آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مایکل سایلر: سرمایه از دارایی های سنتی به بیت کوین ادامه خواهد داد!

1708764002-718096c4ac07bbcfb111c36c50481ee5ee1fabaa.jpg

مایکل سایلر: سرمایه از دارایی های سنتی به بیت کوین ادامه خواهد داد!

به گزارش زوم ارز، مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی شرکت MicroStrategy، در یک مصاحبه با بلومبرگ، اعتقاد دارد که بیت کوین به طور مداوم جریان سرمایه را از دارایی‌های سنتی جذب می‌کند. او پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین به عنوان یک ارز بهتر، پول را از ارزش بازار چند تریلیون دلاری طلا و املاک و مستغلات جذب خواهد کرد.

سیلر معتقد است که بیت کوین به عنوان قوی‌ترین دارایی و استراتژی خروج برجسته است. او اظهار می‌کند: “بیت کوین به تازگی به عنوان یک طبقه دارایی تریلیون دلاری ظاهر شده است و در کنار نام‌هایی مانند اپل، گوگل و مایکروسافت قرار دارد.” او تأکید می‌کند که بیت کوین یک طبقه دارایی است و در مقابل شرکت‌ها، قابلیت نگهداری سرمایه بسیار بیشتری دارد.

سیلر مقایسه‌ای بین بیت کوین و دو دارایی دیگر، یعنی طلا و املاک و مستغلات، ارائه می‌دهد. او معتقد است که بیت کوین در حال رقابت با طلا است، که ارزش آن ۱۰ برابر طلا است، و همچنین در حال رقابت با شاخص S&P است، که املاک و مستغلات را در برمی‌گیرد و ارزش آن بیش از ۱۰۰ تریلیون دلار است. او تأکید می‌کند که بیت کوین از نظر فنی برتری دارد و از این رو سرمایه از طبقات دارایی به سمت بیت کوین جریان می‌یابد.

علاوه بر این، سیلر باور دارد که ETF بیت کوین همچنان با تقاضای خرید نهادی روبرو خواهند بود که به تقویت ارزش بیت کوین کمک خواهد کرد. او توضیح می‌دهد که تقاضا برای ETF های نقدی، به ویژه خالص‌های جدید، بسیار بیشتر از عرضه روزانه استخراج کنندگان است و این امر باعث افزایش ارزش بیت کوین می‌شود.

سیلر همچنین به استراتژی عملیاتی شرکت MicroStrategy در بیت کوین اشاره می‌کند و می‌گوید که آنها یک استراتژی اهرمی در قبال بیت کوین دارند. اما اومورد توجه خود را به ETF های بیت کوین می‌کشاند و می‌گوید: “ETF های بیت کوین دروازه‌ای را برای ورود سرمایه نهادی به اکوسیستم بیت کوین باز کرده‌اند. تقاضا برای ETF های نقدی، به ویژه نوآورانها، بسیار بیشتر از عرضه روزانه استخراج کنندگان بوده است، در برخی موارد تا ۸ تا ۱۰ برابر تقاضای روزانه. این جزر و مد در حال افزایش است و باعث جذب سرمایه به بیت کوین می‌شود.”

در نهایت، سیلر تأکید می‌کند که میکرواستراتژی یک استراتژی عملیاتی برای بیت کوین دارد، اما از دیدگاه واقعیت ETF های بیت کوین، تبدیل سرمایه به صورت دیجیتال را تسهیل می‌کنند و هر روز صدها میلیون دلار سرمایه از اکوسیستم سنتی آنالوگ به اقتصاد دیجیتال منتقل می‌شود.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده