ape Yacht Club به ترتیب قرار گرفتند. قابل توجه است که Cross the Ages نسبت به هفته قبل افزایش خیره کننده ۱۰۲۵.۵۰ درصدی در فروش را تجربه کرد.

در صدر فهرست فروش قابل توجه NFT این هفته، BAYC #7485 بود که تنها ۱۵ ساعت پیش به ۱۷۵۹۲۳ دلار رسید. دومین مورد نزدیک، یک NFT به نام “تاج” بود که شش روز قبل با قیمت ۱۶۸۱۸۷ دلار دست به دست شد. رتبه های سوم و چهارم توسط دو NFT BAYC، در حالی که جایگاه پنجم توسط Cryptopunks NFT با قیمت ۱۲۸,۳۷۱ دلار تضمین شد. جالب توجه است که اکثریت قابل توجهی از ۲۰ فروش برتر NFT در این هفته از مجموعه Cryptopunks NFT تجلیل شده است.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده