آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توکن ریپل جدید، XRP+، به عنوان بخشی قرارداد هوشمند در XRPL راه اندازی شد💡

توکن ریپل جدید، XRP+، به عنوان بخشی قرارداد هوشمند در XRPL راه اندازی شد💡

توکن ریپل جدید، XRP+، به عنوان بخشی قرارداد هوشمند در XRPL راه اندازی شد

به گزارش زوم ارز، در اقدامی پیشگامانه، Evernode، یک پلتفرم جهانی قراردادهای هوشمند بدون مجوز لایه ۲، از Xahau پرده برداری کرد – زنجیره جانبی قرارداد هوشمند برای اکوسیستم XRPL. در هسته خود، Xahau یک انشعاب از پایگاه کدهای منبع باز “موجدار” XRP Ledger است که به دقت برای سازگاری با قراردادهای هوشمند ساخته شده است – یک ویژگی جدید به نام Xahaud.

مهمترین ویژگی‌های Xahau ویژگی‌های برجسته آن است. نکته قابل توجه، هسته XRPL دست نخورده باقی می‌ماند و از تداوم ویژگی‌های قوی که مدت‌هاست شبکه را تعریف کرده‌اند، تضمین می‌کند. Hooks، یک افزونه پیشرفته، اجرای قرارداد هوشمند را به منصه ظهور می رساند. این قطعه کد زیرک قوانین تراکنش را اجرا می کند و امنیت و کارایی را تقویت می کند.

یک پورتال نقدینگی انقلابی Burn2Mint، Xahau را به XRPL متصل می‌کند و جریان دو طرفه دارایی‌ها را بین شبکه‌ها تسهیل می‌کند. حکومت به عنوان سنگ بنای Xahau است. یک مدل دو لایه، شامل حداکثر ۲۰ تایید کننده مستقل، بر تصمیمات پروتکل کلیدی نظارت دارد.

سوخت‌رسانی به عملیات Xahau، توکن اصلی آن، Xahau XRP (XRP+) است که برای ایجاد انگیزه اعتبارسنجی‌ها و توانمندسازی قراردادهای هوشمند طراحی شده است. XRP+ به عنوان توکن ابزار شبکه عمل می کند و تراکنش ها و خدمات شبکه را تسهیل می کند. با عرضه تعیین شده از طریق اصلاحات مختلف، از جمله XRP سوزانده شده از XRPL و تنظیمات ماهیانه تعادل، حیات اکوسیستم حفظ می شود.

توزیع اولیه ۶۰۰ میلیون XRP Xahau، تقسیم‌شده بین اعتباربخش‌ها و ذینفعان، بر تعهد به یک اکوسیستم پر جنب و جوش و شکوفا تاکید می‌کند.

این رونمایی مهم نشان دهنده تعهد توسعه دهندگان به تغییر شکل چشم انداز XRP Ledger است. ادغام قراردادهای هوشمند Xahau در اکوسیستم XRPL می تواند راه را برای عصر جدیدی از کارایی، امنیت و نوآوری هموار کند.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده