آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۲۰۰ درصدی آلت کوین شبکه بلاک چین مدولار!!!🚨

افزایش ۲۰۰ درصدی آلت کوین شبکه بلاک چین مدولار!!!🚨

افزایش ۲۰۰ درصدی آلت کوین شبکه بلاک چین مدولار!!!🚨

به گزارش زوم ارز،

توکن بومی شبکه بلاک‌چین Celestia، از زمان راه‌اندازی در پایان اکتبر، تقریباً ۲۰۰ درصد افزایش قیمت را به خود اختصاص داده است.

Celestia (TIA) خود را به عنوان “اولین شبکه بلاک‌چین مدولار” معرفی می‌کند.

هدف اصلی این پروژه، ایجاد امکان برنامه‌نویسان برای ساختن برنامه‌های مبتنی بر بلاک‌چین با پذیرش گسترده‌تر است.

دارایی اصلی Celestia، TIA، برای امنیت شبکه و به عنوان نشانه‌ای برای تراکنش‌ها استفاده می‌شود. این دارایی، که در حال نگارش این مقاله با قیمت ۶.۴۹ دلار معامله می‌شود، از قیمت اولیه ۲.۱۸ دلاری خود در ۳۱ اکتبر، زمانی که شبکه با موفقیت در شبکه اصلی بتا راه‌اندازی شد، بیشتر شده است. TIA همچنین بیش از ۱۰ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و بیش از ۱۱۱ درصد در هفته‌ی گذشته افزایش یافته است.

کریس برنیسک، سرمایه‌گذار خطرپذیر و بنیان‌گذار Placeholder Capital، در سپتامبر اظهار کرده بود که یکی از ویژگی‌های تعیین‌کننده Celestia “در دسترس بودن” است.

Celestia زنجیره‌های بلوکی مدولار را «پارادایم جدید در طراحی بلاک‌چین» می‌نامد و تأکید دارد که این زنجیره‌ها برای انجام وظایف خاص به جای یک بلاک‌چین کلی که مجبور به انجام همه کارها است، تخصصی و بهینه‌سازی شده‌اند.

دو بزرگترین صرافی دیجیتال جهان، Binance و Coinbase، کوتاهی پس از راه‌اندازی توکن، خدمات معاملاتی را برای TIA ارائه دادند. همچنین، صرافی‌های معتبر دیگر از جمله OKX، Bybit، Gate.io، KuCoin، Kraken و Crypto.com نیز Celestia را به لیست دارایی‌های خود افزوده‌اند.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده