آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

MicroStrategy وام قابل تبدیل را به ۵۲۵ میلیون دلار برای خرید بیشتر بیت کوین افزایش می دهد!

MicroStrategy وام قابل تبدیل را به ۵۲۵ میلیون دلار برای خرید بیشتر بیت کوین افزایش می دهد!

به گزارش زوم ارز، شرکت نرم افزاری MicroStrategy به رهبری مایکل سیلر، اعلام کرده است که میزان اسکناس‌های قابل تبدیل را از ۵۰۰ میلیون دلار به ۵۲۵ میلیون دلار افزایش خواهد داد. این تصمیم به رویای هدایت شرکت از سال ۲۰۲۰ جهت خرید بیت کوین بیشتر برمی‌گردد.

به گفته اعلامیه اخیر شرکت، MicroStrategy قصد دارد از درآمد حاصله برای تصمیمات خرید بیت کوین استفاده نماید. این شرکت اعلام کرد که اسکناس‌های قابل تبدیل با درصد نرخ سود ۰.۸۷۵% که به موعد در سال ۲۰۳۱ به قیمت ۱۰۰% ارائه می‌شوند، در یک پیشنهاد خصوصی برای خریداران نهادی مناسب برای مذاکره قرار دادند. در ضمن، این اسکناس به شش ماهه با کسر نرخ سود ۰.۸۷۵% بازاریابی خواهد شد.

MicroStrategy نیز اعلام کرده است که پس از مارس ۲۰۲۸، شرکت می‌تواند شرایط خاص مربوط به بازخرید را رعایت نموده و اسکناس‌ها را با بازدهی نقدی ۱۰۰% اصل و بهره تعلق گرفته به بازاریابی خود بازگرداند. اسناد فروش این اسکناس نیز به صلاحدید شرکت به صورت پول نقد، سهام کلاس A MicroStrategy یا ترکیبی از هر دو قابل تبدیل خواهد بود.

تحلیل‌ها نشان می‌دهند که MicroStrategy پس از هزینه‌ها و هزینه‌های مرتبط، درآمد پیشنهاد خود را به تقریباً ۵۱۵ میلیون دلار تخمین زده است. این اقدام از سوی MicroStrategy تأکید بر رهبری مایکل سیلر برای تبدیل این شرکت به اولین “شرکت توسعه بیت کوین” دنیاست. در حال حاضر، MicroStrategy بیش از ۲۰۰۰۰۰ بیت کوین با ارزش بیش از ۱۳ میلیارد دلار در اختیار دارد.

مایکل سیلر اظهار کرده است که MicroStrategy باید به عنوان اولین شرکت توسعه بیت کوین در جهان شناخته شود، با این حال جزئیات بیشتر در مورد این پیشنهاد هنوز ارائه نشده است. در گذشته، MicroStrategy نیز به برنامه‌های آلفا پرداخته‌است.مطلب منتشر شده است، به عنوان ابزاری برای مشاغل به منظور پاداش دادن به کارمندان از طریق پرداخت‌های لایتنینگ بیت کوین استفاده می‌شود.

به عنوان یک شرکت عام سهامی که برای جمع‌آوری بیت کوین در مقیاس، از ترازنامه خود استفاده می‌کند، برنامه‌های MicroStrategy نشان می‌دهد که شرکت به بیت کوین به عنوان یک دارایی نوظهور و خزانه ای علاقه دارد که می‌تواند در برابر تحقیر و تورم محافظت کند.

منبع: بیت کوین مگازین


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده