لایت فارکس

اشاره ی ماسک به پذیرش دوج در ایستگاه های شارژ تسلا

خالق دوج کوین از سهام تسلا حمایت کرد

اشاره ی ماسک به پذیرش دوج در ایستگاه های شارژ تسلا

به گزارش زوم ارز، در توییتی که اخیرا منتشر شد، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و مبتکر میلیاردر اشاره کرد که در آینده در ایستگاه های شارژ خودروی تسلا امکان پذیرش دوج کوین برای پرداخت وجود خواهد داشت.

ماسک در پاسخ به توییتی از رایان زهوری، که این میلیاردر را در پست خود پیرامون ایستگاه های شارژ تسلا در سانتا مونیکا تگ کرده بود، گفت: “البته که شما می‌توانید با دوج پرداخت کنید”.

Ryan Zohoury نوشت این ایستگاه ها به محض باز شدن پر شدند و برای اثبات این ادعا تصویری از یکی از این ایستگاه ها منتشر کرد.

در ماه دسامبر ۲۰۲۱، بزرگترین تولیدکننده ی خودروی برقی در جهان آزمایش های پیرامون دوج کوین را با فروش برخی از محصولات طرفداری خود توسط این میم کوین شروع کرد.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد اسپیس‌ایکس نیز در حال آزمایش پرداخت دوج کوین است؛ چرا که چند روز پیش این میم کوین در کد منبع اسپیس‌ایکس دیده شد.

در ضمن، اخیرا خود ایلان ماسک اشاره کرد که ممکن است در آینده هر دوی کمپانی های استارلینک و اسپیس‌ایکس شروع به پذیرش پرداخت دوج کوین کنند.

روز های گذشته، بیلی مارکوس، هم‌بنیان‌گذار دوج کوین، در توییتر شروع به آزار دادن تیم این غول شبکه ی اجتماعی با هشتگ #DogeTwitterTipJar کرد. هدف از این کار این بود که توییتر را مجبور به معرفی امکان پاداش با دوج کوین کند. پیش‌تر این اتفاق برای رمز ارز اتریوم رخ داد.

در حال حاضر دوج کوین با رشد ۰.۶ درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت ۰.۱۴۲۸ دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده