آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحولات مثبت فروش NFT در ماه نوامبر – بیت کوین اتریوم را در بازار افزایش داد💲

رونق فروش NFT در ماه نوامبر – بیت کوین اتریوم را در بازار افزایش داد

تحولات مثبت فروش NFT در ماه نوامبر – بیت کوین اتریوم را در بازار افزایش داد

به گزارش زوم ارز، از ماه نوامبر، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) شاهد افزایش قابل توجهی در حجم فروش بودند، که در مقایسه با ماه اکتبر، افزایش ۱۲۹.۰۱ درصدی را نشان دادند. علاوه بر این، NFT‌هایی که بر روی بلاکچین بیتکوین ایجاد شده‌اند، نسبت به اتریوم در ماه گذشته در فروش جلوتر قرار گرفتند. این تغییر را می‌توان به فعالیت‌های استخراج و تجارت قابل توجه کتیبه‌های معمولی در شبکه بیتکوین در زمان‌های اخیر نسبت داد.

بیت‌کوین با افزایش فروش خیره‌کننده NFT نوامبر از اتریوم گذشت

NFTها در طول ۳۰ روز گذشته یک ماه پرجنب‌وجوش در حجم فروش داشتند و به نزدیک به ۱ میلیارد دلار با رقم دقیق ۹۴۴.۳۳ میلیون دلار رسیدند. این رقم در مقایسه با فروش ۴۱۲ میلیون دلاری در ماه اکتبر، با افزایش ۱۲۹ درصدی کمی بالاتر است. با این حال، با وجود این افزایش، در ماه نوامبر مشاهده شده است که مشارکت خریداران با ۲۰.۱۶ درصد کاهش داشته است، همچنین تعداد فروشندگان نیز با ۱۸.۹۰ درصد کاهش یافته است، طبق آمار موجود در cryptoslam.io.

NFTها در طول 30 روز گذشته یک ماه پرجنب‌وجوش در حجم فروش داشتند و به نزدیک به 1 میلیارد دلار با رقم دقیق 944.33 میلیون دلار رسیدند.
NFTها در طول ۳۰ روز گذشته یک ماه پرجنب‌وجوش در حجم فروش داشتند و به نزدیک به ۱ میلیارد دلار با رقم دقیق ۹۴۴.۳۳ میلیون دلار رسیدند.

فروش NFT مبتنی بر بلاکچین بیتکوین در ماه جاری، نسبت به اتریوم، تغییر قابل توجهی را نشان داده است. در طول ۳۰ روز گذشته، فروش NFT مبتنی بر بیتکوین به مقدار ۳۸۲.۸۸ میلیون دلار رسید، که بیشتر از فروش اتریوم است که در کل به مقدار ۳۶۲.۵۶ میلیون دلار رسید. فروش NFT بیتکوین با افزایش ۱۹۲۸.۶۵ درصدی نسبت به ارقام اکتبر روبرو بود. در عین حال، فروش اتریوم نیز رشد کرده و ۵۷.۲۸ درصد افزایش نسبت به فروش در ماه اکتبر را ثبت کرده است.

بیت کوین از نظر فروش ماهانه NFT در ماه نوامبر رتبه اول را به خود اختصاص داد.
بیت کوین از نظر فروش ماهانه NFT در ماه نوامبر رتبه اول را به خود اختصاص داد.

 

در ماه نوامبر، بیتکوین در مورد فروش NFT ماهانه رتبه اول را به خود اختصاص داد.

در این ماه، فروش NFT مبتنی بر پلتفرم Solana با افزایش ۱۹۰.۱۱ درصدی به مقدار ۸۶.۹۹ میلیون دلار رسید. به عوض، پلتفرم Polygon با کاهش ۳۳.۹۰ درصدی با مقدار ۲۶.۷۸ میلیون دلار فروش مواجه شد و Mythos نیز با کاهش ۳۰.۳۲ درصدی و حجم فروش ۲۵.۶۶ میلیون دلار، تجربه کاهش را داشت.

بیتکوین با مجموعه “$SATS BRC-20” به رتبه اول رسید و مقدار ۹۳.۴۴ میلیون دلار را جمع آوری کرد که افزایش ۹۷۴ درصدی نسبت به ماه قبل را نشان می‌دهد. مجموعه “$RATS BRC-20” نیز با فروش ۴۵.۵۸ میلیون دلار، رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

مجموعه “$RATS BRC-20” نسبت به ماه قبل با ۴,۷۶۸,۵۷۱ درصد افزایش بهبود یافت. Bored Ape Ethereum (BAYC) که یک باشگاه قایق بادبانی است، در ماه نوامبر با فروش ۴۳.۳۶ میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفت و ۸۸.۶۶ درصد رشد را نشان داد. کریپتوپانک‌ها با تراکنش‌های به ارزش ۲۹ میلیون دلار و افزایش ۱۶۹.۶۱ درصدی، به جایگاه چهارم دست یافتند. فروش Mythos’ Dmarket نیز به مقدار ۲۵.۱۰ میلیون دلار رسید که نشانگر کاهش ۳۱.۳۶ درصدی نسبت به ماه اکتبر است. در حالی که بیتکوین در کلیت فروش رتبه اول را داشت، گرانترین NFTی که در ماه نوامبر به فروش رسید، مربوط به بلاکچین اتریوم بود.

چهارده روز پیش، یک NFT با نام “Uniswap V3 Positions NFT-V1 #14” با قیمت قابل توجهی به ارزش ۱.۶۶ میلیون دلار خریداری شد. در همین زمان، یک NFT به نام “$BTCS BRC-20” با قیمت ۳۷۶ هزار دلار به فروش رسید که کمی بیش از ۱۶ روز پیش فروخته شده بود. همچنین، “Voting Token Lockup #3” از پلتفرم Arbitrum با قیمت ۳۰۰ هزار دلار به فروش رسید. از جانب سولانا، NFT با نام “Boogle #057” با قیمت ۱۲۶ هزار دلار خریداری شد و NFT “EMURGO x NMKR Cardano Summit” نیز با قیمت ۵۹ هزار دلار به دست آمد، که هر دوی آنها کمی بیش از ده روز پیش فروخته شده بودند.

نظر شما در مورد رکورد فروش NFT در ماه نوامبر و سقوط بیت کوین اتریوم از نظر فروش در ماه گذشته چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده