آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن رمز ارز MEME درصرافی کوینکس💽

لیست شدن رمز ارز MEME درصرافی کوینکس💽

لیست شدن رمز ارز MEME درصرافی کوینکس💽

صرافی کوینکس ارز meme را در تاریخ ۱۲ ابان در فهرست ارزهای خود قرار داده است، همچنین شما می توانید ارز معاملاتی meme  را از تاریخ ۱۲ ابان در لیست معاملات خود قرار دهید.

اطلاعاتی درباره رمز ارز MEME

MEME توکن جزء اکوسیستم بومی Memeland است.

Memeland یک استودیو سرمایه‌گذاری وب ۳ است که توسط ۹GAG تأسیس شده و با وب‌سایت سرگرمی معروفی که در هنگ‌کنگ متخصص در میم‌ها بوده و در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی شده، ارتباط دارد. ۹GAG یکی از ۵۰۰ وب‌سایت برتر جهان است و از طریق Y Combinator و دیگران حمایت می‌شود. این تیم بیش از ۱۵ سال است که محصولات مبتنی بر جامعه تولید می‌کند و با صدها برند، هزاران خالق و میلیون‌ها طرفدار همکاری دارد.

Memeland تمرکز خود را بر روی SocialFi و اقتصاد سازندگان قرار داده است، و هدف اصلی آن ایجاد ارتباط میان سازندگان و اجتماعات از طریق استفاده از توکن‌ها، NFT و محصولات متنوع است. Memeland چندین پروژه NFT از جمله Captainz، Potatoez و MVP را پیاده‌سازی کرده است.

بازارسازی خودکار (AMM) چیست؟

بازارسازی خودکار (AMM) می‌تواند قیمت خرید و فروش را طبق فرمول محاسبه کند تا یک مظنه مداوم برای بازار ارائه کند. کوینکس AMM را با دفترچه سفارش ترکیب می‌کند، به این گونه که استخر نقدینگی به‌طور خودکار به دفترچه سفارش تبدیل می‌شود. با الگوریتم “فرمول بازار ساز محصول ثابت” در AMM، مهم نیست که دفتر سفارش چقدر بزرگ باشد یا استخر نقدینگی چقدر کوچک باشد، در هر صورت تأمین نقدینگی شرکت برای بازار تضمین می‌شود.

کارمزد معاملات و درآمد بازارسازی:

بازارهای AMM ویژگی‌های خاص خود را در خصوص کارمزد معاملات و درآمد بازارسازی دارند. در واقعیت، بازارهای AMM از یک سیستم هزینه‌ای مستقل برای خودشان استفاده می‌کنند. کارمزد برای سازندگان و گیرندگان معاملات به میزان ۰.۳٪ است و برای بازارسازان ۰.۱۵٪ است. یکی از ویژگی‌های جالب این بازارها این است که برای استفاده از VIP هیچ هزینه‌ای لازم نیست و از CET (توکن اختصاصی CoinEx) می‌توان برای کاهش هزینه‌ها و کارمزدها بهره برد. تمام کاربران واجد شرایط برای بازارسازی هستند و می‌توانند درخواست خود برای بازارسازی را ارائه دهند. در نهایت، ۵۰ درصد از کارمزد معاملات بازار به تأمین کنندگان نقدینگی تعلق می‌گیرد.

ویژگی‌های AMM:

  1. درآمد از AMM:

کاربران می‌توانند نقدینگی را به استخر AMM تزریق کرده و درآمد از معاملات بازار کسب کنند. تا ۵۰٪ از کارمزد معاملات بازار بر اساس نسبت نقدینگی موجود در استخر مربوط به تأمین‌کنندگان نقدینگی پرداخت می‌شود.

  1. برداشت درآمد و پاداش روزانه:

پاداش کارمزد تراکنش‌ها روزانه محاسبه می‌شود و به‌طور خودکار قبل از ساعت ۷:۳۰ روز بعد به‌حساب کاربران واریز می‌شود. کاربران می‌توانند سودهای کسب شده را با یک برداشت یک‌باره کل نقدینگی خود به‌دست آورند.

  1. دسترسی رایگان و بدون هزینه:

انتقال دارایی‌ها بین حساب اسپات و حساب بازاریابی به‌راحتی و به‌صورت فوری و در زمان واقعی امکان‌پذیر است. هر کاربر در یک بازار واحد می‌تواند دو بار در روز نقدینگی خود را بدون داشتن هزینه‌ای اضافی افزایش دهد.

منبع: coinex

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده