اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حجم عظیم 34 هزار واحد بیت کوین جابجا شد!

حجم عظیم 34 هزار واحد بیت کوین جابجا شد!

به گزارش زوم ارز، ربات محبوب دنیای ارز های دیجیتال که فعالیت بازیکنان بزرگ یا نهنگ های این حوزه را زیر نظر دارد و دنبال می‌کند، 34 هزار واحد بیت کوین که ارزشی معادل تقریباً 1.7 میلیارد دلار دارد طی 24 ساعت گذشته همزمان با رسیدن این رمز ارز به 49 هزار دلار جابجا شد.

دو تراکنش بزرگ شامل نهنگ هایی بود که صدها میلیون دلار بیت کوین را بین کیف پول ها جابجا می‌کرد و اولین تراکنش 15052 بیت کوین یا معادل بیش از 729 میلیون دلار حدود 22 ساعت پیش در بلاکچین ظاهر شد و متعاقباً در یکی دیگر از آنها 10158 واحد بیت کوین به ارزش بیش از 494 میلیون دلار در بلاکچین ظاهر شد.

نهنگ ها همچنین از کیف پول های خود بیت کوین را به صرافی های Crypto.com، Xapo و Coinbase و … منتقل نمودند و در دیگر تراکنش ها، نهنگ ها بیت کوین را از کوین بیس به کیف پول منتقل کردند.

همچنین دیگر نهنگ تازه متولد بازار یعنی السالوادور نیز بیت کوین خرید و همانطور که تیم خبری زوم ارز دیروز گزارش داد، نایب بوکله رییس جمهور السالوادور خبر از این داد که آنها به مناسب بیست و یکمین روز از آخرین ماه از بیست و یکمین سال قرن بیست و یکم، 21 واحد بیت کوین دیگر خریداری نمودند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بوکله همچنین گفت که این خرید در سال 21:21:21 رخ داده و خاطرنشان کرد که مساحت زمین السالوادور 21 هزار کیلومتر مربع است و رییس جمهور یک اسکرین نیز از تراکنش ها به اشتراک گذاشت که مجموعاً اندکی بیش از یک میلیون دلار بود و پیش از این خرید السالوادور 1120 واحد بیت کوین در اختیار داشت که هم اکنون به 1141 واحد رسیده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا