آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مهمترین ایردراپ های آینده در سال ۲۰۲۴

مهمترین ایردراپ های آینده در سال 2024

مهمترین ایردراپ های آینده در سال ۲۰۲۴

به گزارش زوم ارز، Airdrop مشتری  به پایان رسیده است و به میلیون‌ها شرکت‌کننده پاداش اعطا می‌کند. با این حال، کسانی که نتوانستند ایردراپ مشتری را دریافت کنند، نباید ناامید شوند. زیرا تعداد زیادی ایردراپ بزرگ برای سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده است. این ایردراپ‌ها با پتانسیل سرمایه‌گذاری در روند رو به رشد پاداش‌های کریپتو، فرصت‌های سودآوری را برای کشاورزان فراهم می‌کنند. مایلز دویچر، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، فهرستی از فرصت‌های سودآور برای کشاورزی airdrop تهیه کرده است که نوید سود قابل توجهی برای شرکت‌کنندگان را می‌دهد.

۹ ایردراپ بزرگ آینده در سال ۲۰۲۴

Linea Voyage

Linea یک زنجیره با بودجه قوی در حوزه ارزهای دیجیتال است و به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۴ یکی از بزرگترین ایردراپ‌های آینده خواهد بود. به علاوه، این تحلیلگر رمزارز بیان کرد که کمپین Linea Voyage که در طول سال اجرا خواهد شد، به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا XP را جمع‌آوری کنند. این امر به دستیابی به پاداش‌های هوایی بالاتر کمک می‌کند.

zkSync

در سه ماهه دوم سال مالی ۲۵، منتظر انتشار ایردراپ برای zkSync هستیم. علاوه بر این، دویچر تاکید کرد که برای به حداکثر رساندن پاداش‌های احتمالی ZKS، بر تمرکز بر روی ایردراپ‌های خاص اکوسیستم، مانند ZeroLend، تمرکز خواهد کرد.

Wormhole

Wormhole با ارزش گذاری ۲.۵ میلیارد دلار و ارزش ۲۲۵ میلیون دلاری، پیش‌بینی می‌شود که حتی بالاتر از این هم راه‌اندازی شود. علاوه بر این، دویچر اشاره کرد که تعداد زیادی از پل‌های ارائه شده توسط Wormhole به کاربران اجازه می‌دهد تا حجم پل را جمع‌آوری کنند که این یک پیش نیاز بالقوه برای ایردراپ است.

LayerZero

تحلیلگر در اینجا بر اولویت دادن به پروژه‌های با بودجه بالا، به ویژه LayerZero تاکید کرده است. LayerZero به عنوان یک رهبر با سابقه قوی در طول نزدیک به دو سال شناخته شده است. علاوه بر این، دویچر پیشنهاد داد استفاده از پروتکل‌های جدید را در حالی که به پیش‌فرض راهنمای اصلی پایبند باشد، بررسی کنید. با پشتیبانی از Orderly Network که توسط LayerZero ایجاد شده است، امسال می‌توان ایردراپ‌های مهمی را اعلام کرد.

Berachain

Berachain یکی از بزرگ‌ترین فرصت‌های شبکه آزمایشی است که در حال حاضر در دسترس است و به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد بدون نیاز به سرمایه اولیه قابل توجهی از آن بهره‌برداری کنند. به گفته این تحلیلگر، این شبکه می‌تواند یکی از بزرگترین ایردراپ‌ها را در سال ۲۰۲۴ برگزار کند. علاوه بر این، Deutscher قصد دارد راهنمای جامعی را منتشر کند که تمام فرصت‌های Testnet در حوزه رمزنگاری را پوشش دهد.

Celestia

Celestia در مراحل اولیه خود انتظار می‌رود میزبانی ایردراپ‌های متعددی را با پروتکل‌های جدید توکن‌های خود انجام دهد. در پست قبلی، دویچر به طور خاص اشاره کرد که شرکت‌کنندگان می‌توانند تا ۱۰۰۰۰ دلار جایزه Celestia (TIA) را دریافت کنند.

شبکه Manta

با وجود عدم برآورده شدن انتظارات جهانی از پارادایم جدید شبکه Manta، پذیرندگان اولیه که MantaFest را تکمیل کردند، به طور سخاوتمندانه پاداش دریافت کردند. بنابراین، می‌توان بر روی MANTA تمرکز کرد تا به دریافت ایردراپ‌های اکوسیستم بپردازیم.

staking-for-airdrops

مدل استکینگ برای ایردراپ‌ها، که با موفقیت در استیکینگ ATOM معروف شده است، به یک عنصر اساسی در اکوسیستم‌های گوناگون تبدیل شده است. در اکوسیستم کوزموس، استکرهایی که در آن فعالیت می‌کنند، ایردراپ‌هایی مانند TIA، INJ، OSMO و KUJI را دریافت کرده‌اند. واقعیت این است که INJ در سال ۲۰۲۴ وعده داده است که پاداش‌های بیشتری را ارائه خواهد کرد.

EigenLayer

EigenLayer در سال ۲۰۲۴ به عنوان یکی از بزرگترین ایردراپ‌ها، و احتمالاً بزرگترین آنها، پیش‌بینی می‌شود. این ایردراپ به طور اصلی برای نفع نهنگ‌های اتریوم (ETH) طراحی شده است و می‌تواند سود قابل توجهی را برای افرادی که به طور استراتژیک در اتریوم و استخرهای مرتبط درگیر هستند، فراهم کند. همچنین، دویچر فرصت‌هایی را برای بازسازی ایردراپ‌های مرتبط با اکوسیستم EigenLayer برجسته می‌کند.

منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید