آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

متا نتایج جالبی را برای سه ماهه سوم با رشد ۲۳ درصدی درآمد گزارش می دهد.

متا نتایج جالبی را برای سه ماهه سوم با رشد ۲۳ درصدی درآمد گزارش می دهد.

متا نتایج جالبی را برای سه ماهه سوم با رشد ۲۳ درصدی درآمد گزارش می دهد.

به گزارش زوم ارز،

متا نتایج بهتر از انتظار را برای سه ماهه سوم با ۲۳ درصد افزایش درآمد گزارش داد که سریع ترین نرخ رشد از سال ۲۰۲۱ است. سهام این شرکت در معاملات طولانی روز چهارشنبه حدود ۴ درصد افزایش یافت. .

گزارش متا درآمد

به دنبال اعلام نتایج بهتر از حد انتظار شرکت در سه ماهه سوم، سهام متا در روز چهارشنبه افزایش یافت. متا، شرکت مادر فیس بوک، اینستاگرام، واتس اپ و Threads، درآمد قابل توجهی ۳۴.۲ میلیارد دلاری را برای سه ماهه سوم منتهی به ۳۰ سپتامبر گزارش داد که با افزایش ۲۳ درصدی همراه بود. انتظار وال استریت ۳۳.۵ میلیارد دلار بود و از این سطح فراتر رفت.

حاشیه سود نیز فراتر از انتظارات بود و به ۴.۳۹ دلار به ازای هر سهم رسید که ۱۶۸ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت. تحلیلگران سود هر سهم را ۳.۶۱ دلار پیش بینی کرده بودند که از این رقم نیز فراتر رفت. نکته مهم دیگر افزایش حاشیه عملیاتی است.

متا نتایج جالبی را برای سه ماهه سوم با رشد 23 درصدی درآمد گزارش می دهد.

به عنوان بخشی از حرکت متا در صرفه جویی در هزینه، حاشیه سود شرکت نسبت به سه ماهه قبل دو برابر شد و به ۴۰ درصد رسید که نشان دهنده بازدهی مثبت است. هزینه‌ها و هزینه‌ها ۷ درصد کاهش یافت و تعداد کارکنان نیز کاهش یافت که با ۲۴ درصد کاهش به ۶۶۱۸۵ نفر در پایان سه ماهه رسید.

متا همچنین در این گزارش به اشتراک گذاشت که تعداد «کاربران فعال روزانه» افزایش مثبتی داشته است. تعداد کاربران روزانه با ۷ درصد افزایش نسبت به سال گذشته به ۳.۱۴ میلیارد رسید. با نگاهی به تعداد کاربران فعال ماهانه، ۷ درصد افزایش به ۳.۹۶ میلیارد رسید. فیسبوک با افزایش ۵ درصدی کاربران فعال روزانه به ۲.۰۹ میلیارد نفر رسید. تعداد کاربران فعال ماهانه نیز با ۳ درصد افزایش به ۳.۰۵ میلیارد رسید.

وضعیت فعلی Meta و Metaverse

Reality Labs، بازویی که فرآیندهای هدست Metaverse و Quest را مدیریت می کند، در سه ماهه سوم ۳.۷۴ میلیارد دلار ضرر متحمل شد که باعث افزایش ۳.۶۷ میلیارد دلار ضرر سال قبل شد. مجموع ضرر اعلام شده توسط Reality Labs در سال جاری بالغ بر ۱۱.۴۷ میلیارد دلار بوده است. گزارش این شرکت بیان می‌کند که زیان این واحد در سطح سال ۲۰۲۳ باقی نمی‌ماند و در سال ۲۰۲۴ رشد بیشتری خواهد داشت.

در گزارش فاش شده، زاکربرگ اظهار داشت که هوش مصنوعی بزرگترین حوزه سرمایه گذاری این شرکت در سال ۲۰۲۴ خواهد بود. گزارش متا همچنین اشاره کرد که با ادامه سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و متاورس، هزینه های زیرساختی بالاتری را به دنبال خواهد داشت. /p>

منبع: en.coin-turk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده