آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فروش بیت کوین توسط ماینر ها، بیشتر از کل میزان استخراج آن در اکتبر!؟😤

فروش بیت کوین توسط ماینر ها، بیشتر از کل میزان استخراج آن در اکتبر!؟

فروش بیت کوین توسط ماینر ها، بیشتر از کل میزان استخراج آن در اکتبر!؟😤

به گزارش زوم ارز، در طی رالی بازار ماه اکتبر، ماینرهای پیشرو بیت‌کوین تعداد ۵,۴۹۲ بیت‌کوین را به بازار عرضه کردند، که این مقدار بیشتر از تولید ماهانه آنها بود.

در ماه گذشته، ماشین‌های تولید بیت‌کوین به مقدار قابل توجهی بیشتری از توکن‌های تازه استخراج شده عرضه کردند. بر اساس گزارشات، ۱۳ مؤسسه معدنی پیشرو مقداری از توکن‌های بیت‌کوین که در ماه اکتبر تولید کرده‌اند، به بازار عرضه کردند، حتی با وجود افزایش ماهانه ۲۶ درصدی تولید توکن‌ها.

اطلاعات آماری منتشر شده توسط TheMinerMag نشان می‌دهد که نسبت فروش به تولید توکن‌ها توسط شرکت‌هایی مانند Marathon Digital Holdings و Core Scientific Inc. به بالای ۱۰۰% افزایش یافته است. این نشان می‌دهد که آنها نه تنها تمام بازده تولید بیت‌کوین ماه اکتبر را فروخته‌اند بلکه توکن‌هایی از ذخایر خود نیز به بازار عرضه کرده‌اند. Hut 8 و Bit Digital همچنین تصمیم به فروش تعداد بیشتری از توکن‌های بیت‌کوین تولید شده توسط خود در ماه اکتبر گرفتند و بیش از ۳۰۰٪ از توکن‌های BTC را نقد کردند.

ماینرها بیشتر از بیت کوینی که در ماه اکتبر استخراج شده بود فروختند

این افزایش به نسبت فروش به تولید بیت‌کوین، با افزایش ۱۰۵ درصد، به طور کامل با نسبت‌هایی که در ماه‌های جولای، آگوست و سپتامبر به ترتیب ۶۴ درصد، ۷۷ درصد و ۷۷ درصد ثبت شده بود، در تضاد است.

انگیزه پشت این فروش، به جز سرمایه‌گذاری در بهبود قیمت بیت‌کوین، به برنامه‌ریزی مالی و استراتژیک ماینرها در پیش‌بینی نصفه‌شدن بلوک در آغاز سال آینده نسبت داده می‌شود. زیرا نصفه‌شدن بلوک باعث کاهش نصف پاداش استخراجی می‌شود، ماینرها با فروش بخشی از دارایی‌های بیت‌کوین خود، ذخایر سرمایه خود را افزایش می‌دهند.

فروش فعال تر BTC به موایدت مالی ماینرها کمک می‌کند تا در برابر کاهش نصف پاداش مقاومت کنند، و این حرکت استراتژیک برای تضمین دوام طولانی‌مدت فعالیت‌های آن‌ها در بازار ناپایدار ارزهای دیجیتال بسیار اهمیت دارد.


منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده