لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

با وجود افزایش ۵۰ میلیون دلاری و حامیان بزرگ، پلتفرم NFT دوباره تعطیل می شود

با وجود افزایش ۵۰ میلیون دلاری و حامیان بزرگ، پلتفرم NFT دوباره تعطیل می شود

با وجود افزایش ۵۰ میلیون دلاری و حامیان بزرگ، پلتفرم NFT دوباره تعطیل می شود

به گزارش زوم ارز، استارت‌آپ NFT Recur روز جمعه اعلام کرد که پلتفرم Web3 آن در حال از بین رفتن است و با وجود میزبانی IP چندین برند بزرگ مانند Hello Kitty و Nickelodeon قادر به تحمل سرمای زمستان رمزنگاری نیست. .

این شرکت در یک پست وبلاگ گفت:

در طی چند ماه آینده، پلت فرم Recur به طور پیوسته ویژگی های اصلی خود را از دست خواهد داد. این شامل توانایی کاربران برای برداشت NFT ها از Recur، نقدینگی موجودی استیبل کوین و تجارت کلکسیونی در بازارهای دارای میزبانی Recur است.

“​​این تصمیم آسان نبوده است، این شرکت در توییتر با اشاره به “چالش‌ها و تغییرات پیش‌بینی نشده در چشم‌انداز کسب‌وکار” گفت. ”

اعلام Recur با توجه به کاهش محبوبیت مجموعه‌های دیجیتالی توسط شرکت‌ها، چالش‌های اخیر در فضای NFT را نشان می‌دهد. ژوئیه گذشته، Recur یک “تجربه NFT جت تنظیم” را با Hello Kitty و Friends آغاز کرد، فقط برای اینکه جاه طلبی هایش کمی بیشتر از یک سال بعد به پایان برسد.

در همان جولای، Recur خاطرنشان کرد “تقاضای بی سابقه ای” برای بسته های تلویزیونی آن وجود داشت که حاوی تصویر نمایه span> (PFP) NFT شخصیت‌های نیکلودئون مانند تامی پیکلز از «Rugrats». Recur در روز جمعه گفت که باز کردن بسته ها در نوامبر غیرفعال می شود.

Recur که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، خود را به عنوان شرکتی معرفی کرد که به سایر مشاغل Web3 “بلوک های سازنده” ارائه می دهد. طبق وب سایت آن، می توان از پلتفرم آن برای ایجاد دارایی های درون بازی، برنامه های وفاداری، و مجموعه های دیجیتالی که از NFT ها استفاده می کنند، استفاده کرد.

حرکت Recur اندکی پس از Nifty، یک شبکه اجتماعی تبدیل به پورتال سازندگان Web3 شد و همچنین گفت که در حال خاموش شدن است. Nifty به عنوان شریک عناوین رسانه ای بزرگی مانند «ماتریکس» و «بازی تاج و تخت» را نیز به دست آورده بود.

با بیش از ۳۸۰۰۰۰ NFT که از طریق Recur ساخته شده است، این شرکت اعلام کرد که تغییراتی را برای اطمینان از زنده ماندن مجموعه‌های دیجیتال مختلف در نظر گرفته است.

Recur گفت که ابرداده ها و رسانه های NFT های آن به InterPlanetary File System (IPFS)، یک شبکه اشتراک گذاری فایل نظیر به نظیر منتقل می شود توسط Protocol Labs ساخته شده است. Recur اضافه شد، سایر دارایی ها در شبکه Filecoin میزبانی می شوند.

در دسامبر ۲۰۲۱، Recur طی یک پنجره فروش محدود و ۲۴ ساعته، یک مجوز Recur Pass ارائه کرد. این گذرنامه که به عنوان NFT به قیمت ۳۰۰ دلار فروخته می‌شود، می‌تواند مجدداً فروخته شود و به دارندگان امکان دسترسی زودهنگام به قیمت‌های NFT آینده را از جمله مزایای دیگر می‌دهد.

Recur در بیانیه‌ای در توییتر گفت: فوریه گذشته، یک Recur Pass به قیمت ۸۸۸۸۸ دلار فروخته شد. امروز، ارزانترین Recur Pass فهرست شده در OpenSea در حال حاضر ۰.۰۰۱ ETH (حدود ۱.۶۹ دلار) درخواست می کند.

در اواخر سال ۲۰۲۱، Recur پس از اعلام دور بودجه ۵۰ میلیون دلاری سری A، گفت که ارزش آن به ۳۳۳ میلیون دلار رسیده است. این دور توسط دیجیتال، یک صندوق سرمایه‌گذاری تحت حمایت دفتر خانواده مالک اکثریت نیویورک متس و مدیر صندوق سرمایه گذاری میلیاردر استیو کوهن، رهبری شد.

اسامی برجسته دیگر در اوایل همان سال در دور سرمایه گذاری اولیه ۵ میلیون دلاری شرکت کرده بودند، مانند گری واینرچوک، سرمایه گذار و خالق NFT، تایلر و کامرون وینکلووس Gemini، و جو لوبین، بنیانگذار اتریوم و بنیانگذار ConsenSys. (افشا: ConsenSys یک رمزگشایی مستقل از سرمقاله را تأمین مالی می کند.)


منبع: decrypt.co

 

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده