آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فروش NFT این هفته ۴.۵۲ درصد افزایش یافته است، آینده چه خواهد شد؟

فروش NFT این هفته 4.52 درصد افزایش یافته است، آینده چه خواهد شد؟

فروش NFT این هفته ۴.۵۲ درصد افزایش یافته است، آینده چه خواهد شد؟

به گزارش زوم ارز، با توجه به کاهش کلی در بازارهای ارزهای دیجیتال در هفته جاری، فروش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نسبت به هفته گذشته ۴.۵۲ درصد افزایش یافته است. در طی هفت روز گذشته، مجموع فروش NFT به مقدار تقریبی ۱۰۱,۴۶۷,۷۱۰ دلار رسیده و مشخص است که کلکسیون‌های دیجیتال مبتنی بر اتریوم در بازار از بزرگترین حصص برخوردارند.

تغییر منظره NFT

این هفته، پنج بلاک چین برتر برای فروش NFT شامل اتریوم، پلیگون، بیت کوین، سولانا و میتوس بودند. از کل مبلغ ۱۰۱.۴۶ میلیون دلاری که توسط این پنج بلاک چین تولید شده بود، اتریوم با فروش کلکسیونی دیجیتال به ارزش ۳۲.۴۲ میلیون دلار رتبه نخست را از آن خود کرد، با اینکه فروش NFT مبتنی بر ETH با کاهش ۱۱.۵۵ درصدی مواجه شده بود. پلیگون نیز با افزایش ۴۲.۹۲ درصدی، به مبلغ ۲۲.۱۹ میلیون دلار رسید، در حالی که بیت کوین با افزایش ۱.۵۵ درصدی، ۱۷.۸۷ میلیون دلار به دست آورد.

مجموعه NFT پرفروش هفته، کریپتوپانک‌های اتریوم بودند که با فروش ۵,۷۹۴,۲۶۶ دلاری، درصد ۱۸.۲۲ رشد ثبت کردند. فروش NFT Dmarket Mythos نیز به ۴.۱۳ میلیون دلار کاهش ۵.۹٪ داشت. در رده سوم، Bored Ape Yacht Club (BAYC) با ۳.۵۶ میلیون دلار و افزایش ۴.۵۴٪ قرار گرفت. Nodemonkes بیت کوین و Gods Unchained Immutable X نیز جایگاه‌های چهارم و پنجم را به دست آوردند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

چند مجموعه Polygon در مقایسه با هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته اند. این مجموعه‌ها شامل Sea Dragon، Sunny Girl، Milady NFTs، و ONFA Collections می‌شوند. عروسک‌های بیت‌کوین با یک رشد ۱۱.۲۰ درصد روبرو شدند، در حالی که Pudgy Penguins Ethereum با ضرر ۲۰.۸۴ درصد مواجه شد. Cryptopunk #627 با قیمت ۸۳۶,۱۴۹ دلار چهار روز پیش، بالاترین قیمت NFTی که در این هفته فروخته شده بود را تجربه کرد. همچنین، پانک #۵۰ بیت‌کوین پنج روز پیش با قیمت ۳۰۶,۷۲۵ دلار فروخته شد و Urbannode Solana فقط یک روز پیش با قیمت ۳۷,۷۴۹ دلار به فروش رسید و در رتبه سوم قرار گرفت.

با توجه به اینکه بازارهای کریپتو این هفته با رکود مواجه بودند، فروش NFT با ظرافت و پویایی، یک داستان متفاوت را نشان می‌دهد. اگرچه قیمت اتریوم همچنان پرتکلیف است وسط نوسانات، اما افزایش اخیر Polygon، چه در این هفته و چه در هفته گذشته، نشان‌دهنده تغییر در علاقه‌مندی معامله‌گران به NFT در دنیای کلکسیونی دیجیتال است. وقایع این هفته نشان‌دهندهٔ تحولات در حال رخداد نه تنها استبیان این چشم‌انداز تکاملی است، بلکه نشان از تمایل مداوم به NFT در شرایط غیرقطعیت گسترده بازار است، به‌ویژه پس از فروش ضعیف چند هفته گذشته.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده