آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا استعفای مایکل سیلور برای رمز ارزها اتفاق مطلوبی است؟

چرا استعفای مایکل سیلور برای رمز ارزها اتفاق مطلوبی است؟

چرا استعفای مایکل سیلور برای رمز ارزها اتفاق مطلوبی است؟

اقدام غیرمنتظره‌ی مایکل سیلور، می‌تواند اتفاق خوبی برای صنعت رمز ارزها به شمار رود.

به گزارش زوم ارز، با استعفای مایکل سیلور به عنوان مدیرعامل یکی از بزرگترین کمپانی‌های طرفدار بیت کوین در بازار آمریکا، MicroStrategy، بازار رمز ارز به طور ناخوشایندی غافلگیر شد. در حالی که برخی از سرمایه گذاران باور دارند که این رویداد، تاثیری منفی بر صنعت خواهد داشت، دیدگاهی متفاوت نسبت به این موضوع نیز وجود دارد.

همانطور که همه می‌دانیم، سیلور یکی از طرفداران بزرگ بیت کوین و رمز ارزها بود که حمایت زیادی از بیت کوین داشت و بیش از ۳ میلیارد دلار رمز ارز در ترازنامه‌ی کمپانی خود داشت. در آخرین خرید وی به عنوان مدیرعامل، که در ماه ژوئن انجام شد، کمپانی MicroStrategy بیش از ۱۰ میلیون دلار بیت کوین تصاحب کرد.

بنا به نامه‌ی رسمی، از حالا به بعد سیلور به عنوان رییس اجرایی فعالیت خواهد داشت و بر عملیات رمز ارزها و بیت کوین تمرکز بیشتری داشت. خود این کارآفرین گفت که وی به دنبال تمرکز بیشتری روی استراتژی خرید بیت کوین و بقیه‌ی اقدامات مرتبط با رمز ارزها است.

این موضوع که یکی از تاثیرگذارترین کارآفرینان صنعت به دنبال هدفگذاری بر عملیات رمز ارزها است، باید تنها به عنوان یک نشانه‌ی صعودی در نظر گرفته شود؛ چرا که سیلور امکان مدیریت دقیق‌تر پورتفوی کمپانی را خواهد داشت و احتمالا در آینده، خریدهای بیشتری از بیت کوین انجام خواهد داد.

متاسفانه، عملکرد ضعیف بیت کوین و در کل بقیه بازار رمز ارز، فشار هنگفتی بر سهام MicroStrategy، که طی چند ماه اخیر ۶۰ درصد افت قیمت را تجربه کرده است، وارد کرد. روند قیمتی سهام این کمپانی تقریبا با عملکرد نخستین رمز ارز جهان هماهنگی دارد.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، بیت کوین با رشدی ۱.۶ درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت ۲۳۱۲۹ دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده