اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

3.2 تریلیارد شیبا اینو فقط در اختیار یک نهنگ!

3.2 تریلیارد شیبا اینو فقط در اختیار یک نهنگ!

به گزارش زوم ارز و بر اساس آمار منتشر شده از سوی Whalestats، بازار ارز های دیجیتال شاهد تولد یک نهنگ جدید شیبا اینو بوده است و این نهنگ ناشناس که اخیراً به خرید شیبا اینو پرداخته است، اکنون نزدیک به 3.2 تریلیارد واحد از رمز ارز شیبا اینو را در اختیار دارد.

در سه معامله بزرگ، این نهنگ بیش از 120 میلیون دلار را به خرید شیبا اینو اختصاص داد تا به لیست رو به رشد دارندگان بزرگ این رمز ارز بپیوندد.

اولین تراکنش بزرگ حدود دو روز پیش روی بلاکچین ظاهر شد و زمانی که این نهنگ نزدیک به 3.15 تریلیارد دلار توکن شیبا اینو را به ارزش بیش از 105 میلیون دلار خریداری کرد، به دنبال آن یک تراکنش دیگر 30 دقیقه بعد شامل 84.7 میلیارد واحد شیبا اینو معادل 3.23 میلیون دلار و در روز 7 دسامبر 8 میلیارد واحد شیبا اینو دیگر معادل 275 هزار دلار خریداری نمود.

در زمان نگارش این خبر شیبا اینو در سطح قیمت 0.00003642 دلار قرار دارد و طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی 2.1 درصدی را تجربه نموده و در وضعیت خوبی قرار ندارد و این آمار زمانی بد می‌شود که بدانید این رمز ارز طی 7 روز اخیر کاهش قیمتی 16.5 درصدی را تجربه کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داد، شیبا اینو اکنون به عنوان یک روش پرداخت در وبسایت Travala.com لیست شده و این لیست شدن های شیبا اینو در سرتاسر جهان ادامه دارد.

آیا بنظر شما همراهان زوم ارز روند صعودی شیبا اینو مجدداً آغاز خواهد شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا