آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تقریباً ۱۰ میلیون اتریوم در حال حاضر در اختیار سهامداران Lido DAO قرار دارد.😯

نزدیک به 10 میلیون اتریوم (ETH) اکنون در Lido DAO سهامدار است

تقریباً ۱۰ میلیون اتریوم در حال حاضر در اختیار سهامداران Lido DAO قرار دارد.

به گزارش زوم ارز، پروتکل سهامداری مایع Lido DAO به نقطه عطف مهمی نزدیک است، زیرا میزان توکن‌های اتریوم  قابل توجهی به ۱۰ میلیون واحد افزایش یافته است، همراه با افزایش تقاضا از سوی افرادی که به دنبال مشارکت در سهام ETH هستند.

۱۰ میلیون ETH سهام در Lido DAO

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای ارائه شده توسط DeFiLlama، Lido DAO در حال حاضر در حال نزدیک شدن به میزان ۱۰ میلیون اتریوم (ETH) است. این پروتکل DeFi در حال حاضر دارای ۹.۴۹ میلیون اتریوم است، که حدود ۷۲ درصد از کل اتریوم در این پروتکل وجود دارد و ارزش آن تقریباً ۲۱.۷۶ میلیارد دلار است. این افزایش نشان‌دهنده مسیر رشد قابل توجه این پروتکل در طول سال گذشته است، زیرا ارزش کل قفل شده Lido DAO (TVL) از ۵ میلیون در فوریه ۲۰۲۳ به تقریباً دو برابر این مقدار رسیده است. در عین حال، میزان اتریوم دارای سهام مایع در این پروتکل به ۱۳.۱۰ میلیون ETH افزایش یافته و ارزش آن به ۳۰.۱۲ میلیارد دلار رسیده است.

Lido DAO's Ethereum Staked. منبع: DeFiLlama
Lido DAO’s Ethereum Staked. منبع: DeFiLlama

با وجود ارتقاء Shapella Ethereum که به سهامداران این امکان را می‌دهد که ETH خود را برداشت کنند، Lido DAO به نقطه عطفی رسیده است. این پروتکل در حال حاضر جزء مؤسسات برجسته است و از جمله Coinbase و Kraken است که از زمان به‌روزرسانی شبکه، ETH را از زنجیره بیکن خارج کرده‌اند.

همچنین، Lido DAO فعالیت‌های خود را به سایر بلاک‌چین‌ها هم گسترش داده است. این فعالیت‌ها در شبکه‌هایی مانند Solana، Moonbeam، و Moonriver انجام شده است و ارزش کل آن‌ها به ترتیب ۱۶.۹۶ میلیون دلار، ۲۶۵,۰۰۰ دلار و ۱۸۷,۰۰۰ دلار است.

صف اعتبارسنجی اتریوم افزایش می یابد

به همین ترتیب، اکوسیستم اتریوم در حال شاهد رشدی قابل توجه است. تعداد اعتبارسنجی‌هایی که در حال انتظار برای سهام‌دار شدن از دارایی‌های خود هستند، به بالاترین سطح از اکتبر ۲۰۲۳ رسیده است.

در واقع، بیش از ۶۰۰۰ اعتباردهنده در صف انتظار برای ورود به سیستم هستند. این افزایش تعداد اعتباردهنده‌ها موجب افزایش زمان متوسط انتظار برای تأیید اعتبارسنجی شده و به تقریباً دو روز رسیده است.

اعتبار سنجی در انتظار به اشتراک گذاشتن اتریوم. منبع: Validator Queue
اعتبار سنجی در انتظار به اشتراک گذاشتن اتریوم. منبع: Validator Queue

افزایش ورودی‌های اعتبارسنجی در تاریخ ۳۱ ژانویه به دنبال رویداد بی‌نظیر و حیاتی از شبکه سلسیوس آغاز شد، که منجر به خروج بیش از ۱۶۷۰۰ اعتبارسنجی از سیستم شد. ناظران تصور می‌کنند که افزایش تقاضا می‌تواند تعداد اعتبارسنجی‌های فعال را از ۹۲۰۴۶۹ به بیش از یک میلیون افزایش دهد.


منبع: beincrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده