آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Orbiter Finance، پل لایه ۲ جدید خود را با حمایت OKX برای شبکه L2 معرفی کرد!‼

Orbiter Finance، پل لایه 2 جدید خود را با حمایت OKX برای شبکه L2 معرفی کرد!

Orbiter Finance، پل لایه ۲ جدید خود را با حمایت OKX برای شبکه L2 معرفی کرد!

به گزارش زوم ارز، پل زنجیره‌ای Orbiter Finance به بیش از ۳ میلیون کاربر جذب شده است که به دنبال تبادل دارایی‌های خود بین شبکه‌های مختلف لایه دو هستند. علاوه بر این، این پروتکل اخیراً یک سرمایه‌گذاری استراتژیک از سوی OKX Ventures را اعلام کرده است، مبلغ آن مشخص نیست.

در حال حاضر، این پروتکل در حال برنامه‌ریزی برای اضافه کردن لایه دوم خود به ترکیب است، به نام Orbiter Rollup، که یک لایه جدید بر پایه اثبات دانش صفر است. لطفاً توجه داشته باشید که Orbiter Finance نباید با Orbit Chain، یک پروتکل پل با نام مشابه که در اوایل این ماه هک شده بود، اشتباه گرفته شود.

تیم Orbiter، Orbiter Rollup را به عنوان آماده‌سازی برای آینده “اتصال همه جانبه” معرفی کرده است. در اعلامیه خود، تیم نوشته است: “با کلیک روی رابط، کاربران می‌توانند نه تنها دارایی‌ها، بلکه همه داده‌ها را در تمام لایه دوم‌ها منتقل کنند.”

با Orbiter Rollup، پروتکل امیدوار است تبدیل به یک لایه شود که از طریق آن به تمام لایه‌های دوم دیگر دسترسی پیدا کند. در نهایت، معتقدیم که در چشم‌انداز لایه دو، کاربران فقط به یک حساب سازگار با EVM نیاز دارند تا به طور یکپارچه اکوسیستم اتریوم را بررسی کنند. این پروتکل با دیگر شبکه‌های لایه دو مجهز به ZK مانند Manta، zkSync و Polygon zkEVM رقابت خواهد کرد.

تیم Orbiter هنوز برنامه‌ای برای توکن خود اعلام نکرده است. در قسمت پرسش‌های متداول وب‌سایت آن آمده است: “تمرکز اولیه تیم Orbiter Finance در حال حاضر بر توسعه محصول و بهبود تجربه کاربر است.”


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده