کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول مینا MINA

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال مینا MINA

بهترین کیف پول مینا MINA، اگر قصد ذخیره ارز دیجیتال مینا یا بهتر است بنویسم Mina را داشته باشید، احتمالاً زمان زیادی برای پیدا نمودن کیف پول های آن گذاشته اید. ما در این مقاله این انتخاب را آسان کرده ایم چراکه تمام کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری این ارز را به همراه توضیح به شما عزیزان معرفی کرده ایم.

شما می توانید با مطالعه این مقاله به راحتی انتخاب کنید که برای ذخیره این ارز دیجیتال از چه کیف پولی استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر به دنبال بهترین کیف پول این ارز دیجیتال هستید بازهم این مقاله مناسب شما است چراکه در ادامه شما با بهترین کیف پول های این ارز دیجیتال نیز آشنا می شوید.

بهترین کیف پول های مینا Mina

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال Mina
بهترین کیف پول های ارز دیجیتال Mina

اینکه بهترین کیف پول ارز دیجیتال مینا و یا هر ارز دیگر چیست سؤال خیلی از کاربران ما می باشد. ما همیشه به این دسته از افراد می گوییم که بهتر است به جای بهترین کیف پول به دنبال مناسب ترین کیف پول باشید. شما می توانید به راحتی مناسب ترین کیف پول را انتخاب کنید. برای انتخاب مناسب ترین کیف پول عموماً باید به 3 نکته توجه کنید!

 1. مزایا و معایب کیف پول مورد نظر

حتماً به مزایا و معایب یک کیف پول توجه کنید. دانستن مزایا و معایب می تواند بسیار به انتخاب شما کمک کند. در صورتی که نتوانستید مزایا و معایب یک کیف پول را در مقاله مورد نظر مطالعه کنید، می توانید با توجه به توضیحات، خودتان مزایا و معایب آن کیف پول را بنویسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال
 1. شرایط کاربر استفاده کنند از کیف پول

اینکه شما چه استفاده از کیف پول دارید نیز مهم است. این موضوع می توانید در انتخاب شما تأثیر داشته باشد. اگر قصد دارید تا از کیف پول خود در سیستم عامل های کامپیوتری استفاده کنید، حتماً باید یک کیف پولی را انتخاب کنید که از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی کند. این موضوع تنها یک مثال بود و شما باید طبق این مثال، باقی شرایط را نیز در نظر بگیرید.

 1. توجه به ویژگی های کیف پول

چندین ویژگی وجود دارد که بهتر است آن ها را به خاطر داشته باشید. شما می توانید با به‌کارگیری این ویژگی ها به راحتی با دیگر موارد مناسب ترین کیف پول را انتخاب کنید. اگر از این ویژگی ها با خبر نیستید به شما پیشنهاد می کنیم که سری به پیچ اینستاگرام زوم ارز بزنید. ما در یک پست به صورت کامل مهم ترین این ویژگی ها را توضیح داده ایم. برای دسترسی مستقیم به پست مورد نظر، کافی است یک بار ” اینجا ” کلیک کنید.

شما می توانید با توجه به این ویژگی ها متوجه شوید که مناسب ترین کیف پول باید دارای چه چیزهایی باشد. توجه داشته باشید که اگر نتوانید یک کیف پول مناسب انتخاب کنید، ممکن است مشکلات متعددی برایتان پیش بیاید. از جمله این مشکلات که به نوعی مهم ترین نیز است، از دست رفتن سرمایه می باشد. حتماً به این موضوع توجه ای ویژه کنید.


معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال مینا MINA

شما می توانید برای ذخیره این ارز دیجیتال از کیف پول های سخت افزاری نیز استفاده کنید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا کیف پول های سخت افزاری Mina را به شما عزیزان معرفی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

احتمالاً تا به حال نام این کیف پول را زیاد شنیده باشید. شما می توانید در کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس رمز ارز ها و همچنین توکن های مختلفی را ذخیره سازی کنید. خوشبختانه امنیت این کیف پول مناسب است و شما می توانید با اطمینان کوین و توکن های مورد نظرتان را در این کیف پول ذخیره سازی کنید.

رابط کاربری نرم افزاری این کیف پول نیز مناسب است و هر سطحی که داشته باشید می توانید به راحتی با این کیف پول کار های خود را انجام دهید. لازم به ذکر است که کیف پول Ledger Nano S از ویژگی امنیتی احراز هویت دو عاملی نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید پس از نصب کیف پول به راحتی این ویژگی را فعال‌سازی کنید تا امنیت کیف پول شما چندین پله افزایش پیدا کند.

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S قابل استفاده در سیستم عامل های کامپیوتری و موبایلی می باشد. شما می توانید با استفاده از راهنمای داخل بسته این کیف پول، نرم افزار مورد نظر برای سیستم عاملتان را به راحتی نصب کنید. در صورتی که برای نصب این کیف پول با مشکل مواجه شدید و نیز به راهنمایی داشتید، می توانید نام این کیف پول را در سایت زوم ارز جستجو کنید تا بتوانید به مقاله اختصاصی این کیف پول دسترسی پیدا کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • امکان ذخیره سازی رمز ارز های مختلف
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از امکانات مختلف ( همانند تایید دو مرحله ای، صرافی داخلی و … )
 • رابط کاربری مناسب و کاربرپسند

معایب:

 • این کیف پول نسبتاً قدیمی است و به همین دلیل امکان دارد در آینده آپدیت های مختلف شرکت فرانسوی لجر را دریافت نکند.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول لجر (Ledger) کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری trezor One

کیف پول سخت افزاری trezor One
کیف پول سخت افزاری trezor One

این کیف پول نیز همانند کیف پول Ledger Nano S کمی قدیمی است. شما می توانید از کیف پول trezor One برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. اگر به دنبال یک کیف پول ارزان قیمت هستید، این کیف پول نیز در کنار کیف پول قبل مناسب شما می باشد. حال شما باید طبق توضیحاتی که کمی قبل گفته شد، انتخاب کنید که کدام کیف پول مناسب است و سپس آن را تهیه کنید.

کیف پول trezor One نیز قابل نصب بر روی سیستم عامل های کامپیوتری همانند ویندوز یا Windows و مک یا Mac و همچنین سیستم عامل های موبایلی همانند اندروید یا Android و ای او اس یا IOS می باشد. به راحتی می توانید طبق سیستم عامل مورد نظر نرم افزار مخصوص را دانلود و سپس نصب کنید.

رابط کاربری نرم افزار کیف پول trezor One مناسب است و شما می توانید به راحتی با این نرم افزار کار های خود را انجام دهید. در صورتی که در هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید، می توانید مشکل خود را در انتهای این مقاله از ما بپرسید. در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری نیز به دست بیاورید می توانید با جستجوی نام این کیف پول در سایت زوم ارز، به سراغ مقاله اختصاصی کیف پول trezor One بروید و سپس آن را مطالعه کنید.

امنیت از دیگر نکات کلیدی است که باید به آن توجه کرد. احتمالاً برایتان این سؤال پیش می آید که چگونه امنیت در کیف پول trezor One چگونه است؟ خوشبختانه این کیف پول نیز امنیت مناسبی دارد و شما می توانید به راحتی و اطمینان با کیف پول trezor One کار کنید. در صورتی علاقه‌مند هستید می توانید پس از نصب کیف پول ویژگی تایید هویت دو عاملی را فعال‌سازی کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا امنیت خود را چندین پله افزایش دهید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب

معایب:

 • همان‌طور که گفتیم این کیف پول کمی قدیمی است و امکان دارد همانند Ledger Nano S، آپدیت های مختلف کمپانی ترزور را دریافت نکند.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال Mina

متأسفانه کف پول ها کمی از ارز دیجیتال مینا پشتیبانی می کنند. در حال حاضر از بین کیف پول های معروف شما می توانید این ارز را تنها در کیف پول سیف پل ذخیره سازی کنید. در صورتی که قصد استفاده از کیف پول های سخت افزاری را نداشتید، می توانید یکی از کیف پول های ذیل را انتخاب و سپس اقدام به ذخیره ارز دیجیتال مینا یا Mina کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل یا SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل یا SafePal
کیف پول نرم افزاری سیف پل یا SafePal

کیف پول سیف پل یکی از کیف پول های معتبر و پرطرفدار این ارز دیجیتال به حساب می آید. احتمالاً تا به حال نام این کیف پول را شنیده اید. شما می توانید این کیف پول را تنها در سیستم عامل های موبایلی استفاده کنید و متأسفانه این کیف پول قابل نصب بر روی سیستم عامل های کامپیوتری نمی باشد.

یکی از امکانات فوق العاده کیف پول سیف پل، پشتیبانی از صرافی داخلی بایننس می باشد. شما می توانید با وجود محدودیت و تحریم های صرافی بایننس به راحتی از طریق این کیف پول و بدون هیچ محدودیتی، با صرافی بایننس کار کنید و معاملات خود را انجام دهید. این کار به راحتی امکان پذیر است. در صورتی با مشکل رو به رو شدید، می توانید با جستجوی نام این کیف پول در سایت زوم به سراغ مقاله اختصاصی آن بروید و بخش استفاده از صرافی را مطالعه کنید.

کیف پول سیف پل از امنیت مناسبی پشتیبانی می کند و شما می توانید با اطمینان کامل رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. جز این موضوع، متأسفانه این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. این موضوع باعث ضعف در امنیت به حساب نمی آید بلکه باعث ضعف در پشتیبانی از امکانات امنیتی به حساب می آید. در ادامه می توانید برای آشنایی بیشتر با این کیف پول، با مزایا و معایب آن آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و کاربر پسند
 • رابط کاربری مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری کلوریو یا Clorio

mina wallet 6

این کیف پول، تنها از ارز دیجیتال مینا پشتیبانی می کند و شما می توانید این ارز را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. کیف پول نرم افزاری Clorio یک کیف پول متن باز است و شما می توانید این کیف پول را ویرایش کنید. کار با Clorio بسیار راحت است چراکه رابط کاربری آسانی دارد. در صورتی که هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید می توانید با ما در بخش کامنت ها در نمایش باشید. برای دسترسی به این کیف پول کافی است نام آن را در گوگل جستجو کنید و یا ” اینجا ” کلیک کنید. لازم به ذکر است که شما تنها می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های کامپیوتری استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از امنیت نسبتاً مناسب
 • پشتیبانی از رابط کاربری خوب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری استیکینگ پاور یا StakingPower

کیف پول نرم افزاری استیکینگ پاور یا StakingPower
کیف پول نرم افزاری استیکینگ پاور یا StakingPower

این کیف پول نیز مناسب ارز دیجیتال مینا است. این موضوع به این معنی است که کیف پول StakingPower تنها از این ارز پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال مینا را در این کیف پول ذخیره سازی کنید.

شما می توانید کیف پول StakingPower را در سیستم عامل های موبایلی نصب کنید و سپس از آن استفاده کنید. اگر قصد ذخیره ارز دیجیتال مینا را در سیستم عامل های کامپیوتری دارید، این کیف پول مناسب نیست چراکه همان‌طور که گفتیم کیف پول StakingPower قابل نصب بر روی سیستم عامل های موبایلی می باشد. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت قابل قبول

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری آرو یا Auro

کیف پول نرم افزاری آرو یا Auro
کیف پول نرم افزاری آرو یا Auro

این کیف پول از نسخه تحت وب پشتیبانی می کند. این موضوع به این معنی است که شما می توانید از کیف پول تحت وب آرو هم در سیستم عامل های موبایلی و هم در سیستم عامل های کامپیوتری استفاده کنید. جز نسخه تحت وب این کیف پول اپلیکیشن نیز دارد. شما می توانید اپلیکیشن این کیف پول را در سیستم عامل های موبایلی نصب و سپس استفاده کنید.

این کیف پول قابلیت های مختلفی دارد که می توانید با کمی کار با آن به راحتی از آن استفاده کنید. شاید در ابتدا کار با این کیف پول برای افراد مبتدی سخت باشد اما این موضوع نمی تواند باعث شود تا افراد مبتدی از این کیف پول استفاده نکنند. در ادامه شما را کمی با مزایا و معایب این کیف پول آشنا خواهیم کرد.

مزایا:

 • قابل استفاده در سیستم عامل های مختلف
 • امنیت نسبتاً خوب

معایب:

 • ممکن است افراد مبتدی نتوانند با رابط کاربری این کیف پول ارتباط برقرار کنند.

نیم نگاهی به کیف پول های کوین Mina

نیم نگاهی به کیف پول های کوین Mina
نیم نگاهی به کیف پول های کوین Mina
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
1 Ledger Nano S سخت افزاری کامپیوتر و موبایل
2 trezor One سخت افزاری کامپیوتر و موبایل
3 SafePal نرم افزاری موبایل
4 Clorio نرم افزاری کامپیوتر
5 StakingPower نرم افزاری موبایل
6 Auro نرم افزاری موبایل و تحت وب

اینفوگرافیک کیف پول مینا MINA

اینفوگرافیک کیف پول مینا MINA
اینفوگرافیک کیف پول مینا MINA

سخن آخر درباره ی کیف پول های مینا MINA

همان‌طور که مطالعه کردید، در این مقاله با کیف پول های ارز دیجیتال مینا یا Mina آشنا شدید. شما می توانید هر کدام از کیف پول های فوق را انتخاب و سپس رمز ارز هایتان را در آن ذخیره سازی کنید. طبق آنچه که گفتیم، در صورتی که در رابطه با هر کیف پول سؤالی برای شما مطرح شد، می توانید با جستجوی نام کیف پول در سایت زوم ارز ابتدا به سراغ مقاله اختصاصی آن بروید. در صورتی که پاسخ سؤال خود را پیدا نکردید، می توانید در بخش کامنت های این مقاله سؤال مورد نظرتان را مطرح کنید تا در اولین فرصت به آن پاسخ دهیم.

ممنون که تا پایان مقاله “کیف پول های مینا MINA” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا