لایت فارکس

MDT همکاری با آزمایشگاه DWF را اعلام کرد

MDT همکاری با آزمایشگاه DWF را اعلام کرد

MDT همکاری با آزمایشگاه DWF را اعلام کرد

به گزارش زوم ارز، MDT، مخفف Measurable Data Token، همکاری استراتژیک خود را با آزمایشگاه DWF اعلام کرده است. این اعلامیه بر اساس ماموریت متقابل ایجاد قدرت در آینده از طریق ترکیبی عالی از داده ها و هوش مصنوعی است. آنها با هم به پذیرش ارزش داده غیرمتمرکز برای هوش مصنوعی کمک خواهند کرد.

آزمایشگاه‌های DWF اکنون وظیفه تزریق نقدینگی به اکوسیستم MDT را به همراه برخی حمایت‌های مالی بر عهده دارند. MDT تا حد زیادی از این کار سود می برد، زیرا تیم را قادر می سازد تا به گسترش در سراسر جهان – در بخش ها، اگر نه به طور کامل با هم، نگاه کند. MDT به چنین ردپایی با یک مسیر رشد شتابان چشم دوخته است.

علاوه بر این، MDT احتمالاً چند محصول و خدمات جدید عرضه خواهد کرد.

هدرم هوانگ، یکی از بنیانگذاران MDT، با بیان اینکه آنها اکنون با کمک آزمایشگاه های DWF یک قدم به این همکاری نزدیک تر شده اند، ابراز اطمینان کرده است. این به دستیابی به ماموریت اقتصاد ارزش آفرینی اشاره دارد که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می کند.

هوانگ دستاوردهای خود را نیز روشن کرده است. هم بنیانگذار گفته است که آنها توانسته اند با موفقیت توزیع کنند


منبع: cryptonewsz.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده