آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بالاترین حد سهام MicroStrategy بعد از دو سال!🌐

بالاترین حد سهام MicroStrategy بعد از دو سال!🌐

بالاترین حد سهام MicroStrategy بعد از دو سال!🌐

به گزارش زوم ارز، سهام شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، یک شرکت تجاری بیت‌کوین، در جلسه تجارت جمعه به راحتی به بالای ۵۰۰ دلار بسته شد، یک قیمتی که از دسامبر ۲۰۲۱ به این سو دیده نشده بود و بازار را جلب کرد. این شرکت، طبق اطلاعات یک صرافی مبتنی بر فناوری نیویورک، سقف ۷.۳۳ میلیارد دلاری دارد.

استراتژی طولانی مدت مایکرواستراتژی در نگهداشتن بیت‌کوین به عنوان دارایی برتر به خوبی جواب داده است. این شرکت، اگرچه سال را با ضرر سه‌ماهه آغاز کرد، اما قیمت سهام آن در عرض یک ماه دو برابر شده است. مایکل سیلر، بنیان‌گذار و مدیر عامل این شرکت، خرید بیت‌کوین را در آگوست ۲۰۲۰ به عنوان پوششی در برابر تورم آغاز کرد.

سیلر به CNBC گفته است: “به همین دلیل هست که همه ما در ۱۲ ماه آینده نسبتاً صعودی هستیم. تقاضا افزایش خواهد یافت، عرضه رو به انقباض است و این در تاریخ وال استریت نسبتاً بی‌سابقه است.”

وضعیت مایکرواستراتژی بهبود یافته است. تا آوریل، ذخایر بیت‌کوین این شرکت در سبز بوده و با خرید ۱۰۴۵ بیت‌کوین اضافی – که مجموع دارایی‌های آن را به ۱۴۰،۰۰۰ بیت‌کوین افزایش داد – میانگین قیمت خرید بیش از ۴ میلیارد دلار در دارایی دیجیتال شد. قیمت هر سکه به ۲۹۸۰۳ دلار کاهش یافت.

گزارش درآمد سه‌ماهه دوم این شرکت، هزینه‌های کاهش ارزش بیت‌کوین را به همراه داشت، اما مایکرواستراتژی به عنوان یک شرکت دوباره سودآور بود و بزرگترین شرکت سهامی عام با بیت‌کوین در ترازنامه‌اش، به خرید BTC ادامه داد و ۱۵۲,۸۰۰ سکه به ارزش حدود ۴.۴ میلیارد دلار جمع آوری کرد.

اکنون این شرکت تقریباً ۰.۷۵ درصد از کل عرضه در گردش بیت‌کوین را در اختیار دارد.


منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده