آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا NEO می تواند حرکت صعودی را تا ۲۰ دلار افزایش دهد؟

آیا NEO می تواند حرکت صعودی را تا ۲۰ دلار افزایش دهد؟

به گزارش زوم ارز، ۱ سکه NEO خط گردن دامنه را مجدداً آزمایش کرد و در جلسه گذشته شاهد رزرو سود بود.

۲ گاوها در حال تلاش برای راه اندازی یک رالی برای پیشی گرفتن از مرز ۲۰ دلار هستند.

قیمت کریپتوی نئو کوین به‌طور اجمالی به بالای یقه ۱۵ دلار رسید و در جلسات گذشته حرکت صعودی را نشان داد. این سکه موفق شد از محدوده خارج شود و به دنبال افزایش حرکت صعودی برای رسیدن به مرز ۲۰ دلار است. اقدام قیمت نشان دهنده انباشت گاو نر بود و بازگشت دوباره به فروشندگان به دام افتاد. علاوه بر این، قیمت سکه مجدداً منطقه شکست را آزمایش کرده است و انتظار یک جهش را دارد.

قیمت سکه NEO از علامت متحرک نمایی ۲۰ روزه افزایش یافته و به طور قاطعی بالاتر از میانگین متحرک قابل توجه صعود کرده است. علاوه بر این، این روند دست نخورده است و خریداران به حرکت صعودی خود ادامه خواهند داد. قیمت NEO پس از یک مبارزه ۴ ماهه باعث شکست محدوده شده است و موفق به ضربه زدن به منطقه شده است. سرمایه گذاران از نزدیک به مرز ۲۰ دلار چشم دوخته اند و منتظر عقب نشینی هستند. قیمت NEO از مانع ۳۸.۲ درصدی در هر سطح Fib فرار کرده است.

قیمت سکه نئو در زمان انتشار ۱۶.۷۱ دلار بود، با افت ۹.۲۲ درصدی در طول روز که نشان دهنده بی طرفی در نمودارها بود. همچنین حجم معاملات با ۵۳.۹۰ درصد افزایش به ۱۵۹.۴۱ میلیون دلار رسیده است. قیمت سکه NEO دارای نسبت بازده هفتگی ۲۷.۱۶ درصد و ۵۵.۷۶ درصد به صورت ماهانه است. جفت NEO/BTC در ۰.۰۰۰۲۵۳BTC است و ارزش بازار ۱.۱۹ میلیارد دلار است. تحلیلگران خوش‌بین هستند و پیشنهاد می‌کنند که سکه NEO از محدوده خارج شده است و ممکن است به زودی منعکس کننده یک صعود صعودی باشد.

برک‌آوت محدوده قیمت NEO را نمایش می‌دهد: آیا گاوها می‌توانند از مارک ۲۰ دلاری پیشی بگیرند؟

منبع: نمودار قیمت NEO توسط TradingView
منبع: نمودار قیمت NEO توسط TradingView

این سکه در نمودارهای روزانه قدرت یافته است و آماده است تا به زودی سودهای خود را به بالای مرز ۲۰ دلار برساند. این روند صعودی است و خریداران در هفته‌های گذشته به انباشتگی ادامه داده‌اند. داده‌های مشتق نشان می‌دهد که سکه شاهد رزرو سود ملایمی بوده و حرکت طولانی‌مدت کاهشی در این هفته مشاهده شده است. علاوه بر این، سود باز به ۳۰.۶۹ میلیون دلار کاهش یافت و در شش جلسه گذشته بیش از ۲ درصد کاهش یافت.

منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه بیش از حد خرید باقی ماند و شاهد واگرایی منفی بود که روی سکه تأثیر گذاشت و رزرو سود در جلسات گذشته مشاهده شد. با این حال، شاخص MACD یک متقاطع صعودی و چشم‌انداز مثبت برای جلسات آینده را نشان می‌دهد.

قیمت NEO نزدیک به مانع ۲۰۰ روزه EMA متوقف می شود: آیا گاوها می توانند بالاتر از آن ضربه بزنند؟

منبع: نمودار قیمت NEO توسط TradingView
منبع: نمودار قیمت NEO توسط TradingView

در نمودارهای هفتگی، قیمت سکه NEO به شدت از پایین ترین سطح ۶ دلار بهبود یافت و در سه ماه گذشته بیش از ۱۳۰ درصد افزایش یافت. با این حال، ریباند در نزدیکی میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه متوقف می شود و گاوها عبور از آن را دشوار می دانند. شتاب خرید بعدی همچنان معتبر است، اما گاوها باید از مرز ۲۰ دلار عبور کنند تا سودهای بیشتری را افزایش دهند.

سطوح فنی

سطوح پشتیبانی: $۱۵ و $۱۳

سطوح مقاومت:۱۷ دلار و ۲۰ دلار


منبع: thecoinrepublic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید