آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قوانین جدید برای شرکت های دارای بیت کوین در ایالات متحده تصویب شد – به گفته مایکل سیلر برای BTC مثبت است

قوانین جدید برای شرکت های دارای بیت کوین در ایالات متحده تصویب شد – به گفته مایکل سیلر برای BTC مثبت است

قوانین جدید برای شرکت های دارای بیت کوین در ایالات متحده تصویب شد – به گفته مایکل سیلر برای BTC مثبت است

به گزارش زوم ارز،

تعیین کنندگان استانداردهای حسابداری ایالات متحده قوانین جدیدی را تأیید کرده اند که به شرکت ها امکان می دهد ارزش منصفانه دارایی های ارزهای دیجیتال خود را از سال ۲۰۲۵ گزارش دهند.

انتظار می رود قوانین جدید شفافیت و جذابیت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی خزانه برای مشاغل افزایش دهد.

در حال حاضر، شرکت‌هایی که مالک یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند، باید از دستورالعمل اجرایی پیروی کنند که اکثر ارزهای دیجیتال را به عنوان یک دارایی نامشهود در نظر می‌گیرد. این بدان معناست که آنها تنها می توانند بهای تمام شده دارایی های خود را ثبت کنند و در صورت کاهش قیمت، ارزش خود را از دست بدهند. این روش حسابداری ارزش واقعی بازار دارایی‌های کریپتو را منعکس نمی‌کند، که اغلب نوسان دارند و می‌توانند به سرعت پس از کاهش بازیابی شوند.

طبق قوانین جدیدی که به اتفاق آرا توسط هیئت استانداردهای حسابداری مالی (FASB) در روز چهارشنبه تصویب شد، شرکت‌ها باید دارایی‌های کریپتو را به ارزش منصفانه گزارش کنند، اندازه‌گیری که بیشترین ارزش فعلی یک دارایی را نشان می‌دهد.

این به شرکت‌ها امکان می‌دهد افزایش و کاهش ارزش دارایی‌های رمزنگاری را تشخیص دهند و اطلاعات مرتبط‌تری را در اختیار سرمایه‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها قرار دهند.

قوانین جدید برای همه انواع دارایی‌های رمزنگاری اعمال می‌شود، به‌جز توکن‌های پیچیده که از محدوده استاندارد مستثنی هستند.

FASB حکم داد که قوانین جدید از سال ۲۰۲۵ اجرایی می شود، اما شرکت ها این گزینه را خواهند داشت که آنها را زودتر اجرا کنند. هیئت مدیره گفت که به نظارت بر بازار کریپتو ادامه خواهد داد و در صورت لزوم اقدامات بیشتری انجام خواهد داد.

به دنبال توسعه، مایکل سیلر، بنیانگذار MicroStrategy، توییت زیر را منتشر کرد و بیان کرد که توسعه مثبت است:

“حسابداری ارزش منصفانه به بیت کوین می آید. “این به روز رسانی قوانین حسابداری FASB یک مانع بزرگ برای پذیرش سازمانی BTC به عنوان دارایی خزانه را برطرف می کند.”

*این توصیه سرمایه گذاری نیست.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده