آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا سکه نئو مقاومت اصلی ۱۵ دلاری را خواهد شکست؟

شبکه نئو: آیا سکه نئو مقاومت اصلی 15 دلاری را خواهد شکست؟

آیا سکه نئو مقاومت اصلی ۱۵ دلاری را خواهد شکست؟

به گزارش زوم ارز، پلتفرم NEO یک شبکه بلاکچین غیرمتمرکز و منبع باز است. این امکان را به ما می‌دهد تا خدمات و محصولات مختلفی را در بستر بلاکچین با سرعت تراکنش‌های سریع ایجاد کنیم. اغلب با اتریوم مقایسه می‌شود، زیرا هر دو شبکه ابزارهایی را برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز مانند صرافی‌های غیرمتمرکز و بازارهای قیمت فراهم می‌کنند.

  • ۱. تیم Neo در حال توسعه یک زنجیره جانبی سازگار با EVM است.
  • ۲. سرمایه‌گذاران به سطح مقاومت اصلی ۱۵ دلار محدود شده‌اند.
  • ۳. پس از بازگشت گاوها از سطح حمایت اصلی، روند سکه به سمت بالا است.

نئو کوین چگونه عمل می کند؟

شبکه NEO دارای دو ارز دیجیتال بومی به نام‌های NEO و GAS است. NEO به کاربران و شرکت‌کنندگان شبکه امکان می‌دهد تا تعادل خود را به اشتراک بگذارند و در حاکمیت شبکه مشارکت کنند، از طریق پیشنهادات و رای‌گیری در مورد تغییرات شبکه. در حالی که GAS برای پرداخت توان محاسباتی در شبکه استفاده می‌شود.

این شبکه بر اساس مکانیسم اجماع اثبات سهام با استفاده از یک پروتکل منحصربه‌فرد به نام تحمل خطای بیزانسی تفویض شده عمل می‌کند. این پروتکل به گره‌های تایید شده اجازه می‌دهد تا در حین کار حداکثر ۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کنند.

با استفاده از ترکیب PoS و dBFT، NEO امکان مقیاس‌پذیری شبکه، انجام تراکنش‌های سریع‌تر و عملیات روان را با قراردادهای هوشمند و ایجاد Dapp را تضمین می‌کند. NEO GAS تولید می‌کند و به عنوان رمزنگاری اولیه برای تسویه پرداخت در پلتفرم عمل می‌کند، در حالی که GAS برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده می‌شود.

علاوه بر این، NEO نیز در حاکمیت شبکه استفاده می‌شود، زیرا دارندگان می‌توانند NEO را برای رای دادن به گره‌های اجماع به اشتراک بگذارند، باعث تولید بلوک‌های جدید توسط گره‌های اجماع شوند و در ازای آن پاداش‌هایی در قالب GAS دریافت کنند.

Neo Coin News

Neo در حال توسعه یک زنجیره جانبی جدید است که با ماشین مجازی اتریوم  سازگار خواهد بود تا از سوء استفاده‌های آتی توسط Miner Extractable Value  جلوگیری کند و ایمنی آن را در مقابل حملات مرتبط با MEV تضمین کند. علاوه بر این، این زنجیره جانبی جدید از ویژگی‌های اصلی Neo N3، از جمله مکانیسم اجماع dBFT و NeoVM، و همچنین نسخه فرعی NEO تقلید می‌کند. این توسعه باعث ارائه یک تجربه کاربری یکپارچه در اکوسیستم Neo می‌شود و امنیت و حریم خصوصی کاربران و تراکنش‌های آنها را تضمین می‌کند.

تحلیل فنی و پیش بینی قیمت سکه NEO

نمودار NEO/USDT توسط TradingView
نمودار NEO/USDT توسط TradingView

ارز NEO از زمانی که در میانه نوامبر به سطح حمایت فوری ۱۰.۰۰ دلار رسید، در حال افزایش قرار دارد. EMA 50 روزه با EMA 150 روزه در یک تداخل صعودی قرار گرفته است.

 

علاوه بر این، RSI به تازگی از سطح خرید بیش از حد 70 افزایش یافته و به سطح خنثی 50 کاهش یافته است. 15.46 دلار
علاوه بر این، RSI به تازگی از سطح خرید بیش از حد ۷۰ افزایش یافته و به سطح خنثی ۵۰ کاهش یافته است. ۱۵.۴۶ دلار

نتیجه گیری

Neo یک بلاک چین غیرمتمرکز است که از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده می کند. در حال ایجاد یک زنجیره جانبی سازگار با ماشین مجازی اتریوم برای جلوگیری از سوء استفاده های آینده است. پیش‌بینی قیمت برای توکن بومی NEO صعودی است.

سطوح فنی

  • سطوح پشتیبانی: $۱۰.۰ و $۶.۵۷
  • سطوح مقاومت: ۱۵.۴ دلار و ۲۷.۲ دلار
آماندا شینوی

آماندا شینوی یکی از معدود زنانی است که در فضا تا زانو روی رمزارز سرمایه گذاری کرده است. او که از طرفداران افزایش حضور زنان در رمزارزها است، به دلیل تحلیل‌های فنی دقیق و پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال شناخته شده است. خوانندگان اغلب منتظر نظر او در مورد تجمع بعدی هستند. او یک کارشناس امور مالی با مدرک MBA در امور مالی است. او با ترک شغل شرکتی در یک موسسه مالی پیشرو، اکنون خود را به طور تمام وقت به آموزش مالی برای عموم مردم مشغول می کند.


منبع: thecoinrepublic.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده