آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی پیتر برانت: ATH بعدی بیت‌کوین با قیمت ۱۵۰۰۰۰ دلار در اکتبر ۲۰۲۵ خواهد آمد.

پیش‌بینی پیتر برانت: ATH بعدی بیت‌کوین با قیمت ۱۵۰۰۰۰ دلار در اکتبر ۲۰۲۵ خواهد آمد.

به گزارش زوم ارز، پیتر برانت، تاجر سابق کالاهای قدیمی، در یک توییت درباره رکورد بالاترین تازه‌ای که اخیراً توسط بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهانی، برآورده شده است، نظر داده است.

وی همچنین تاریخ احتمالی را که بیت‌کوین می‌تواند برای بار بعدی به اوج قیمت تاریخی جدیدی برسد، معرفی کرده است.

پیام پیتر برانت درباره بیت کوین – احتمالاً ۱۵۰,۰۰۰ دلار در اکتبر آینده

برانت، تاجر با تجربه، توییت کرده است که “بیت‌کوین دچار یک افت ناگهانی و شدید شده، تنها بازار به سمت شما لرزه می‌زند.”

وی ارتباط به انتشارات خود درباره چرخه‌های نصفه بیت کوین در وب‌سایت خود افزود. برانت، بر اساس داده‌های مرتبط با رفتار قیمت بیت‌کوین پیش و پس از هاوینگ‌های اخیر، فرض کرده است که احتمالاً بیشترین ارز دیجیتال جهان در اکتبر ۲۰۲۵ به بالاترین مقدار خود دست پیدا کند و هر بیت‌کوین ۱۵۰,۰۰۰ دلار باشد.

طبق سند، این اتفاق ممکن است افتاده باشد، اگرچه “سرعت صعودی پس از آوریل ۲۰۲۴ با روند صعودی از زمان پایین‌ترین نرخ نوامبر ۲۰۲۲ همخوانی داشته باشد.”

با این‌حال، او بیان کرده است که “پیشرفت بعد از هاوینگ در چرخه‌های قبلی بسیار تندتر از پیشرفت‌های ما قبل از هاوینگ بوده است.” این ممکن است باعث شود که پیش‌بینی رسیدن بیت‌کوین به قیمت ۱۵۰,۰۰۰ دلار در اکتبر سال آینده ناقطعی باشد. به علاوه، برانت در اوائل بخش “چرخه گاوی ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵” اظهار داشته است که “پیش‌بینی رفتار قیمت گذشته برای آینده بسیار مشکل است.”

برانت می‌گوید پیش‌بینی او درباره بازار صعودی بیت‌کوین تایید شده است.

پیش‌بینی ماجرایی پیتر برانت در مورد بازار بیت‌کوین

در ابتدای هفته جاری، پیتر برانت، یک معامله‌گر با سابقه در عرصه حرفه‌ای، در یک توییت اعلام کرد که پیش‌بینی او درباره روند صعودی بازار بیت‌کوین از امسال تائید شده است.

در توییتی که در میانه ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد، او اظهار کرد که انتظار دارد بازار بیت‌کوین در اوایل سال ۲۰۲۴ شاهد یک روند صعودی مهم باشد. در بخش دوم توییت، او بیان کرد که تا اوایل سال ۲۰۲۴، بیت‌کوین به بالاترین سطح تاریخی خود نخواهد رسید. اما با رقم ۶۹۲۰۰ دلاری که در روز سه شنبه گذشته تجاوز کرد، روز بعد از انتشار توییت در سال ۲۰۲۲، این پیش‌بینی نیز محقق شد.

در روز سه شنبه، بعد از رسیدن به قیمت تاریخی جدید، بیت‌کوین با بیش از ۱۴ درصد کاهش درآمده و به ۵۹۲۷۰ دلار رسید. سپس با افزایشی محسوس دوباره به بالا رفت و تا ۱۳ درصد رشد کرده و به ۶۷۳۰۲ دلار بازگشت. در حال حاضر، بیت‌کوین با قیمت ۶۶۸۰۳ دلار در حال تغییر و روند دیگری را تجربه می‌کند.

منبع: u.today
تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده