آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل نیِر NEAR

تحلیل نیِر NEAR

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از NEAR در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت نیر را در باکس پایین مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی نیر NEAR امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

عرض وفت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز نیر NEAR در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که اخیراً قیمت این ارز شروع به رشد کرده به نحوی که آخرین سقف ترند نزولی را که با خط نارنجی، برایتان مشخص کرده‌ایم،پس گرفته است و بر همین اساس گفتیم از این پس روند را صعودی می‌دانیم و سپس قیمت این ارز، به رشد خود ادامه داده و به ناحیه خط قرمز که به عنوان مقاومت اول مد نظر ما قرار داشت، رسید و از همان ناحیه شروع به اصلاح کرده است. خدمتتان گفتیم که کندل‌های قرمز را موفت و اصلاحی می‌دانیم و خیلی سریع می‌تواند روند صعودی از سر گرفته شود.
دوستان در حال حاضر پس از مقداری اصلاح شاهد شکل‌گیری یک الگوی بازگشتی و صعودی هستیم و این انتظار را داریم که قیمت شروع به رشد کرده و در مرحله اول خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برساند.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز STX هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل NEAR امروز 1 اسفند 1402
تحلیل NEAR امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل نیِر NEAR امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی نیر NEAR امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز نیر NEAR در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که اخیراً قیمت این ارز شروع به رشد کرده به نحوی که آخرین سقف ترند نزولی را که با خط قرمز اول، برایتان مشخص کرده‌ایم،پس گرفته است. به منظور دید بهتر نسبت به چارت، به تایم فریم روزانه می روبم و در آن تایم ساختار روند صعودی کاملاً مشهوده و ما به همین خاطر یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم. در ادامه قیمت این ارز به رشد خود ادامه داده و خود را به ناحیه خط قرمز دوم که به عنوان مقاومت مهم مد نظر ما قرار داشت، رساند و از همان ناحیه شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر قیمت در ناحیه کف ترند لاین صعودی قرار دارد و در صورت شکل گرفتن الگوهای صعودی قوی ،مجدد انتظار داریم روند اصلی از سر گرفته شود و به طرف مقاومت‌های تعیین شده حرکت کند. این نکته را بدانید در صورت از دست رفتن آن ترند لاین و کاهش قیمت تا باکس سبز، روند صعودی متوقف گردیده و تحلیلمان نیاز به آپدیت دارد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل NEAR امروز 3 بهمن 1402
تحلیل NEAR امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل نیِر NEAR امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی نیر NEAR امروز ۵ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز نیر NEAR در تایم فریم هفتگی در خدمتتان هستیم, اگر از سمت چپ تصویر ,به چارت نگاه کنیم متوجه می‌شویم که روند کاملاً نزولی بوده و اخیراً شروع به رشد شارپ کرده و آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز رنگ مشخص کرده‌ایم، شکسته و بریک شده به طرف بالا، که این اولین نشانه برای پایان روند نزولی می‌باشد.
در حال حاضر قیمت، اولین مقاومت که به خط قرمز مشخص کرده‌ایم رسیده و اگر از این مقاومت رد شود، میتواند تا محدوده باکس قرمز پیش برود ،اما از آن ناحیه احتمال اصلاح بسیار بالاست.
توجه داشته باشید که از هر کدام از این ناحیه‌های مقاومت ،شاهد الگوی نزولی و اصلاحی باشیم ،انتظار داریم که قیمت این ارز ،شروع به اصلاح و کاهش موقت کند.

تحلیل NEAR امروز 5 دی 1402
تحلیل NEAR امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی نیر NEAR امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز NEAR در تایم فریم روزانه بعد از شکست خط روند نزولی بلند مدتی که داشت رشد خوبی کرد ولی الان به یک ناحیه عرضه هفتگی بسیار قوی و پر قدرت رسیده است که می‌تواند جلوی رشد قیمت را بگیرد و این رمز ارز را به سمت پایین حرکت دهد و اولین ناحیه که می‌تواند جلوی ریزش را بگیرد قیمت ۱.۵۸۸ دلار است که می‌توان واکنش ها را از این ناحیه داشته باشیم؛ در بلند مدت به دلیل اینکه خط روند نزولی هفتگی خود را شکسته است روند این رمز ارز را صعودی میبینم و رشد خوبی می‌تواند داشته باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل نیِر NEAR امروز 30 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی نیر NEAR امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز NEAR  در طی یک ماه گذشته روند نزولی خود را با قدرت کم ادامه داد و همانطور که در تحلیل قبلی گفته شده بود، پتانسیل کاهش برای تست حمایت های خود را دارد. نشانه ای مبنی بر تغییر روند حتی در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار مشاهده نمی شود. بنابراین با توجه به شرایط فعلی بازار، تحلیل قبلی در مورد این ارز همچنان پابرجا است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل نیِر NEAR امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز NEAR در برخوردهای دوم و سومی که به مقاومت محدوده رند ۱.۵۰ دلار داشت، واکنش های منفی قبلی را تکرار کرد و با تشکیل الگوی سقف دوقلو مجددا تا محدوده شروع موج صعودی و حتی پایین تر از آن کاهش قیمت داشت. در واقع در تایم فریم روزانه روند نزولی این ارز ادامه پیدا کرده است. همزمان شدن این روند نزولی با فشار فروشی که در بازار ایجاد شده بود، موجب این کف پایین تر در سال ۲۰۲۳ برای ارز NEAR شده است. همچنین سطح ۱.۲۰ دلار نیز به ناحیه عرضه مهمی تبدیل شده است، که خریداران را در این ناحیه ناکام گذاشته است. با آپدیت کانال نزولی اصلی، کاملا مشخص است که قیمت در کانال قرار دارد. در کوتاه مدت روند این ارز بین مقاومت ۱.۲۰ و حمایت رند ۱ دلار رنج است و پتانسیل تست مجدد کف کانال برای این ارز وجود دارد. در واقع قدرت فروشندگان بیشتر از خریداران است. انتظار داریم که حمایت ۱ دلار بتواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل نیِر NEAR امروز 7 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز NEAR  در طی ماه گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱.۳۸ دلار در حال معامله شدن است. همچنین سقف کانال نزولی اصلی بعد از شکسته شدن، تبدیل به حمایت موقت شده است. از طرف دیگر حمایت استاتیک در نظر گرفته شده در محدوده ۱.۳۵ دلار تاکنون دو بار مانع از ریزش و یا کاهش قیمت شده است. پتانسیل تشکیل الگوی کف دوقلو در این محدوده وجود دارد، اما زمانی می تواند تایید شود که قیمت بالای ۱.۴۰ دلار برگشت داشته باشد. پتانسیل تست مجدد سقف کانال رنج وجود دارد. حمایت مهم این ارز هم در محدوده ۱.۲۳ الی ۱.۱۹ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت بازگشت قیمت به این سطح، می توانیم انتظار واکنش مثبت خوبی داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل نیِر NEAR امروز 10 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز NEAR در طی هفته های گذشته روند رنجی داشت و شروع هفته جدید و ایجاد فشار فروش در بازار، یک حرکت نزولی انجام داد. قیمت نیز دقیقا به اولین حمایت معتبر در محدوده ۱.۵۰ دلار واکنش نشان داده است. اما همانطور که قبلا روی نمودار مشخص شده بود، حمایت دوم در محدوده ۱.۳۵ دلار قدرت واکنش قوی تری دارد و می توانیم از این ناحیه انتظار بازگشت خوبی برای رشد میان مدت داشته باشیم.

روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی است و هنوز نشانه های بازگشت روی نمودار مشاهده نشده است. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ بالای آخرین کندل نزولی قرار گرفته است و به تنهایی یک مقاومت داینامیک محسوب می شود. در نهایت از نظر زمانی احتمال پایان اصلاح در هفته جاری و یا در آغاز هفته بعدی وجود دارد، که در صورت واکنش مثبت قوی به حمایت ها می توانیم انتظار شکست سقف کانال نزولی میان مدت را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل نیِر NEAR امروز 16 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی نیر NEAR امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز نیر بعد از واکنش های خوبی که به سطح حمایت ۱.۷۰ دلار نشان داده بود، رشد قیمت خوبی داشت. برای این ارز، یک حمایت خوب در محدوده ۱.۸۰ الی ۱.۸۳ دلار در نظر گرفته شده بود، که برگشت قیمت روی این سطح، دقیقا واکنش خوبی نشان داد و این ناحیه قیمت بیش از ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد. بعد از شکست سقف کانال نزولی اصلی، به دلیل نزولی شدن بازار در کوتاه مدت، روند این ارز مجددا نزولی شد. همچنین سقف کانال به صورت فیک شکسته شد. این ارز در زمان نگارش این تحلیل، در تایم فریم روزانه روند نزولی دارد، و دو حمایت مهم برای آن روی نمودار شناسایی شده است. حمایت اول در محدوده ۱.۴۷ الی ۱.۵۱ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱.۳۶ الی ۱.۳۸ دلار می باشد، که محدوده دوم قدرت واکنشی قوی تری دارد و از این سطوح می توانیم انتظار واکنش مثبت خوبی برای تغییر روند داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل نیِر NEAR امروز 19 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 23 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز NEAR در طی هفته‌های گذشته با خروج از کانال صعودی کوتاه مدت خود، وارد اصلاح شد. قیمت این ارز بعد از شکست حمایت محدوده ۲.۱۵ الی ۲.۲۵ دلار و همچنین شکست کف کانال رنج، دقیقاً به اندازه عرض این کانال کاهش داشت، و و با رسیدن به یک ناحیه حمایتی در محدوده ۱.۶۶ الی ۱.۷۰ دلار، یک واکنش مثبت قوی مشاهده شد. روند هفتگی این ارز همچنان نزولی است، اما در تایم فریم روزانه تغییر روند خوبی مشاهده شده است، و با توجه به اینکه قیمت فعلی داخل یک موج اصلاحی قرار گرفته است.

برای این مورد یک حمایت مینور در محدوده ۱.۸۰ الی ۱.۸۳ دلار در نظر گرفته شده است. این حمایت تا زمانی که حفظ شود، می‌توانیم انتظار تشکیل الگوهای بازگشتی و حرکت به سمت محدوده‌های مقاومت بالاتر را داشته باشیم. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در محدوده سقف کانال نزولی یعنی قیمت ۲.۵۰ الی ۲.۹۰ دلار واقع شده است. مقاومت فعلی در محدوده رند ۲ دلار قرار گرفته است، که امروز واکنش منفی داشته است. در صورت شکست این سطح، مومنتوم کوتاه مدت مجددا صعودی خواهد شد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل نیِر NEAR امروز 23 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در طی یک هفته گذشته، از محدوده مقاومت ۲.۶۵ الی ۲.۹۶ دلار ریزش قیمت داشت، و کف کانال صعودی کوتاه مدت آن با کندل نزولی قوی شکسته شد. بعد از برخورد به حمایت محدوده ۲.۲۰ الی ۲.۳۰ دلار یک نوسان مثبت ایجاد شد، که باعث برخورد قیمت و پولبک به کف کانال شد، و مجدداً با ادامه روند نزولی کوتاه مدت، حمایت مینور شکسته شد. در زمان نگارش این تحلیل، حمایت‌های مهم ارز NEAR در محدوده‌های ۱.۸۴ الی ۱.۹۵ دلار و محدوده دوم در قیمت ۱.۴۵ الی ۱.۵۸ دلار قرار گرفته است.

هر دو محدوده شامل اعداد رند می‌باشد، که می‌تواند پتانسیل ایجاد واکنش مثبت قوی را در تایم فریم‌های ۱ و ۴ ساعته ایجاد کند. از نظر کلاسیک، کاهش قیمت می‌تواند به اندازه عرض کانال صعودی ادامه داشته باشد، که دقیقاً با حمایت اول همپوشانی پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که قبل از محدوده حمایت اول، قیمت رند ۲ دلار وجود دارد، که از نظر روانی می‌تواند سطح حمایت اول را تقویت کند. به طور کلی در این هفته برای ارز NEAR روند رنجی مورد انتظار است.

تحلیل نیِر NEAR امروز 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 18 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی را ثبت کرد. کندل هفتگی این ارز در مجموع برآیند منفی داشته است، و یک کندل با منفی ۷.۲۰ درصد را به ثبت رسانده است. بعد از اولین برخورد به سطح مقاومت که دو هفته گذشته اتفاق افتاد، فشار خرید این ارز کاملا متوقف شد، و در طی چند روز گذشته شاهد برگشت قیمت به کف حمایت کانال صعودی بوده ایم. به طور کلی تا زمانی که محدوده حمایت ۲.۲۶ الی ۲.۳۳ دلار شکسته نشود، امکان رشد مجدد قیمت و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۲.۷۰ الی ۳ دلار وجود دارد. در غیر اینصورت و با شکست این حمایت، کاهش بیشتر و اصلاح عمیق تر می تواند تا محدوده حمایت ۱.۸۴ الی ۱.۹۵ دلار ادامه داشته باشد. از این محدوده انتظار واکنش قوی تری داریم. محدوده حمایت دوم این ارز در قیمت ۱.۵۶ الی ۱.۶۵ دلار در نظر گرفته شده است، که می توانیم انتظار واکنش قوی تری از این سطح داشته باشیم.

تحلیل نیِر NEAR امروز 18 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی نیر NEAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه از چند مقاومت مهم در محدوده رند ۲ دلار عبور کرد، با برخورد به مقاومت هفتگی در سطح ۲.۶۵ الی ۳ دلار روند صعودی آن متوقف شد، و شاهد رنج شدن آن در تایم فریم ۴ ساعته بودیم. می توانیم با رسم یک کانال صعودی کوتاه مدت در محدوده فعلی، نوسانات قیمت را دقیق تر زیر نظر داشته باشیم. با توجه به اینکه فشار فروش ایجاد شده در روز قبل باعث شده تا قیمت با زاویه بالایی به کف کانال برخورد کند، می توانیم انتظار ادامه روند رنج را داشته باشیم. تا زمانی که کف قبلی در محدوده رند ۲ دلار شکسته نشود، انتظار داریم که مجددا مقاومت تست شود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته روند صعودی قوی خود را حفظ کرد، و حمایت خریداران موجب شده تا سقف کانال نزولی بلند مدت و همچنین مقاومت استاتیک در محدوده ۱.۷۵ دلار شکسته شود. مقاومت بعدی که در محدوده ۲.۰۳ الی ۲.۰۸ دلار در نظر گرفته شده بود، دقیقا از هر دو طرف با واکنش همراه بود، و اکنون به حمایت خوبی تبدیل شده است. اما حمایت دوم در محدوده ۱.۸۴ الی ۱.۸۹ دلار در نظر گرفته شده است، و محدوده مطمعن تری می باشد. این موج صعودی قوی می تواند یک بار دیگر تشکیل شود، و در صورت پولبک و واکنش مثبت به حمایت ها، انتظار داریم که تا محدوده ۲.۶۵ الی ۲.۹۶ دلار افزایش قیمت داشته باشیم. در تایم روزانه پتانسیل قوی برای تغییر روند قیمت ایجاد شده است، و در صورتی که بیت کوین هم روی حمایت های خود باقی بماند، این ارز می تواند روند صعودی میان مدت به خود بگیرد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 27 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 20 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته های گذشته بعد از تشکیل الگوی بازگشتی کف دو قلو توسط خریداران حمایت شد، و افزایش شدید تقاضا در این ارز موجب شد تا مقاومت ۱.۵ دلار شکسته شود، با تایید الگو، رشد قیمت تا هدف اول در محدوده ۱.۵ الی ۱.۵۳ دلار ادامه پیدا کرد. این مقاومت نیز شکسته شده است، و برگشت به این محدوده حمایت می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. برای کوتاه مدت با توجه به قدرت خریدار که در موج صعودی مشاهده می شود، و همچنین قدرت فروشندگان در محدوده مقاومت ۱.۶۷ الی ۱.۷۵ دلار که با تشکیل کندل های بازگشتی مشخص می باشد، احتمال ایجاد روند رنج زیر مقاومت مشخص شده بالا می باشد. ما همچنین در تایم بالاتر زیر مقاومت سقف کانال نزولی اصلی قرار داریم، که این محدوده نیز مقاومت استاتیک را تقویت کرده است. قیمت در تایم ۴ ساعته داخل یک کانال صعودی می باشد، که اگر کف کانال شکسته شود، حمایت ها در محدوده های ۱.۵ دلار و ۱.۳۷ الی ۱.۴۳ دلار خواهد بود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 20 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 29 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. کاهش قیمت و شکست حمایت محدوده ۱.۳۹ الی ۱.۶۶ دلار موجب شد تا موج نزولی جدیدی در تایم روزانه تشکیل شود. یک سطح مقاومت برای پولبک در محدوده ۱.۴۵۵ الی ۱.۵۴۷ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت برگشت قیمت به این ناحیه با احتمال بالایی انتظار واکنش منفی را داریم. در تایم فریم ۴ ساعته نیز کاملا روند نزولی مشخص می باشد، و اندیکاتور EMA این موضوع را تایید می کند.

واگرایی های تشکیل شده روی RSI نیز می تواند نشانه های ورود قیمت به موج اصلاحی و حرکت به سمت مقاومت مشخص شده باشد. اما این موارد در صورتی است که حداقل حمایت محدوده ۱.۲۵ الی ۱.۲۷ دلار حفظ شود. چرا که واکنش خوبی به این سطح به ثبت رسیده است، و در صورت تست مجدد انتظار واکنش مثبت را داریم. در بازه های زمانی پایین تر در محدوده ۱.۳۲۵ الی ۱.۳۴۰ دلار یک مقاومت در نظر گرفته شده است، که شکست آن می تواند یکی از نشانه های دیگر ورود قیمت به موج اصلاحی در تایم روزانه باشد. پیش بینی حرکت قیمت در هفته جاری تشکیل یک روند رنج زیر مقاومت محدوده ۱.۵ دلار می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 29 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

 تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 22 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و برخورد کندل ها به مقاومت محدوده ۱.۷۵ الی ۱.۸۰ دلار باعث واکنش و برگشت به سمت حمایت ماهانه این ارز شده است. یک حمایت در محدوده ۱.۵۰ الی ۱.۵۵ دلار در نظر گرفته شده است، و سطح دقیق تری برای تایم فریم های پایین تر محسوب می شود. با توجه به اینکه عدد مشخص شده رند می باشد، و در ناحیه حساسی قرار دارد، شکست این حمایت می تواند موج نزولی جدیدی را در این ارز ایجاد کند.

همچنین واکنش ها به اندازه کافی برای حفظ حمایت کافی نبوده اند. بنابراین در صورتی که بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد، می توانیم انتظار شکست حمایت فعلی را داشته باشیم. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت هنوز زیر خطوط اندیکاتور ایچیموکو قرار دارد، و برای برگشت به سمت مقاومت ها حداقل باید این خطوط به حمایت تبدیل شوند. در این هفته به دلیل نوسانات شدید احتمالی و حجم پایین معاملات در بازار هنوز باید منتظر واکنش قیمت به سطوح حمایت باشیم.

تحلیل نیِر NEAR امروز 22 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 15 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در طی دو هفته گذشته روند رنجی داشت، و این روند رنج در زمان نگارش این تحلیل نیز ادامه دارد. سطح حمایت ماهانه ای که در محدوده ۱.۳۹ الی ۱.۶۶ دلار در نظر گرفته شده بود، همچنان معتبر می باشد. از بالا نیز در محدوده های ۱.۷۶ الی ۱.۸۰ دلار و محدوده دوم روی عدد رند ۲ الی ۲.۰۸ دلار سطوحی هستند که در صورت برخورد قیمت می تواندند با واکنش منفی همراه باشند. به دلیل اینکه در تایم فریم ۴ ساعته هنوز روند قیمت نزولی است، و مومنتوم منفی بالایی دارد، امکان کاهش بیشت قیمت و ثبت کف پایین تر در سال جاری وجود دارد.

تنها در صورتی می توانیم انتظار تغییر روند را در تایم فریم روزانه داشته باشیم که قیمت از کانال خارج شود، و یک سقف بالاتر از سقف قبلی در محدوده ۳ دلار به ثبت برسد. در تایم فریم ۱ ساعته برای این ارز یک حمایت در محدوده ۱.۵۶ الی ۱.۶۱ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت کاهش قیمت می تواند با واکنش مثبت برای کوتاه مدت همراه باشد. همچنین در محدوده فعلی امکان واکنش منفی از مقاومت ۱.۷۶۵ الی ۱.۸۰ دلار بالا می باشد. در حالت کلی برای هفته جاری احتمال ادامه رودن رنج وجود دارد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 15 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در طی چند هفته گذشته فشار فروش بسیار شدیدی را به ثبت رساند. قیمت این ارز بعد از برخورد به سقف کانال نزولی بلند مدت، تا محدوده حمایت ماهانه ۱.۳۹۰ الی ۱.۶۶۰ دلار ریزش پیدا کرد. با توجه به اینکه موج های صعودی این ارز در تایم فریم ماهانه قدرت کافی برای ادامه روند صعودی بلند مدت را نشان نمی دهند، این فشار فروش قیمت را وارد موج نزولی جدیدی در تایم فریم هفتگی کرده است.

بر اساس پارامترهای محاسبه اندازه حرکت، یکی از نواحیه بسیار واکنشی محدوده نزدیک به عدد رند ۱ دلار می باشد، که با توجه به محاسبات صورت گرفته، قیمت ۱.۰۸۰ الی ۱.۰۱۰ دلار را نشان می دهد. اما اگر شدت فشار فروش در بازار به بالاترین حد خود برسد، امکان شکست فیک حمایت ۱ دلار و ریزش قیمت تا محدوده ۰.۸۱۰ الی ۰.۸۷۰ دلار وجود دارد.

حمایتی که قیمت فعلی به آن برخورد کرده است، در میدلاین کانال و در قیمت ۱.۵ دلار می باشد. با توجه به وضعیت فعلی بیت کوین احتمال شکسته شدن این محدوده بالا می باشد. اما تنها در صورتی که قیمت بالای محدوده ۱.۷۷۰ الی ۱.۸۰۰ دلار برگردد، می توانیم انتظار داشته باشیم که حمایت فعلی حفظ شود، و شرایط تغییر روند فراهم گردد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته روند بسیار رنجی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده مقاومتی ۳.۱۲ الی ۳.۲۰ دلار و حمایت هفتگی ۲.۶۵ الی ۲.۹۰ دلار قرار دارد و یک الگوی مستطیل را در این ناحیه تشکیل داده است. این الگو از نوع ادامه دهنده بوده و در صورتی که بازار مجددا ریزش داشته باشد، احتمال شکسته شدن این حمایت و کاهش بیشتر حداقل به اندازه عرض الگو و حداکثر تا محدوده حمایت رند ۲ دلار وجود دارد.

همانطور که در نمودار تایم فریم روزانه مشاهده می کنید، این ارز کف قبلی خود را که در چهار ماه گذشته به محدوده فعلی رسیده بود، شکسته است. اما در تایم فریم ماهانه هنوز کندل زیر این ناحیه بسته نشده است. بنابراین حساس بودن محل قیمت در محدوده فعلی بسیار مشهود و قابل توجه است. در تایم فریم ۴ ساعه می توان با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی کوتاه مدت، و تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، انتظار رشد قیمت و برگشت بالای محدوده مقاومت فعلی را داشت.

تحلیل نیِر NEAR امروز 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR امروز ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته روند آن روی محدوده حمایت ۳ الی ۲.۶۵ دلار رنج بوده است. بعد از فشار فروشی که باعث کاهش قیمت تا محدوده ۲.۷۵ دلار شد، در این ناحیه شاهد واکنش مثبت از سوی خریداران بودیم. این حمایت هنوز به طور کامل شکسته نشده است. احتمال واکنش مثبت و برگشت روند از این ناحیه حمایتی وجود دارد. در بازه زمانی چهار ساعته واگرایی مثبت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، اما تا زمانی که مقاومت محدوده ۳.۱۲ الی ۳.۲۰ دلار به سمت بالا شکسته نشود، روند ۴ ساعته نزولی باقی خواهد ماند.

اما در بازه زمانی ۱ ساعته روند قیمت صعودی شده، و در صورتی که برگشت قیمت زیر محدوده حمایت ۲.۸۵ الی ۲.۸۰ دلار نداشته باشیم، ادامه روند صعودی در این تایم مورد انتظار می باشد. اهداف کوتاه مدت در محدوده های ۳.۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین اهداف بالاتر در صورت شکسته مقاومت اول می تواند در محدوده ۳.۶۷ الی ۳.۸۶ دلار در نظر گرفته شود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته روند قیمت آن زیر محدوده مقاومت ۳.۶۴ الی ۳.۹۴ دلار ادامه پیدا کرد. اما به دلیل عدم توانایی خریداران در شکست این مقاومت، شاهد ریزش قیمت این ارز تا حمایت محدوده ۲.۸۸ الی ۳.۲۰ دلار بودیم. حفظ این حمایت بسیار مهم برای ادامه روند بلند مدت ارز نیر ضروری می باشد. اما در صورت افزایش فشار فروش در بازار، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۲.۳۰ دلار ادامه داشته باشد. برای خروج قیمت از کانال نزولی بلند مدت، نیاز است که خریداران قیمت را مجددا بالای محدوده ۳.۶۴ الی ۳.۹۴ دلار برگردانند.

اما با توجه به ریزش شدیدی که مشاهده شده است، اگر برگشت شدیدی هم مشاهده شود، می توانیم انتظار یک روند رنج را در ادامه هفته جاری داشته باشیم. برای کوتاه مدت می توانید تا زمان خروج اندیکاتور RSI از محدوده اشباع فروش منتظر بمانید. در بازه زمانی ۴ ساعته هم نیاز به تثبیت قیمت بالای محدوده حمایت می باشد. در غیر اینصورت احتمال شکست بالا خواهد بود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته روند نزولی داشت. بعد از اینکه خریداران قیمت را به محدوده مقاومت ۵ الی ۵.۲۵ دلار رساندند، به دلیل نزولی بودن روند کلی، سیو سود خریداران در این محدوده شدت گرفت و با فشار فروشی که در بازار شاهد بودیم قیمت ارز نیر هم ریزش شدیدی را به ثبت رساند. در طی هفته گذشته این ارز با ریزش ۲۵ درصد به محدوده حمایت مهمی در قیمت ۳.۶۵ الی ۴ دلار رسیده است.

با شکسته شدن یک حمایت مینور در محدوده ۴.۴۲ الی ۴.۵۵ دلار و پولبک به این محدوده، باز هم کاهش قیمت ادامه داشت، تا اینکه به یک ناحیه عرضه و تقاضا در تایم فریم ۴ ساعته برخورد کرد و موقتا متوقف شده است. با توجه به پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت احتمال رشد قیمت از این ناحیه وجود دارد. اما اگر فشار فروش بیشتری در بازار اتفاق بیفتد، قیمت می تواند تا کف قبلی در محدوده ۲.۸۸ الی ۳.۲۰ دلار کاهش داشته باشد. همانطور که مشاهده می کنید ما همچنان در کانال نزولی هستیم و رمز ارز NEAR تا زمانی که کاملاً بالای محدوده ۵ دلار تثبیت نداشته باشد، روند آن نزولی خواهد بود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. نوسانات قیمت این ارز در اوایل هفته گذشته بین محدوده مقاومت ۴.۴۲ الی ۴.۵۶ دلار و حمایت محدوده ۴ دلار بود، که با قدرت گرفتن خریداران، سطح مقاومت پر قدرت به سمت بالا شکسته شد. ادامه روند صعودی موجب برخورد دقیق قیمت به مقاومت محدوده ۵.۱۶ الی ۵.۲۵ دلار واکنش منفی به این ناحیه شد. تمامی محدوده های رسم شده روی نمودار به دلیل اینکه نواحیه مهم تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته بوده است، با واکنش های دقیقی همراه بوده است.

اکنون قیمت به محدوده سقف کانال نزولی بلند مدت نزدیک شده است، و در صورتی که بیت کوین روند صعودی کوتاه مدت خود را ادامه دهد، احتمال شکست فیک سقف کانال و برخورد به مقاومت محدوده ۶ دلار وجود دارد. در غیر اینصورت اگر بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد، احتمال تشکیل الگوی سقف دو قلو و برگشت به سمت حمایت های قبلی وجود دارد. حمایت اول در محدوده ۴.۴۵ دلار قرار گرفته است، و این ناحیه نیز می تواند با واکنش مثبت همراه باشد. بنابراین یک روند رنج در این محدوده می تواند شکل بگیرد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته با رشد قیمت همراه بود. اما تلاش خریداران برای شکست مقاومت محدوده ۴.۴۲ الی ۴.۵۶ دلار کافی نبود، و در برخورد اول با واکنش منفی همراه بود. این مقاومت مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته بوده و در برخورد دوم نیز با واکنش منفی همراه شده است. به دلیل نزولی بودن روند کلی، انتظار برگشت قیمت به سمت حمایت محدوده ۳.۶۴ الی ۳.۹۴ دلار را داریم. رمز ارز NEAR در محدوده حمایت ذکر شده، پتانسیل واکنش مثبت قوی دارد.

چرا که یکی از حمایت های اندیکاتور پیوت پوینت این محدوده را تایید می کند. حمایت S1 ماهانه دقیقا در قیمت ۳.۸۰ دلار شناسایی شده است، و در صورتی که بیت کوین حمایت خود را در محدوده ۱۸۵۰۰ دلار حفظ کند، این ناحیه نیز با احتمال زیاد حفظ خواهد شد. پیوت ماهانه نیز در محدوده ۴.۷۲ دلار قرار دارد، و مقاومت سنگینی را در ماه جاری سر راه قیمت نشان می دهد. بازار در شرایط نزولی قرار دارد، و تا زمانی که قیمت ها روی سطوح حمایتی تثبیت داشته باشند، باید منتظر ماند.

تحلیل نیِر NEAR امروز 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 8 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته یک کندل نزولی با منفی ۱۱ درصد را به ثبت رسانده است. این ارز که روی محدوده حمایت ۳.۷۰ الی ۳.۹۰ دلار با واکنش مثبت همراه بوده است. یک محدوده مقاومت مینور در قیمت ۴.۲۶ الی ۴.۴۰ دلار روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است. و یک مقاومت دیگر در محدوده ۴.۵۶ الی ۴.۸۰ دلار که به دلیل نزدیک بودن با مقاومت اول امکان برخورد قیمت با این محدوده نیز وجود دارد.

در صورتی که شاهد شکست مقاومت دوم به دلیل افزایش فشارهای خرید باشیم، مقاومت سوم در محدوده ۶.۱۰ الی ۶.۳۵ دلار و در سقف کانال نزولی میان مدت می باشد. که به دلیل نزدیک بودن این ناحیه به عدد رند ۷ دلار، امکان تست این محدوده نیز وجود دارد. تا زمانی که بالای محدوده ۷ دلار تثبیت قیمت نداشته باشیم، روند میان مدت نزولی خواهد بود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 8 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال NEAR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت NEAR را مشاهده کنید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته کاهش داشت و با افزایش فشار فروش همراه بود. قیمت نیر بعد از اینکه به مقاومت خود در محدوده ۶ دلار برخورد کرد، به دلیل اینکه این مقاومت آخرین سقف در روند نزولی بوده است، با واکنش منفی همراه بود. قیمت ارز NEAR بعد از واکنش شدید، حمایت های خود را از دست داد، و با شکست حمایت ۵.۱۸ الی ۵.۲۷ دلار، روند آن مجددا در تایم فریم ۴ ساعته نزولی شد. برای کوتاه مدت، محدوده حمایت ۳.۸۸ الی ۴ دلار باید زیر نظر گرفته شود. در صورت حفظ این محدوده و تثبیت قیمت روی این حمایت، خریداران می توانند مجددا قیمت را به سطوح مقاومت قبلی برگردانند.

با توجه به اینکه توقف قیمت در چند روز گذشته روی این محدوده به خوبی انجام شده است، اما باید توجه داشته باشید که روند قیمت در تایم های بالاتر هنوز نزولی است، و برای اینکه حداقل در تایم فریم ۱ ساعته روند صعودی شود، خریداران باید قیمت را بالای مقاومت ۴.۳۰ دلار برسانند، و بالای این محدوده تثبیت داشته باشیم. در اینصورت انتظار رشد قیمت تا هدف اول ۴.۵ دلار و هدف دوم ۴.۷۰ دلار را داریم.

تحلیل نیِر NEAR امروز 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته با توقف در محدوده مقاومت ۵.۹۵ الی ۶.۲۳ دلار همراه بوده است. واکنش به این محدوده موجب شد تا فشار فروش افزایش پیدا کند. همچنین به دلیل رشد ۱۰۰ درصدی قیمت که از محدوده حمایت ۳ دلار شروع شده بود، نسبت ریسک به ریوار خریداران کاهش بسیار زیادی پیدا کرده است. بنابراین همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، حجم معاملات نیز در این محدوده کاهش شدیدی پیدا کرده بود. واگرایی حجم در تایم فریم ۴ ساعته و تشکیل الگوی سقف دو قلو نشانه عدم تمایل خریداران در قیمت ۶ دلار می باشد.

بنابراین قیمت در تایم فریم ۴ ساعته وارد موج اصلاحی شده است. تمامی محدوده های حمایت مقاومت NEAR روی نمودار رسم شده است. نزدیک ترین حمایت که مربوط به تایم فریم ۴ ساعته می باشد، در محدوده ۵.۱۸۰ الی ۵.۲۷۰ دلار رسم شده است. اما حمایت مهم تری در قیمت ۴.۶۷ الی ۴.۸ دلار در نظر گرفته شده است، که در گذشته ناحیه عرضه و تقاضای بسیار مهمی بوده است. انتظار می رود که پله های حمایت خریداران برای کوتاه مدت در این محدوده ها قرار گرفته باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در روزهای گذشته با حمایت خوبی از طرف خریداران مواجه شده است. قیمت این ارز بعد از اینکه چندین بار به محدوده مقاومت ۴.۳۰ الی ۴.۶۰ دلار واکنش منفی نشان داد، اما به دلیل حجم خرید های صورت گرفته این مقاومت تبدیل به حمایت شد و در پولکی که در تایم فریم های پایین تر به این محدوده زده شد، شاهد ادامه حرکت به سمت مقاومت بعدی ۵.۱۶ الی ۵.۶۵ دلار بودیم. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت به این محدوده مقاومت واکنش داده، اما نفوذ کاملی در این محدوده صورت گرفته که احتمال شکست آن را افزایش می‌ دهد.

همچنین یک خط روند صعودی به عنوان حمایت برای این ارز در نظر گرفته شده است و تا زمانی که این محیط حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر و حرکت به سمت مقاومت بعدی در محدوده ۶.۵ الی ۷ درصد وجود دارد. با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو می توان تاییدیه های بیشتری گرفت. همانطور که مشاهده می کنید قیمت از ابر این اندیکاتور خارج شده اما به دلیل تثبیت نشدن بالای ابر، پتانسیل اصلاح و کاهش تا محدوده حمایت رسم شده را دارد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 18 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته مجددا افزایش قیمت داشت. بعد از برخورد لحظه ای و واکنش قیمت به محدوده ۳.۶۰ دلار حرکت صعودی کوتاه مدت از سر گرفته شد، اما به دلیل اینکه روند کلی در محدوده فعلی رنج می باشد، با برخوردی که قیمت به مقاومت محدوده ۴.۳۰ الی ۴.۶۰ دلار پیدا کرد، در این ناحیه شاهد سیو سود برخی از خریداران کوتاه مدت بودیم، و این ناحیه مجددا با واکنش های شدیدی همراه شد.

همچنین خط روند نزولی رسم شده روی نمودار نیز هنوز به عنوان مقاومت عمل می کند. اما با توجه به مومنتوم مثبت، و کندل های صعودی قوی زیر محدوده مقاومت، احتمال شکست این ناحیه در صورت مساعد شدن دوباره شرایط بازار وجود دارد. همچنین اندیکاتور RSI نیز شرایط مثبت را تایید می کند. مقاومت مهم محدوده ۴.۵ دلار، در صورتی که شکسته شود، روند در تایم فریم ۴ ساعته صعودی خواهد شد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR بعد از خروج کامل از کانال نزولی، وارد یک روند شده است. این روند رنج بین مقاومت ۴.۳۰ الی ۴.۶ و حمایتی که در محدوده ۲.۸۰ الی ۳ دلار روی نمودار رسم شده قرار دارد. همانطور که مشاهده می کنید، روند نزولی کوتاه مدت، شیب بسیار بالای نزولی دارد. اما به دلیل اینکه یک حمایت مینور در محدوده ۳.۴۳ الی ۳.۵۸ دلار در مسیر حرکت کندل ها قرار گرفته است، احتمال واکنش جزیی به این محدوده و توقف کوتاه مدت وجود دارد.

به هر صورت این ناحیه یک محدوده تقاضای خوب محسوب می شود، که در صورت حفظ ارزش بیت کوین بالای کانال ۲۰۰۰۰ دلار، احتمال حفظ این حمایت نیز وجود دارد. قیمت مجددا از خطوط اندیکاتور Ichimoku عبور کرده است، و شرایط کوتاه مدت نیز نزولی می باشد. اگر حمایت فعلی شکسته شود، احتمال شکست مقاومت ۴.۶ دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته با حمایت خوب خریداران از محدوده حمایت هفتگی خود در قیمت ۲.۸۰ الی ۳.۲۰ دلار رشد خوبی را شروع کرده است. با توجه به اینکه قیمت از کانال نزولی خارج شده است، و روند قیمت نیز در تایم فریم ۴ ساعته از حالت نزولی خارج شده است، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت در صورت حفظ حمایت ۴ الی ۴.۲۰ دلار وجود دارد. کندلی که با رشد ۸ درصد در تایم فریم ۴ ساعته موجب شکست مقاومت محدوده ۴ الی ۴.۲۰ دلار شده است، یکی از نشانه های مثبت برای این ارز می باشد.

یک محدوده داینامیک روی نمودار رسم شده است، که قیمت فعلی به آن واکنش منفی نشان داده است. بنابراین با توجه به اینکه حمایت فعلی نیز معتبر می باشد، احتمال رنج شدن قیمت در تایم های پایین تر بین محدوده ۴ الی ۴.۵ دلار وجود دارد، و بعد از خروج قیمت در صورت شکست مقاومت داینامیک، می توانیم هدف بعدی را در محدوده ۵ الی ۵.۶ دلار در نظر بگیریم.

تحلیل نیِر NEAR امروز 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته با تلاش خریداران، حرکت صعودی آن تا مقاومت سقف کانال نزولی ادامه پیدا کرد، و حتی سقف کانال نیز به صورت موقت شکسته شد. اما با برگشتی که در بازار شاهد بودیم، تمام حرکت صعودی با دو کندل نزولی قوی خنثی شده است. قیمت مجددا به محدوده حمایت هفتگی ۳.۲۰ الی ۲.۸۰ دلار برخورد کرده است. روند قیمت در محدوده حمایت در حال رنج شدن می باشد. بنابراین در صورتی که حمایت فعلی حفظ شود، مجددا انتظار می رود که خریداران بتوانند قیمت را به سطح مقاومت پیوت ماهانه در محدوده ۴ دلار برسانند.

تحلیل نیِر NEAR امروز 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول هفته گذشته روی سطح حمایت هفتگی خود در محدوده ۳.۲۰ الی ۲.۸۰ دلار متوقف شد، و به دلیل اینکه فشار فروش روی این ارز کاهش چشمگیری پیدا کرده است، شاهد رشد قیمت و حرکت به سمت سقف کانال نزولی هستیم. اما سقف کانال نزولی فعلی در محدوده ۳.۸۵ الی ۴ دلار یک مقاومت مهم در اختیار دارد، که می تواند با واکنش همراه باشد.

حتی در صورتی که این مقاومت شکسته شود، محدوده مقاومت بعدی در قیمت ۵.۱۵ الی ۵.۶۵ دلار می تواند مجددا قیمت را به سمت حمایت های پایین برگرداند. بنابراین نواحی مشخص شده، محدوده های سیو سود خریداران می باشد. برای هفته جاری در صورت حفظ محدوده ۳.۵ دلار، جهت حرکت قیمت می تواند صعودی باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته و این هفته، تا محدوده مقاومت ترند لاین نزولی، یعنی قیمت ۴.۳ دلار رشد قیمت آن ادامه داشته است. این سطح مقاومت، به دلیل نزولی بودن جهت کلی روند، با واکنش منفی همراه بوده و مجددا شاهد کاهش قیمت به سمت حمایت ۳.۵ دلار هستیم. در بازه زمانی ۴ ساعته خط روند صعودی کوتاه مدتی که روی نمودار رسم شده است، و همچنین محدوده مقاومت استاتیک ۳.۸۵ الی ۴ دلار هر دو به سمت پایین شکسته شده است.

قیمت حتی زیر خطوط اندیکاتور Ichimoku در محدوده ۳.۸۰ دلار نفوذ داشته است. بنابراین جهت حرکت قیمت به سمت حمایت های ۳.۲۰ الی ۲.۸۰ دلار می باشد. مگر در شرایطی که اخبار مثبت در بازار منتشر شود، که در اینصورت رشد NEAR می تواند تا محدوده مقاومت بعدی ۴.۷۰ الی ۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته روی سطح حمایت مهمی در محدوده ۲.۸۰ الی ۳.۲۰ دلار متوقف شد، و روی این ارز شاهد یک برگشت کوتاه مدت تا محدوده ۳.۶۰ دلار بوده ایم. موج نزولی آخر به پایان رسیده است، و قیمت وارد موج اصلاحی شده است. بنابراین در صورتی که شرایط بازار مساعد باقی بماند، اصلاح می تواند عمیق تر شود، و خریداران قیمت این ارز را تا محدوده مقاومت ۴.۷۰ الی ۵ دلار حمایت کنند. یک مقاومت نیز در محدوده ۳.۶۲ الی ۳.۸۵ دلار روی نمودار رسم شده است، و شکست این مقاومت می تواند شرایط رشد قیمت را تا محدوده ۵.۶۰ دلار نیز فراهم کند.

تحلیل نیِر NEAR امروز 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول هفته گذشته روند نزولی آن شدت بیشتری به خود گرفت و با افزایش فشار فروش در کل بازار، قیمت آن به سطح پیش بینی شده یعنی محدوده ۳ دلار حرکت کرده است. حمایتی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در محدوده ۲.۸۰ الی ۳.۲۰ دلار می باشد، و با توجه به اینکه این ناحیه یک سطح عرضه و تقاضای مهم می باشد، سطوح حمایتی برگشتی اصلی در قیمت های ۲.۵۱ و ۲.۲۲ دلار می باشد.

با احتمال بالایی می توانیم انتظار داشته باشیم که برگشت خوبی از این محدوده ها در روزهای آینده مشاهده شود. در کوتاه مدت نیز یک ترند لاین نزولی و یک مقاومت استاتیک در محدوده ۴.۶۸ الی ۵ دلار می تواند مانع از صعودی شدن روند قیمت شود. در تایم فریم های پایین تر در صورت تثبیت شرایط، انتظار رنج شدن روند روی سطح حمایت فعلی وجود دارد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته روند رنج آن ادامه پیدا کرد. قدرت خریدار در این ارز هنوز مشاهده نشده است. سطح حمایت ۴.۶۰ الی ۵.۳۰ دلار هنوز شکسته نشده است و قیمت از کانال نزولی کوتاه مدت خود خارج شده است. در تایم فریم ۴ ساعته یک روند رنج بین حمایت ذکر شده و مقاومت محدوده ۶.۵۰ دلار وجود دارد. تا زمانی که مقاومت مورد نظر تبدیل به حمایت نشود، روند قیمت در کوتاه مدت نیز نزولی باقی خواهد ماند.

در صورتی که کف کانال و حمایت فعلی شکسته شود و فشار فروش افزایش بیشتری پیدا کند، حمایت بعدی در محدوده ۲.۶۶ الی ۳ دلار خواهد بود که می تواند با واکنش مثبتی همراه باشد. خطوط اندیکاتور Ichimoku در تایم فریم روزانه کاملا بالای قیمت قرار گرفته اند، و سطح مقاومت ذکر شده را تایید می کنند. در صورت رشد قیمت و برخورد به این محدوده انتظار واکنش منفی داریم.

تحلیل نیِر NEAR امروز 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طی هفته گذشته روی سطح حمایت ماهانه خود در محدوده ۴.۶۱ الی ۵.۳۲ دلار حمایت شد، و با افزایش تقاضا در این ناحیه شاهد رشد قیمت خوبی در ساعات گذشته روی این ارز بوده ایم. همچنین به دلیل همپوشانی حمایت کف کانال صعودی بلند مدت، این ناحیه واکنش بسیار خوبی داشت. بنابراین کندل ماهانه این ارز در حال بسته شدن با سایه بسیار بلندی است که می تواند نشان خوبی برای هفته های آینده باشد. اما برای کوتاه مدت تا زمانی که مقاومت محدوده ۶.۴۵ الی ۶.۸۰ دلار تبدیل به حمایت نشود و خریداران نتوانند قیمت را بالای این سطح مهم برسانند، روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته از حالت نزولی خارج نخواهد شد.

حتی برای صعودی شدن قیمت در تایم ۴ ساعته قیمت باید بالای محدوده ۷.۷۰ دلار تثبیت داشته باشد. در تایم ۴ ساعته قیمت از کانال نزولی خارج شده است، و در صورت حفظ محدوده ۵.۶۰ الی ۶ دلار، می توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت قیمت برای تست شکست مقاومت پیش رو ادامه داشته باشد. خط تنکانسن اندیکاتور Ichimoku نیز تبدیل به حمایت شده است، و محدوده ۵.۶۰ دلار را تایید می کند.

تحلیل نیِر NEAR امروز 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 3 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

تحلیل نیِر NEAR امروز 3 خرداد1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۳ خرداد۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

رمز ارز NEAR در هفته گذشته یک روند رنج بین دو محدوده حمایت مقاومت خود که مربوط به تایم روزانه می شود را پشت سر گذاشت. مقاومتی که در ناحیه ۶.۴۳۵ الی ۷.۳۶۰ دلار قرار دارد و حمایتی که در ناحیه ۵.۵۸۸ الی ۴.۶۶۰ دلار می باشد. داخل این ناحیه یک الگوی کنج نزولی تشکیل شده است، که در صورت حفظ شرایط فعلی، و توقف فشار فروش ها در بازار، می توانیم انتظار رشد قیمت بسیار خوبی را از ارز NEAR داشته باشیم.

در غیر اینصورت با افزایش فشار فروش، احتمال ریزش و شکست حمایت و همچنین fail شدن الگو وجود دارد. لازم به ذکر است که قیمت نزدیک کف کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است، و برای رشد مجدد و ادامه روند صعودی بلند مدت، خریداران باید قیمت را بالای سطح مقاومت ۷.۵ دلار برگردانند.


تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 27 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول یک هفته گذشته ریزش بسیار شدیدی را به ثبت رسانده است. این ارز که با فشار فروش بالا، حمایت محدوده کف کانال صعودی خود را تبدیل به مقاومت کرده است، به سطح حمایت مهم تری در محدوده ۵.۶ الی ۴.۶ دلار واکنش بسیار خوبی نشان داده است. روند قیمت با این ریزش شدید، در تایم فریم هفتگی نیز از حالت صعودی خارج شده است.

اما تا زمانی که حمایت ۵ دلار حفظ شود، ادامه نوسانات این ارز می تواند در ناحیه رنجی بین ۵ الی ۸ دلار جریان داشته باشد. ابر اندیکاتور Ichimoku در ناحیه کاملا نزولی قرار گرفته است، اما افقی شدن یکی از خطوط این ابر نشان می دهد که پتانسیل برگشت خوبی از سطح حمایت فعلی مورد انتظارمی باشد. پیشنهاد می شود که در شرایط فعلی، صرفا برای معاملات نوسانی و کوتاه مدت از این ارز استفاده کنید.

تحلیل نیِر NEAR امروز 27 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول چند هفته گذشته با اینکه کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد، اما حمایت های خوبی از NEAR نسبت به سایر آلت کوین ها به عمل آمده است. به طوری که فشار فروش روی این ارز هر بار بعد از ریزش های شدید، به سرعت کاهش پیدا کرده است و یک حرکت صعودی رو به بالا را از آن شاهد بوده ایم. یک سطح حمایت ماهانه در محدوده ۷.۷۰ الی ۶.۶۰ دلار روی نمودار رسم شده است، و در صورتی که بازار باز هم با افزایش فشار فروش ها مواجه شود، انتظار می رود که قیمت نیز به این سطح مهم برخورد داشته باشد.

حمایتی هم که در حال حاضر روی این سطح مهم قیمت به آن واکنش نشان داهد است، در محدوده ۹.۵۴ الی ۸.۳۰ دلار می باشد. و تا زمانی که کندل هفتگی زیر این ناحیه تثبیت نداشته باشد، امکان برگشت قیمت و حرکت به سمت اهداف قبلی وجود دارد. با توجه به اینکه زاویه برخورد قیمت به سطح حمایت بالا می باشد، در صورتی که شاهد تثبیت قیمت ها در محدود های فعلی باشیم، انتظار می رود که حمایت خریداران موجب رسیدن قیمت به مقاومت محدوده ۱۱.۸۰ الی ۱۲.۲۵ دلار شود.

سپس از این ناحیه انتظار یک برگشت مجدد برای تست محدوده حمایت وجود دارد. بنابراین در این سناریو روند قیمت در تایم فریم های پایین تر رنج می باشد. اما در حالت بدبینانه در صورت افزایش فشار فروش، حمایت ماهانه در محدوده ذکر شده قابل دستیابی می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول هفته گذشته نوسانات زیادی را پشت سر گذاشت. این ارز که به محدوده مقاومت مهم خود در قیمت ۱۷.۱۷ الی ۱۷.۶۶ دلار برخورد کرده بود، با عدم تقاضای بیشتر و حجم معاملات پایین زیر ناحیه مقاومت مواجه شد. بنابراین فروشندگان در این ناحیه قدرت بالایی گرفتند، و شاهد کاهش قیمت تا حمایت محدوده ۱۴ الی ۱۳.۵ دلار بودیم.

با توجه به اینکه این حمایت مربوط به تایم فریم هفتگی می باشد، قیمت به آن واکنش خوبی نشان داده و می تواند در صورت مساعد ماندن شرایط کلی بازار، مجددا برای تست شکست مقاومت کانال ۱۷ دلار حرکت صعودی جدیدی را شروع کند. البته نکته ای که وجود دارد این است که فشار فروش در کندل های نزولی روزهای گذشته بالا بوده است، بنابراین احتمال رنج شدن قیمت در تایم فریم های پایین تر بالا می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. این ارز که در محدوده مقاومت سقف تاریخی خود قرار گرفته است، با حجم معاملات بالایی همراه بوده است. جدال بین خریداران و فروشندگان در محدوده حمایت هفتگی ۱۵ الی ۱۳.۵ دلار و مقاومت روزانه محدوده ۱۸ الی ۱۸.۷۵ دلار می باشد. شب گذشته در اثر ریزش شدید و موقت در بازار، قیمت NEAR به حمایت ۱۵ دلار واکنش شدیدی نشان داد. این حمایت که با افزایش تقاضا مواجه شد، در حال حاضر موجب رشد ۱۵ درصدی قیمت این ارز شده است.

در صورتی که سطح مقاومت ذکر شده در روزهای آینده تبدیل به حمایت شود، حرکت صعودی می تواند برای ثبت ATH جدید تا سقف کانال صعودی در محدوده ۳۰ دلار ادامه پیدا کند. البته این نکته نیز بسیار مهم است که شکست مقاومت پیش رو نیازمند حجم معاملات بالا برای تایید می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. این ارز که به محدوده مقاومت تاریخی خود در قیمت ۱۷.۳۵ الی ۱۸.۲۰ دلار برخورد کرده است، با واکنش همراه بوده و این ناحیه موجب کاهش قیمت تا قیمت ۱۵ دلار شد. این هفته نیز خریداران در تلاش هستند تا قیمت را مجددا برای تست مقاومت به این محدوده برسانند. در صورتی که کندل هفتگی بالای این محدوده بسته شود، انتظار رشد بیشتر قیمت تا سقف کانال صعودی بلند مدت در قیمت ۲۷.۵ الی ۳۰ دلار می تواند رشد داشته باشد.

این هدف قیمت با ابزار فیبوناچی قابل شناسایی می باشد. یک خط روند صعودی روی موج آخر رسم شده است که می تواند حمایت خوبی برای خریداران باشد. تا زمانی که خط داینامیک حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت هفتگی و ادامه رشد قیمت وجود دارد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل نیِر NEAR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در تایم روزانه روند آن از حالت نزولی خارج شده است، و در صورتی که مقاومت محدوده ۱۳ الی ۱۳.۷۵ دلار به سمت بالا شکسته شود، مجددا وارد روند صعودی می شود. با توجه به اینکه مومنتوم روند صعودی شده است، در صورتی که حجم معاملات بالایی به ثبت برسد، انتظار می رود که روند قیمت داخل کانال صعودی کوتاه مدت رسم شده ادامه داشته باشد.

بنابراین هدف اول محدوده ۱۵ دلار و هدف دوم محدوده ۱۸ دلار خواهد بود. اما در صورتی که مقاومت پیش رو شکسته نشود، کاهش قیمت می تواند تا حمایت محدوده ۱۱.۴۰ دلار ادامه داشته باشد. با توجه به اینکه قیمت داخل کانال صعودی بلند مدت قرار دارد، وضعیت ادامه روند آن در میان مدت مثبت ارزیابی می شود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در طول هفت روز گذشته با کاهش قیمت همراه بود. این ارز که به محدوده مقاومت ۱۲ دلار برخورد کرده بود مجدداً در برخورد دوم بعد از شکست خط روند نزولی با فشار فروش به سمت حمایت مهم ۱۰ دلار برخورد کرده و در این محدوده متوقف شده است. روند قیمت در تایم روزانه در وضعیت رنج می باشد و بین مقاومت ۱۲ و حمایت ۸ الی ۷ دلار می تواند نوسان داشته باشد. البته حمایت محدوده ۱۰ دلار بین این کانال نزولی قرار گرفته که در صورت شکست این حمایت می توان انتظار کاهش قیمت‌ها حمایت اصلی را داشت.

روی نمودار یک الگوی سر و شانه معکوس شناسایی شده است که در در صورت شکست خط گردن الگو و همچنین تثبیت قیمت بالای محدوده ۱۲ دلار می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت و رسیدن به اهداف جدید در بازه زمانی کوتاه مدت را داشته باشیم.

تحلیل نیِر NEAR امروز 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال نیر را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز NEAR در هفته گذشته با اینکه رشد بسیار خوبی را تجربه کرد، اما برخورد به محدوده مقاومت ۱۱.۸ الی ۱۲.۵ دلار با واکنش شدیدی همراه شد. فشار فروش منجر به کاهش تا محدوده ۹ دلار در این هفته شده است. قیمت به خط روند نزولی روی موج اصلاحی پولبک زده است، و امکان رشد مجدد قیمت در روزهای آینده وجود دارد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی، تا وقتی که قیمت بالای محدوده ۸ دلار باشد، روند کلی قیمت صعودی خواهد بود. اما به دلیل عمق زیاد اصلاح هایی که تاکنون شکل گرفته، می تواند تبدیل به روند رنج شود. به طور کلی تا زمانی هم که قیمت بالای محدوده ۹.۲۵ دلار باقی بماند، احتمال رشد قیمت بیشتر خواهد بود. اندیکاتور EMA نیز بالای قیمت در محدوده ۱۰ دلار مقاومت رند را نشان می دهد، که شکست این محدوده می تواند قدرت خریداران را برای رشد بیشتر قیمت افزایش دهد.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل NEAR رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز NEAR در کانال صعودی خود بعد از برخورد قیمت به محدوده میدلاین کانال با واکنش و افزایش تقاضا مواجه شد. قیمت این ارز از محدوده حمایت ۱۰ دلار تا سطح مقاومت ۱۳ دلار با افزایش ۳۰ درصد همراه بود، و اکنون به این مقاومت واکنش داشته است. در صورت عبور قیمت از این مقاومت، هدف بعدی سطح ۲۰ دلار می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه:

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید سطح مقاومت ۱۳ دلار با واکنش شدیدی همراه بوده است، و خریداران موفق نشدند روند را مجددا به حالت صعودی برگردانند. اما یک نکته مهم وجود دارد، و آن تبدیل شدن سطح مقاومت ۱۲ دلار به حمایت می باشد. این سطح در صورتی که بتواند مانع از ریزش مجدد قیمت شود،

با توجه به اینکه میدلاین کانال نیز نزدیک این سطح قرار گرفته است, باز هم می‌تواند نقطه برگشتی برای کمک به خریداران و رشد بیشتر قیمت این ارز باشد. اندیکاتور RSI نیز در شرایط مثبت قرار گرفته است، اما برای حفظ این شرایط نیاز به تثبیت قیمت بالای سطح ۱۲ دلار داریم. در این صورت اهداف بعدی قیمت محدوده ۱۶ و ۲۰ دلار خواهد بود.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل NEAR رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز NEAR در طول ۷ روز گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرد. قیمت این ارز از محدوده مقاومت ۱۲ دلار تا حمایت ۱۰ دلار کاهش داشت، اما با واکنش و افزایش تقاضایی که در روزهای گذشته اتفاق افتاد، موجب برگشت قیمت تا محدوده مقاومت ۱۲ دلار شده است. خطوط سبز رنگ، میدلاین کانال صعودی می باشند، که حمایت خوبی برای جلوگیری از ریزش بیشتر قیمت می باشد.

همچنین خط استاتیک در محدوده ۱۰ دلار نیز به دلیل رند بودن تا این لحظه اجازه کاهش بیشتر قیمت را نداده است. قیمت به طور کلی بین دو محدوده ذکر شده رنج می باشد، و در بازه های زمانی کوچکتر با جزییات بیشتری قابل بررسی خواهد بود.

تحلیل نیِر NEAR امروز 12 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته:

همان طور که مشاهده می کنید، قیمت با اینکه چند بار به مقاومت ۱۲ دلار برخورد داشته، اما قدرت خریدار برای شکست این محدوده کافی نبوده، و اندیکاتور RSI واگرایی مخفی مثبت را نشان می دهد. بنابراین در صورتی که این بار نیز نشانه های شکست مقاومت روی نمودار ظاهر نشود، می تواند انتظار کاهش بیشتر قیمت و برگشت به سمت حمایت ۱۰ دلار را داشت.

حتی امکان شکست این حمایت نیز وجود دارد. اما در زمان نگارش این تحلیل، قیمت بیت کوین به عدد ۳۹۰۰۰ دلار رسیده است، و چنانچه شرایط مساعد بماند، پتانسیل شکست مقاومت ۱۲ دلار این بار افزایش خواهد یافت. در اینصورت خریداران می توانند قیمت را به محدوده ۱۴ دلار نیز برسانند.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 12 بهمن 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز NEAR بعد از رشد های بسیار خوبی که داشت، و در کانال صعودی روی چارت مشاهده می کنید، وارد روند اصلاحی شد. هفته گذشته در حال ثبت سقف جدید قیمتی بود، که ناگهان در اثر ریزش بازار، با کاهش قیمت و فشار فروش مواجه شد. یکی  از دلایلی که ارز NEAR کاهش بیشتری نسبت به ارزهای هم رده خود داشت، رشد بسیار زیادی بود، که منجر شد روند صعودی همچنان پرقدرت باقی بماند.

در نتیجه زمانی که بازار دچار ریزش شد، موجب سیو سود خریداران این ارز شد. در حال حاضر قیمت روی میدلاین کانال صعودی قرار گرفته است، و این سطح یکی از سطوح عرضه و تقاضای مهم در تایم روزانه می باشد. مهم ترین حمایت NEAR نیز در محدوده ۶.۶ تا ۵ دلار می باشد، که در کف کانال صعودی قرار دارد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل نیِر NEAR امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه:

با شکسته شدن یک محدوده حمایت مهم در قیمت ۱۶ تا ۱۴.۳۰ دلار، روند روزانه به حالت نزولی تبدیل شده است. حتی خط روند صعودی نیز با فشار عرضه در حال شکسته شدن می باشد. از طرفی یک حمایت استاتیک در قیمت ۱۰ دلار وجود دارد، که در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده است. اگر این سه محدوده حمایت از دست برود، انتظار کاهش قیمت تا کف کانال صعودی بلند مدت را داریم.

اما اگر نشانه های برگشت روند روی نمودار ظاهر شود، می توان انتظار داشت که شاهد رشد قیمت حداقل تا محدوده ۱۴ دلار باشیم. البته شیب بالای روند نزولی و برخورد شدید به سطوح حمایت، می تواند مدت کوتاهی منجر به رنج شدن قیمت در محدوده های فعلی شود.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 28 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز NEAR هفته گذشته را بسیار پر قدرت شروع کرد، و پر قدرت نیز به پایان رساند. NEAR در هفته گذشته، با رشد ۴۹ درصد همراه بود، و خریداران آن موفق به ثبت ATH جدیدی شدند. بالاترین قیمت ثبت شده برای ارز نیر قیمت ۲۰.۵۹ دلار بوده است، که همان مقاومت رند ۲۰ دلار موجب سیو سود برخی خریداران و کاهش قیمت این ارز شد. قیمت این ارز نزدیک سقف کانال صعودی بلند مدت با واکنش همراه بوده است.

اما در محدوده خط روند صعودی می توان نشانه های حمایت را مشاهده کرد. این محدوده حمایت می تواند در قیمت ۱۵.۵ دلار می باشد، که اگر فشار فروش شدیدی در بازار شاهد نباشیم، کاهش قیمت نهایتا می تواند تا این سطح حمایت باشد. در غیر این صورت اگر فشار فروش بالا رود، و قیمت خط روند صعودی را به سمت پایین بشکند، حمایت بعدی می تواند در قیمت ۱۴ تا ۱۳ دلار باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 28 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته:

حمایت های مهم این ارز روی نمودار مشخص می باشد. محدوده اول در حال حاضر شکسته شده است. اما حمایت خط روند صعودی هنوز می تواند موجب برگشت قیمت شود. اگر خط روند نیز شکسته شود، دو حمایت در محدوده ۱۶ الی ۱۵ دلار و یکی حمایت در محدوده ۱۳.۳ تا ۱۴ دلار می باشد. تا زمانی که حمایت ۱۳ دلار شکسته نشود، روند روزانه همچنان صعودی خواهد ماند.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 28 دی 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز NEAR در طول هفته گذشته با کاهش ۲۵ درصدی همراه بود. در ابتدا با شروع هفته در روز دوشنبه قیمت از محدوده حمایت ۱۴ دلار با افزایش تقاضا مواجه شد، و به سرعت در عرض کمتر از دو روز ATH جدیدی ثبت کرد. اما در اثر ریزش بازار با کاهش قیمت مواجه شد، و محدوده ۱۷ دلار با واکنش منفی و فشار فروش موجب ریزش قیمت تا حمایت کف قبلی در محدوده ۱۳.۵ دلار شد. شب گذشته نیز افزایش قیمت موجب جبران ضررهای هفته گذشت شد، و تا این لحظه قدرت روند صعودی بالا بوده است. هدف اصلی قیمت در محدوده ۲۲ دلار می باشد‌‌، که در سقف کانال صعودی قرار گرفته است.

تحلیل نیِر NEAR امروز 21 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه:

اگر خریداران بتوانند سطح ۱۵ دلار را حفظ کرده و اجازه کاهش قیمت را به فروشندگان ندهند، انتظار رشد بیشتر قیمت وجود دارد. اندیکاتور RSI نشان می‌دهد که امکان رشد بیشتر قیمت وجود دارد، و هنوز واگرایی مبنی بر برگشت احتمالی روند مشاهده نشده است. اما به طور کلی در صورت شکست خط روند صعودی، احتمال کاهش قیمت وجود دارد‌.

مقاومتی هم که تا این لحظه جلوی ادامه حرکت قیمت را گرفته است، در محدوده ۱۶.۸۰ تا ۱۶.۶۰ دلار می باشد. در صورت شکست این مقاومت با حجم بالا نیز محدوده ۲۲ دلار رویت خواهد شد.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه-21 دی 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی روزانه-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

همانطور که هفته قبل بررسی روی ارز NEAR انجام شده بود، قیمت همچنان در روند صعودی و در حال حرکت به سمت اهداف خود می باشد. نمودار تایم روزانه را ملاحظه می‌کنید، یک کانال صعودی، داخل کانال بزرگتر قرار گرفته است. به زیبایی به سقف و کف این کانال واکنش داشته است. محدوده هدفی که خریداران برای رسیدن به آن در تلاش هستند، قیمت ۲۲ تا عدد رند ۲۵ دلار می باشد. به دلیل بالا بودن قدرت خریدار، اجازه اصلاح قیمت عمیق تا الان به فروشندگان داده نشده است.

تحلیل نیِر NEAR امروز 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته:

در این تایم فریم خریداران با یک واکنش احتمالی در قیمت ۱۷ دلار مواجه شده اند. حجم معاملات در این محدوده هنوز به اندازه شکست مقاومت نبوده است. با توجه به اینکه قیمت در کانال صعودی قرار دارد، و اینکه واگرایی روی اندیکاتور RSI تشکیل شده است، اگر خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، قیمت می تواند تا محدوده ۱۱.۸ الی ۱۱ دلار کاهش داشته باشد.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 14 دی 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز NEAR در هفته گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. اگر بررسی هفته گذشته را دیده باشید، پیش بینی رسیدن قیمت به محدوده ۱۲ دلار، به حقیقت پیوست. قدرت خریداران به حدی بالا بود که رشد قیمت به عدد ثبت شده ATH قبلی نزدیک شد، و تا محدوده مقاومت سقف الگوی کنج رشد داشت. الگوی کنجی که رسم شده است، می تواند در آینده نشانه برگشت قیمت باشد. اما این برگشت می تواند چند هفته به طول بیانجامد. چرا که روند در حال حاضر صعودی می باشد. هدف اصلی NEAR در محدوده ۲۲ تا ۲۵ دلار می باشد، که در مقاومت سقف قبلی قرار دارد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی اگر قیمت به سمت حمایت های خود برگشت داشته باشد، تا زمانی که بالای محدوده ۸.۴۵ دلار قرار داشته باشد، روند آن در این تایم فریم نیز صعودی خواهد بود. اما یک حمایت دیگر بین قیمت و این حمایت اصلی وجود دارد، که می تواند از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند، و در محدوده ۱۱.۱۸ تا ۱۱.۷۰ دلار قرار دارد. که از این محدوده نیز انتظار برگشت داریم. اگر قیمت به حمایت خود نزدیک شود، انتظار داریم که از محدوده باکس بنفش رنگ، مجددا حرکت صعودی خود را شروع کند.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 7 دی 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز  NEAR در رتبه ۳۲ لیست ارزهای دیجیتال قرار دارد، در هفته ای که گذشت، در حالی که با اصلاح قیمت همراه بود، با  نوسانات شدیدی در اوایل هفته گذشته رو به رو شد. قیمت تا محدوده نزدیک ۱۸ دلار، رشد کرد. اما این نوسانات شدید، در کمتر از ۵ دقیقه به این عدد شگفت انگیز رسید، و مجددا با کاهش قیمت همراه شد. به این ترتیب، می توان گفت که محدوده مقاومت ۱۰.۵ الی ۱۲ دلار، در آینده نزدیک پتانسیل شکست را دارد. اکنون روی حمایت مینور در محدوده ۸ دلار قرار گرفته است. اگر این حمایت حفظ شود، با توجه به اینکه حمایت خط روند صعودی را نیز دارد، انتظار رشد قیمت را داریم.

تحلیل نیِر NEAR امروز 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته:

حتی یک خط روند نزولی نیز روی نمودار وجود دارد، که به حمایت تبدیل شده است. به طور کلی حمایت محدوده آبی رنگ در قیمت ۸.۷ الی ۸ دلار، می تواند به عنوان نقطه برگشت خوبی با حجم معاملات بالا برای شکست مقاومت ۱۰ دلار، باشد. خط روند نزولی دوم نیز اگر شکسته شود، بعد از پولبک می تواند رشد خوبی داشته باشد. این دو خط روند نزولی، مانند یک الگوی کنج نزولی می باشند، که شکست الگو، می تواند حداقل تارگت ۱۲ دلار را داشته باشد.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 30 آذر 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز NEAR در رتبه ۲۹ قرار دارد و حجم معاملات ۲۴ ساعت گذشته آن، ۱۷ درصد افزایش یافته است. هفته گذشته با اینکه بازار ریزش داشت، این ارز ۴۳ درصد رشد داشته است. مقاومت محدوده ۱۰.۵ الی ۱۲ دلار که قبلا اعلام شده بود، به این محدوده واکنش داشت، و در حال کاهش قیمت می باشد. روند این ارز بین دو محدوده مشخص شده روی نمودار رنج شده است. حمایت مهم این ارز نیز در قیمت ۶.۵ الی ۶.۲۲ دلار می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی روزانه:

هدف بعدی قیمت، در صورت شکست سقف کانال رنج می تواند تا قیمت ۲۲ الی ۲۳.۷ دلار باشد. واکنش به مقاومت محدوده ۱۱.۵ دلار باعث سیو سود خریداران در این بازار نزولی شده است. تا زمانی که قیمت بالای حمایت ۶.۵۱ الی ۶.۲۲ دلار قرار دارد، روند در این تایم فریم می تواند ادامه داشته باشد. اما به نظر می رسد که مقاومت پیش رو، تا زمانی که خط روند صعودی، حفظ شده باشد، می تواند شکسته شده و قیمت را به هدف مورد نظر برساند.

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته نیز تا زمانی که حمایت استاتیک در محدوده ۸.۷۴ الی ۸.۱۱ دلار حفظ شود، پتانسیل برگشت قیمت و تست مجدد سقف قبلی وجود دارد. محدوده های رسم شده روی نمودار، دقیق بوده و طبق حافظه گذشته معاملاتی می باشد.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 23 آذر 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز NEAR در هفته گذشته نیز مانند اکثر آلت کوین ها ریزش داشت. اما برخوردی که به محدوده ۶ الی ۶.۲۲ دلار داشت، باعث حمایت این ارز شد، و با واکنش مثبت خریداران همراه بود. اما به دلیل شوک اخبار منفی هنوز نتوانسته است ارزش ۱۲.۵ درصد از دست رفته هفته گذشته را جبران کند. سه کندل نزولی پر قدرت روی نمودار نشان دهنده این است که احتمال برخورد مجدد با حمایت مذکور وجود دارد. از نظر زمانی نیز در محدوده پایان اصلاح می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی روزانه:

ابزار فیبوناچی اصلاحی روی موج صعودی آخر نشان می دهد که محدوده ۶ دلار روی محدوده ۰.۳۸۲ فیبوناچی قرار دارد. مقاومت محدوده ۸ دلار نیز در صورت صعود قیمت می تواند مانع ادامه حرکت باشد. اما اگر شروع قیمت از همین ناحیه اتفاق افتاده باشد، هدف می تواند سقف قبلی در محدوده ۱۲ الی ۱۳ دلار باشد.

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در این تایم فریم در کانال نزولی در حال نوسان می باشد. دو بار برخورد به کف کانال نزولی باعث یک رشد قیمت تا مید لاین کانال شده است. اگر برگشت قیمت نداشته باشیم، حمایت ۷ دلار می تواند گزینه مناسبی برای استارت حرکت صعودی باشد. اما اگر بازار برگشت قیمت داشته باشد، کف کانال در محدوده ۶ دلار می تواند حمایت خوبی برای یک رشد مجدد در این ارز باشد.

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی 4ساعته امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی ۴ساعته امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز NEAR در هفته گذشته یک روند کاهشی داشته است. کندل هفتگی با برخورد به ناحیه حمایتی ۸ الی ۸.۵ دلار واکنش زیادی نداشته است. این هفته نیز قیمت هنوز روی این محدوده قرار دارد.

اگر این حمایت هفتگی از دست برود، قیمت می تواند تا حمایت پایین تر در محدوده ۶ الی ۶.۲۵ دلار کاهش داشته باشد. حمایت مهم در محدوده فعلی قیمت، با توجه به اینکه با میدلاین کانال همپوشانی دارد، فشار فروش همچنان در این محدوده قیمت را پایین نگه داشته است. قدرت خریدار و فروشنده در این محدوده قیمت یکی می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 9 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل نیِر NEAR امروز ۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی ۴ساعته:

قیمت تا زمانی که حمایت ۶ دلار را حفظ کند، روند صعودی می باشد. پس حتی در صورت شکست حمایت فعلی، حمایت پایین تر می تواند جلوی ادامه ریزش را بگیرد.

در تایم ۴ ساعته نیز خط روندی که روی نمودار کشیده شده، نشان می‌دهد که این خط می تواند مقاومت خوبی برای ادامه مسیر نزولی باشد. اما اگر شکسته شود، با توجه به اینکه قیمت در کف کانال می‌باشد، می تواند حداقل تا میانه کانال رشد داشته باشد. الگوی سر و شانه معکوس روی نمودار در حال تشکیل است و اگر مقاومت محدوده ۸.۶۰ دلار به سمت بالا شکسته شود، الگو تایید شده و قیمت می تواند تا هدف ۱۰ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی 4ساعته امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR بازه زمانی ۴ساعته امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز نیِر NEAR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز NEAR در هفته گذشته روی سقف قیمت خود در محدوده ۱۰ الی ۱۲ دلار با واکنش منفی همراه بود. واگرایی حجم روی نمودار به وضوح نشانه عدم وجود خریدار در سقف قیمت برای حمایت و شکست مقاومت می باشد. اکنون قیمت در محدوده ۹ دلار در حال معامله شدن می باشد.

مهم تریم حمایتی که می تواند به عنوان نقطه عطف جلوی ریزش بیشتر قیمت را بگیرد، محدوده ۷ الی ۶.۵ دلار می باشد. همچنین حمایت مید لاین کانال نیز در قیمت ۸ دلار می تواند به طور موقت ریزش را متوقف کند.

تحلیل نیِر NEAR امروز 2 آذر 1400
تحلیل نیِر NEAR امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

سقف قبلی این ارز یک مقاومت در ناحیه ۱۱ تا ۱۱.۸ دلار ایجاد کرده است. در صورتی که کندل روزانه بالای این ناحیه بسته شود، قیمت می تواند به سمت اهداف ۱۴ و ۱۷ دلار حرکت کند. در حال حاضر هنوز خط روند صعودی به سمت پایین شکسته نشده است.

شکست خط روند می تواند نشانه اصلاح بیشتر تا محدوده ۸.۵ دلار و سپس محدوده ۷ دلار باشد. حرکت موج صعودی قدرت بالای خریدار را نشان می دهد. اصلاحاتی که در طی روند صعودی اتفاق افتاده است، نشان می دهد که فروشندگان تمایلات فروش ندارند. باید دید که در روزهای آینده مقاومت مشخص شده روی نمودار شکسته خواهد شد یا خیر.

تحلیل نیِر NEAR امروز 18 آبان 1400
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز NEAR در کانال صعودی میان مدت خود مدت دو ماه است که سقف جدیدی ثبت کرده است، و در هفته گذشته نیز مجددا به سقف قبلی خود واکنش داشته است. محدوده مقاومتی که اکنون به حمایت خوبی تبدیل شده، بین ۶ تا ۷.۳۳ دلار می باشد. همچنین مقاومت آن نیز بین ۱۱ تا ۱۳.۲۳ دلار می باشد.

تحلیل نیِر NEAR امروز 11 آبان 1400
تحلیل نیِر NEAR امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز NEAR بازه زمانی روزانه:

خط روند صعودی که برای آخرین موج صعودی رسم شده است، تاکنون حمایت خوبی از NEAR به عمل آورده است. در صورتی که به همین صورت ادامه پیدا کند، NEAR می تواند سقف قبلی خود را شکسته و به اهداف ۱۵.۴۹ و نهایتا محدوده ۲۰ دلار برسد. در غیر اینصورت اگر خط روند به سمت پایین شکسته شود، می تواند تا حمایت مهم خود در محدوده ۷.۸ تا ۷ دلار اصلاح قیمت داشته باشد.

در ضمن قیمت در حال حاضر به یک مقاومت در محدوده ۱۰.۷۱ دلار رسیده، که شکست این مقاومت می تواند به ادامه روند صعودی کمک بیشتری کند.

تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 آبان 1400
تحلیل نیِر NEAR بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال NEAR

رمز ارز NEAR توکن بومی NEAR Protocol است. از این توکن برای تشویق نودها در پروتکل استفاده می شود. علاوه بر این توکن NEAR، برای تامین انرژی تراکنش ها و یا بسیاری از قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه اولیه این ارز دیجیتال در آگوست سال ۲۰۲۰ صورت گرفته است. در این عرضه ۱۲۰ میلیون توکن فروخته شد. پروتکل ارائه دهنده این ارز دیجیتال یعنی Near Protocol، از جمله بلاکچین هایی می باشد که ایجاد برنامه های غیرمتمرکز را آسان می کند.

پروتکل نیر در ۲۲ آپریل ۲۰۲۰ شبکه اصلی خود را راه اندازی نمود. از جمله بنیانگذاران ان Alexander Skidanov و Illia Polosukhin می باشند. اسکیدانو مهندس نرم افزار در مایکروسافت بوده است. این دو نفر توانستند تیم خود را گسترش داده و به ۱۰ نفر برسانند. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال NEAR، به مقاله آن در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل ارز دیجیتال NEAR پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز NEAR

تحلیل تکنیکال یکی از روش هایی است که در آن از ابزارها و نمودار برای پیش بینی آینده استفاده می شود. در واقع رفتار آینده با توجه به حرکات قبلی قیمت و داده های حجم معاملات پیش بینی خواهد شد. در این صفحه شما می توانید با نمونه ای از تحلیل تکنیکال آشنا شوید.

تحلیل فاندامنتال برای ارز NEAR

در تحلیل فاندامنتال یا بنیادی همانطور که از اسمش پیداست، تحلیلگران به بررسی عوامل بنیادی تاثیرگذار می پردازند. در واقع در این تحلیل پروژه رمز ارزها مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین افراد باید اتفاقات و اخبار پیرامون رمز ارز که تاثیرگذار می باشد را بررسی نمایند.

در سایت زوم ارز شما می توانید با عملکرد تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. به علاوه می توانید با به اخبار ارز دیجیتال در سایت زوم ارز به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز NEAR

تحلیل سنتیمنتال مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی می باشد. در این روش سرمایه گذاران باید حرکات قیمت را تحت نظر داشته باشند. در این روش احساسات سایر معامله گران تجزیه و تحلیل می شود و این کار به منظور شناخت احساس سایر معامله گران نسبت به یک ارز دیجیتال صورت می گیرد.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد خرید و فروش رمز ارز را دارید، قبل از انجام عملیات حتما تمامی جوانب را بررسی نمایید و به تحقیق و جستجو بپردازید.

همچنین شما می توانید اطلاعات کاملی را درباره ارز دیجیتال نیر NEAR و آموزش کیف پول نیر Near Wallet و بهترین کیف پول های ارز دیجیتال نیر را در سایت زوم ارز مطالعه نمایید. همچنین می توانید قیمت لحظه ای نیر را از لینک (قیمت نیر | قیمت NEAR) مشاهده نمایید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال NEAR” همراه ما بودید از شما متشکریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده