آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سرمایه گذاری مجدد MicroStrategy بر روی بیت کوین

سرمایه گذاری مجدد MicroStrategy بر روی بیت کوین

سرمایه گذاری مجدد MicroStrategy بر روی بیت کوین

به گزارش زوم ارز، MicroStrategy مالکیت بیت کوین یک بار دیگر با عبور بیت کوین از سطح ۳۰۰۰۰ دلار سودآور شد. این افزایش ناگهانی در قیمت ارز دیجیتال به دلیل امیدهای دوباره به تایید ETF SEC و رد اتهامات اخیر علیه دو مدیر Ripple در پرونده XRP بود که منجر به خوش بینی در بازار شد.

سرمایه گذاری استراتژیک بیت کوین سود قابل توجهی را به همراه دارد

MicroStrategy اخیراً یک خرید بیت کوین جدید انجام داده است. این خرید در پایان شهریور انجام شد. این شرکت تقریباً ۱۴۷.۳ میلیون دلار برای به دست آوردن ۵۴۴۵ بیت کوین با قیمت متوسط ​​۲۷۰۵۳ دلار هزینه کرد.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال نشانه هایی از احیاء را نشان می دهد، به نظر می رسد این حرکت استراتژیک عاقلانه باشد. از آن زمان، MicroStrategy تقریباً ۳۰۰۰ دلار به ازای هر سکه سود داشته است.

با در نظر گرفتن کل دارایی بیت کوین MicroStrategy، میانگین هزینه هر سکه حدود ۲۹۵۸۲ دلار برآورد شد. با توجه به داده های “Saylor Tracker”، این شرکت سود چشمگیر ۱۴,۹۴۱,۴۷۹.۶۸ دلار به دست آورده است.

سرمایه گذاری بیت کوین MicroStrategy سود قابل توجهی را به همراه دارد

BTC افزایش یافت، سهام میکرواستراتژی اوج گرفت

این احساسات مثبت بازار از راه دیگری به نفع MicroStrategy بوده است. سهام MicroStrategy (NASDAQ: $MSTR) در روز جمعه افزایش خالص ۵.۶۹٪ را تجربه کرد. در نتیجه، قیمت سهام در ۳۴۸.۰۴ دلار معامله شد.

MicroStrategy که به‌خاطر سرمایه‌گذاری‌های خود در بیت‌کوین شناخته می‌شود، در حال حاضر یک شرکت نهادی پیشرو است که از بیت‌کوین تحت هدایت مایکل سیلر پشتیبانی می‌کند. طبق گزارش‌های اخیر، MicroStrategy دارایی ارز دیجیتال قابل توجهی به مبلغ ۱۵۸۲۴۵ بیت کوین با ارزش کل بیش از ۴.۶۹ میلیارد دلار دارد.

بر اساس داده‌های «خرید بیت‌کوین در سراسر جهان»، مالکیت MicroStrategy بر بیت‌کوین، آن را از رقبای شرکت‌های تجاری عمومی خود، مانند Marathon Digital و Galaxy Digital که به ترتیب دارای ۱۳۲۸۶ و ۱۲۵۲۵ BTC هستند، جلوتر می‌اندازد.

افزایش علاقه شرکت

در پایان، افزایش ارزش بیت کوین همراه با دستاوردهای مالی چشمگیر MicroStrategy، اهمیت روزافزون ارزهای دیجیتال را در دنیای شرکت ها برجسته می کند.

علاوه بر این، اعتماد تزلزل ناپذیر MicroStrategy به بیت کوین به عنوان یک ذخیره خزانه و افزایش تعداد دارایی های بیت کوین Saylor نه تنها رویکرد آینده نگر آنها را نشان می دهد، بلکه این شرکت را به عنوان یک رهبر در چشم انداز مالی در حال تحول ارزهای دیجیتال قرار می دهد. خبر تایید احتمالی بیت کوین ETF از سوی SEC می تواند باعث افزایش غیرمنتظره علاقه شرکت ها به دارایی های کریپتو شود.


منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده