لایت فارکس

نمایشگاه NBX به برلین بازمی گردد

نمایشگاه بعدی بلوک به برلین بازمی گردد

نمایشگاه NBX به برلین بازمی گردد

به گزارش زوم ارز، Next Block Expo (NBX)، جشنواره بلاک چین اروپا، قرار است در ۴ و ۵ دسامبر به برلین بازگردد. بیش از ۲۵۰۰ شرکت‌کننده، بیش از ۱۴۰ سخنران، بیش از ۶۰ غرفه‌دار، ۸ دسته جوایز. سومین دوره رویداد موردانتظار در سینمای نمادین CineStar، واقع در قلب برلین، تنها چند قدم دورتر از شهرت جهانی Weihnachtsmarkt برگزار خواهد شد.

این رویداد در دو آخرین تحولات را بررسی خواهد کرد. و گرایش‌ها در زمینه‌های مختلف، از جمله DeFi، Metaverse، NFT، بازی، حریم خصوصی، مقیاس‌بندی، مبادلات، سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز، جمع‌آوری سرمایه، حقوقی/مالیات، پرداخت‌ها و امنیت، گردآوری برندها و سخنرانان برتر Web3.

سازمان‌دهندگان فرمت‌های ویژه شامل: منطقه تجاری، زنان در وب ۳ با محتوای اختصاصی و جلسات شبکه، مسابقه Pitch برای استارت‌آپ‌های Web3 و موارد دیگر. برای افزایش فرصت‌های شبکه‌سازی و همکاری، همه شرکت‌کنندگان در نمایشگاه Next Block به یک برنامه شبکه هوشمند بسیار ارزشمند که به رویداد اختصاص داده شده است دسترسی پیدا می‌کنند، جایی که می‌توانند:

  • فهرستی از شرکت‌کنندگان را پیدا کنند که مطابق با نیازهای آنها باشد. الگوریتم ساخت
  •  چت و زمان‌بندی جلسات ۱:۱ با سایر شرکت‌کنندگان کنفرانس
  •  اطلاعات کلیدی درباره رویداد، سخنرانان و استارت‌آپ‌ها را بیابید
  •  با انتخاب جلسات مرتبط، دستور کار شخصی و شخصی خود را برای کنفرانس ایجاد کنید< br>● درباره تبلیغات، پیشنهادات ویژه و رویدادهای جانبی که توسط شرکت‌هایی که در NBX شرکت می‌کنند و شرکای آن‌ها تهیه کرده‌اند، بیاموزید.

علاوه بر این، NBX 2 دلار از هر فروش بلیت را به مجموعه خیریه تعیین‌شده در Coindot.me کمک می‌کند و به جامعه قدرت می‌دهد تا فعالانه در فرآیند انتخاب علت از طریق رای گیری شرکت کنید.

همه بلیط های رویداد پیش رو توسط شریک NBX – SeguroCoin بیمه خواهند شد. در رویداد که یک شرکت کننده نتواند در آن شرکت کند، SeguroCoin 30٪ از ارزش بلیط در توکن Seguro را به عنوان غرامت پرداخت می کند.

فرای محتوای ارزشمند و فرصت های شبکه، NBX مصمم است استاندارد جدیدی را تعیین کند. با سازماندهی این رویداد به عنوان یک طرح ابتکاری زباله پلاستیکی صفر.

درباره نمایشگاه NBX

Next Block Expo توسعه‌ای از مجموعه رویدادهای قبلی است که تحت عنوان “نمایشگاه جهانی ارزهای دیجیتال” برگزار شد. هدف این است که به فرصت شبکه‌ای برتر برای جامعه بلاک چین اروپا تبدیل شود و افراد و پروژه‌های با نفوذ را در فضای وب ۳.۰ به هم پیوند دهد. .


منبع: en.cryptonomist.ch

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده