آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

داده ها نشان می دهد که تسلط میم کوین در بازار آلتکوین ها به شدت کاهش یافته است

داده ها نشان می دهد که تسلط میم کوین در بازار آلتکوین ها به شدت کاهش یافته است

داده ها نشان می دهد که تسلط میم کوین در بازار آلتکوین ها به شدت کاهش یافته است

به گزارش زوم ارز، با توجه به داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم زنجیره‌ای CryptoQuant، استحکام بازار کوین‌های میم در آلت‌کوین‌ها از آوریل به صورت آبشاری کاهش یافته است. با این وجود، مطابق گزارش تازه‌ای که توسط شرکت تحلیل زنجیره‌ای Kaiko ارائه شده است، نقدینگی در بازار سکه‌های میم در طول این سال دو برابر خود را افزایش داده است.

کی یانگ جو، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت CryptoQuant، به این نکته پرداخت که کاهش تسلط ارزهای میم در بازار ارزهای دیجیتال ممکن است باعث تغییر روند سرمایه گذاری افراد از قماربازی به روش‌های متعارف و مرتبط شود. او با تأکید بر اصول اساسی اظهار کرد: «بچه‌ها، زمان جمع آوری ارزهای میم به پایان رسیده است‌».

تصویر: CryptoQuant
تصویر: CryptoQuant

در همین زمان، تحلیلگران Kaiko از معیار عمق بازار ۱% بهره بردند و به این استنباط رسیدند که نقدینگی بازار سکه‌های میم در ابتدای ماه ژوئن به بیشترین مقدار خود، یعنی ۱۲۸ میلیون دلار، رسیده است و پس از آن یک تصحیح جزئی رخ داده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با وجود تأثیر افزایشی این پدیده بر بسیاری از ارزهای دیجیتال، توکن‌هایی چون Dogwifhat (WIF)، Memecoin (MEME) یا Book of Meme (BOME) نمونه‌هایی هستند که به تحقیقات بیشتر در زمینه نقدینگی منجر شده اند و در طی چندین ماه گذشته رشد قابل توجهی را در تعدادی از واحدهای بومی ادا کرده اند، با درصدهای متنوع از ۲۰۰ تا ۴۰۰۰ درصد.

تصویر: Kaiko
تصویر: Kaiko

به گزارش CoinGecko، از ابتدای سال ۲۰۲۴ تاکنون، میم کوین بهترین عملکرد رمزنگاری را حفظ کرده است. در سه ماهه اول این سال، میانگین رشد قیمت میم کوین‌ها ۱۳۱۳ درصد بود، که این عدد به طور چشمگیری از بخش دارایی‌های دنیای واقعی پیشی گرفت که در همان دوره با رشد ۲۸۶ درصد، دومین بحث برتر نظرات بود.

منبع: cryptobriefing.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده