آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازبینی هفتگیNeo News: از ۱۵ ژانویه تا ۲۱ ژانویه

بازبینی هفتگیNeo News: از ۱۵ ژانویه تا ۲۱ ژانویه

بازبینی هفتگیNeo News: از ۱۵ ژانویه تا ۲۱ ژانویه

به گزارش زوم ارز،بروز رسانی های عمومی

Neo Global Development در گزارش ماهانه خود برای دسامبر ۲۰۲۳ به رویدادهای مهمی اشاره کرده است. این رویدادها شامل راه‌اندازی Neo X TestNet RC1، اضافه شدن HashKey به شورای Neo، و حضور اکوسیستم Neo در Capitol Hill در واشنگتن دی.سی. و دیگر موارد است.

Neo همچنین حمایت از CKS CRYPTO BOOTCAMP را که یک رویداد برای جمع‌آوری توسعه‌دهندگان و سازندگان است و در دانشگاه Waseda در توکیو، ژاپن برگزار می‌شود، اعلام کرده است.

Flamingo نیز نقشه راه خود را برای سال ۲۰۲۴ منتشر کرده است. این نقشه راه شامل راه‌اندازی Orderbook+ v2، FLOCKS که یک تکامل از صندوق سرمایه‌گذاری FLUND است، ایجاد یک ماژول حراج نشانه و دیگر موارد می‌شود. همچنین، طراح ۳D فلامینگو با نام SOMNIUMWAVE ویدئویی ایجاد کرده است که تغییرات آتی در پلتفرم DeFi را برجسته می‌کند. همچنین، Flamingo آماری را در مورد استخر سهام یک طرفه FLUND برای هفته دوم سال ۲۰۲۴ منتشر کرده است که شامل ارزش کل در حدود ۸.۸۴ میلیون دلار، مجموع جوایز برنده حدود ۳.۵۸ میلیون دلار و پاداش کل کارمزد معاملاتی حدود ۶۷۷,۰۰۰ دلار است.

همچنین، در پیشنهادات، GrantShares اجرای NEON-JS برای Sandbox IDE و Pixudi با ادغام NeoFS را پیشنهاد داده است. در مورد پیشنهاد ثابت، طراحی AMM بدون مجوز با نقدینگی متمرکز را برای تأیید در زنجیره مطرح کرده است.

Nash نیز گزارش سالانه خود را برای سال ۲۰۲۳ منتشر کرده است که شامل ادغام NEX Neo Legacy به Neo N3 bridge و معرفی حکومت Neo N3 در برنامه وب و دیگر موارد است.

TOTHEMOON همچنین سومین مورد airdrop خود را که در آن ۸,۷۸۸ مورد NFT بین دارندگان کاراکتر NFT فاز ۳ (سه ماهه اول) توزیع کرده بود، تکمیل کرده است.

همچنین، TranslateMe پشتیبانی از زبان دانمارکی را به API خود اضافه کرده است.

به‌روزرسانی‌های برنامه‌نویس

NNT (Neo News Today) اطلاعات کاملی در مورد وضعیت NeoFS را در اختیار قرار داده است. NeoFS یک سیستم ذخیره سازی اشیاء توزیع شده و غیرمتمرکز است که برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد ذخیره سازی داده‌های قابل مقیاس و امن در فضای بلاکچین طراحی شده است. این مقاله وضعیت جامع NeoFS را به‌روزرسانی کرده و معماری آن، ادغام قراردادهای هوشمند، عملیات گره و منابع موجود برای توسعه‌دهندگان را بررسی می‌کند.

در ادامه، COZ (City of Zion) نسخه به‌روزشده Mamba، یعنی Python SDK خود را برای توسعه بلاکچین Neo منتشر کرده است. نسخه جدید، یعنی نسخه ۲.۴.۰، بهبودهایی در بسته بندی قراردادهای هوشمند را به همراه دارد.

NNT Catch Up

NNT (Neo News Today) میزبان پادکست “اقتصاد هوشمند” با نام X Spaces بود که در قسمت ۵۵ آن، ناتان ویندزور، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شبکه Landslide که یک زیرشبکه Avalanche با قابلیت IBC است، حضور داشت. این پادکست به هر کیهانی اجازه می‌دهد که برنامه‌های توسعه داده شده برای Avalanche را اجرا کند. در این قسمت، موضوعاتی مانند تفاوت‌های بین Avalanche و Cosmos در سطح پروتکل، قدرت پل Avalanche-Cosmos، نقش شبکه‌های بلاکچین مجاز و بدون مجوز و موارد دیگر مورد بحث قرار گرفت.

رویدادها

۳۰ ژانویه: Flamingo Finance میزبان Community Lagoon در سرور رسمی Discord خود است.


منبع: neonewstoday.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده