آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

M&G Investments منجر به افزایش ۳۰ میلیون دلاری برای GFO-X شد

M&G Investments منجر به افزایش ۳۰ میلیون دلاری برای GFO-X شد

M&G Investments منجر به افزایش ۳۰ میلیون دلاری برای GFO-X شد

به گزارش زوم ارز، GFO-X، یک محل برگزاری مشتقات رمزنگاری تحت نظارت در بریتانیا، امروز اعلام کرد که یک دور سرمایه گذاری سری B به ارزش ۳۰ میلیون دلار را به رهبری M&G Investments – بازوی مدیریت دارایی با دارایی‌های ۳۳۲ میلیارد دلاری غول بازنشستگی – جذب کرده است.

GFO-X اعلام کرد که این بودجه برای حمایت از آینده پلتفرم تأمین شده است. این پلتفرم که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شده است، به مشتریان نهادی راهنمایی می‌کند تا مکانی تجاری و تنظیم شده برای محصولات مشتقات رمزنگاری را پیدا کنند.

در ماه آوریل، این استارتاپ با واحد تهاتر گروه بورس اوراق بهادار لندن همکاری کرد و اعلام کرد که تسویه معاملات آتی شاخص بیت کوین و گزینه‌های این پلتفرم را آغاز خواهد کرد.

جرمی پونت، مدیر پورتفولیوی M&G، در یک بیانیه امروز گفت: “عدم وجود مکان‌های تجاری تنظیم‌شده به طور اساسی رشد بازار معاملات مشتقات ارز دیجیتال را با مشکل روبرو می‌کند.”

وی افزود: “بریتانیا پتانسیل تبدیل شدن به یک مرکز جهانی برای فناوری و سرمایه‌گذاری در دارایی‌های کریپتو را دارد و لندن را به مقصدی برجسته برای مکان تجارت جهانی جدید GFO-X تبدیل می‌کند. این سرمایه‌گذاری GFO-X را قادر می‌سازد تا عملیات خود را گسترش داده و به عنوان یک کسب‌وکار از تغییر تجارت از مکان‌های غیرقانونی به مکان‌های تنظیم‌شده بهره‌مند شود.”


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده