آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم معاملات NFT Pudgy Penguins تا ۵۳۰ درصد افزایش یافت

حجم معاملات NFT Pudgy Penguins تا ۵۳۰ درصد افزایش یافت

حجم معاملات NFT Pudgy Penguins تا ۵۳۰ درصد افزایش یافت

به گزارش زوم ارز، مجموعه Pudgy Penguins NFT از امروز، ۷ اکتبر ۲۰۲۳، افزایش عظیمی را در حجم معاملات تجربه کرد. .

نمایش‌های حجم معاملاتی Pudgy Penguins NFT

مجموعه Pudgy Penguins NFT در بحبوحه روند صعودی سال ۲۰۲۱ سر به فلک کشید، اما به زودی نوسانات قیمت زیادی را تجربه کرد تا اینکه سرانجام، IP پروژه به طور کامل توسط Luca Netz، یک کارآفرین سریالی، به مبلغ هنگفت ۲.۵ میلیون دلار در آوریل ۲۰۲۲ خریداری شد. این پروژه پیشرفت های بیشتری کرد. و تا ماه می ۲۰۲۳، ۹ میلیون دلار سرمایه اولیه جمع آوری کرد. دور سرمایه گذاری اولیه که توسط شرکت سرمایه گذاری مرحله اولیه ۱kx انجام شد، شاهد مشارکت سرمایه های مخاطره آمیز مختلف رمزنگاری انحصاری مانند Big Brain Holdings، Old Fashion Research، و CRIT بود.

Pudgy Penguins یکی از بهترین مجموعه‌های NFT قلمرو رمزنگاری است که از زمانی که آنها مجموعه اسباب‌بازی خود را در ۲۰۰۰ فروشگاه مختلف Walmart اعلام کردند. بر اساس گزارش Coingape در اوایل این هفته، Pudgy Penguins از زمان آغاز به کار خود بیش از ۴۰۰ میلیون دلار حجم تراکنش تولید کرده است. افزایش قیمت‌های Pudgy Penguin در میان رکود مداوم بازار NFT ممکن است به نفع مجموعه‌های Pudgy World باشد.

Pudgy Penguins Extension Lil Pudgy Floor Price Up

در اوایل این هفته، قیمت کف مجموعه Lil Pudgy Penguins NFT، توسعه یافته از مجموعه NFT Pudgy Penguins، شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت کف بود و به بالاترین قیمت جدید ۷۸۸ دلار (۰.۴۸ ETH) رسید. Lil Pudgy Penguins مجموعه ای از ۲۲۲۲۲ NFT اضافی است.

طبق یک گزارش، تعداد کل NFTهای Pudgy Penguins که تاکنون ساخته شده به ۲۱۲۵۲ عدد می رسد که توسط ۷۶۷۳ مالک مختلف نگهداری می شود. مجموعه Lil Pudgy برای همه دارندگان Pudgy Penguin رایگان است، اما فقط از طریق فروش برای عموم مردم عادی در دسترس است.

Lil Pudgy مانند همتایان بزرگ‌تر خود، امتیازات و فرصت‌های انحصاری را در اختیار صاحبان خود قرار می‌دهد.
Pudgy World فناوری بلاک چین از Ethereum و zkSync Era را با هم ترکیب می‌کند و همچنین طیف گسترده‌ای از مجموعه‌های اسباب‌بازی به نام Pudgy Toys را ارائه می‌دهد.< /p>

طبق گفته لوکا نتز، مدیر عامل شرکت Pudgy Penguins، NFT ها نه تنها باید به دنیای دیجیتال محدود شوند، بلکه باید حضور گسترده تری نیز داشته باشند، که نشان دهنده راه اندازی رو به رشد مجموعه اسباب بازی ها است، که درست از طریق سقوط مداوم بازار NFT انجام شد. p>

منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده