آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راه اندازی سرویس جدید وام دهی کریپتو با مشارکت Anchorage Digital🔍

راه اندازی سرویس جدید وام دهی کریپتو با مشارکت Anchorage Digital🔍

راه اندازی سرویس جدید وام دهی کریپتو با مشارکت Anchorage Digital🔍

به گزارش زوم ارز، یک بازیکن جدید، پس از سقوط وام‌دهندگان رمزارز مانند BlockFi، Celsius و Genesis، وارد میدان شده است. Digital Prime Technologies به نمایش Tokenet، یک پلتفرم وام‌دهی دارایی‌های دیجیتال، برخواهد داد. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد با طرف‌های معتمد تعامل کرده، نیازهای وام را ارسال کنند و از وام دارایی‌های دیجیتال بهره‌مند شوند و وثیقه‌های خود را مدیریت کنند.

“همچنین این پلتفرم دارای ابزارهای مدیریت چرخه عمر وام با علامت‌گذاری خودکار به بازار، برگرداندن، فراخوان‌ها و نرخ‌های مجدد است که همه از طریق عملکرد چت ۲۴/۷ مدیریت می‌شوند.” به این تأکید، شرکت در یک بیانیه اعلام کرده است.

جیمز رانلز، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل Digital Prime، که سابقاً مدیرعامل Cantor Fitzgerald بود و رئیس بخش وام‌های اوراق بهادار در tZero، یک استارتاپ توکن‌سازی کوتاه مدت توسط Overstock بود.

“با توجه به بازارهای فعلی و مشکلات نظارتی، راه‌اندازی Tokenet یک گام مهم و هیجان‌انگیز به سمت ایجاد اعتماد و شفافیت در وام‌دهی دارایی‌های دیجیتال است. این پلتفرم وام‌دهی دارایی‌های دیجیتال را بازتعریف می‌کند و از پادمان‌های نظارت مالی سنتی استقبال می‌کند.” اظهارات رانلز بود.

تیم Digital Prime شامل فارغ‌التحصیلان Cantor Fitzgerald و کورتنی کمپبل، که سابقاً در بانک آمریکا فعالیت داشته‌اند، نیز مشغول به فعالیت است.

انکوریج دیجیتال

Tokenet به معامله‌گران سازمانی امکان قرض گرفتن و وام دادن دارایی‌های دیجیتال را با استفاده از Anchorage Digital به‌عنوان متولی فراهم می‌کند.

Digital Prime اعلام کرد: “دارایی‌های دیجیتال مشتریان در بانک دیجیتال Anchorage با بالاترین پروتکل‌های امنیتی در صنعت، در انبارهای جداگانه و زنجیره‌ای نگهداری می‌شوند.

“زیرساخت رمزنگاری تنظیم شده دیگر اختیاری نیست – پیش‌نیازی برای ایمنی طولانی‌مدت و دوام در محیط بازار امروزی است.”

مشتریان اولیه شامل متولی ارزهای دیجیتال Xapo Bank، کارگزاری اصلی Hidden Road، صرافی سازمانی EDX و بازارساز DV Chain هستند.

مدیرعامل Xapo Bank، Seamus Rocca، اظهار کرد: “پلتفرم Tokenet شفافیت و ابزارهای چرخه عمر وام بسیار مورد نیاز را برای فضای وام‌دهی سازمانی فراهم می‌کند و آن را از آنچه در حال حاضر در بازار موجود است متمایز می‌کند.”


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده