آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

همسر مک‌آفی ساختگی بودن مرگ وی را باور ندارد

همسر مک‌آفی ساختگی بودن مرگ وی را باور ندارد

همسر مک‌آفی ساختگی بودن مرگ وی را باور ندارد

با ادامه یافتن شایعات در سطح اینترنت مبنی بر اینکه مرگ جان مک‌آفی، کارآفرین حوزه تکنولوژی، ساختگی بوده است، همسر وی، جنیس مک‌آفی، گفت که وی این شایعات را باور ندارد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

به گزارش زوم ارز، مستند جدید Netflix با عنوان «دویدن همراه شیطان» که در بخشی از آن نامزد سابق جان مک‌آفی، سامانتا هررا، ادعا می‌کند که مک‌آفی از یک مخفی‌گاه در تگزاس با وی تماس گرفت، ادعایی که جنیس مک‌آفی گفت که به نظر واقعی نیست، به این شایعات دامن زد.

در ماه ژوئن سال ۲۰۲۱، جان مک‌آفی در یک زندان اسپانیایی در حالی که منتظر استرداد به آمریکا بر سر اتهام فرار مالیاتی بود، درگذشت. از آن زمان، همسر و تیم حقوقی وی کمپینی راه انداخته‌اند تا جسد وی آزاد شود و یک کالبدشکافی مستقل انجام شود تا در نهایت وی بتواند آرام بگیرد. تاکنون، این کمپین ناموفق بوده است و جسد وی هنوز تحت نظارت اسپانیا است.

جنیس مک‌آفی گفت که ممکن است تا دو ماه آینده، تصمیم به رهاسازی یا حفظ جسد شوهر وی گرفته شود. مستند مذکور توجه بیشتری به این موضوع جلب کرد.

جنیس گفت: من می‌توانم متواضعانه بگویم که احتمالا اسپانیا متوجه نشده است که جان مک‌آفی دقیقا چه کسی بود و مردم چقدر به وی اهمیت می‌دادند.

در سال ۱۹۸۷، جان مک‌آفی نخستین نرم افزار ضد ویروس تجاری با عنوان مشابه نام خود را راه اندازی کرد و در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰، نامزد انتخابات ریاست جمهوری از حزب آزادیخواه شد.

همچنین، جنیس مک‌آفی گفت که وی این موضوع که شوهرش خودکشی کرده است را باور ندارد، اما مشکلی در حدس و گمان وجود ندارد. وی گفت که زمانی که مک‌آفی یافت شد، وی هنوز نفس می‌کشید، قلبش فعالیت می‌کرد و به شکلی پیدا شده بود که گفته بود هرگز بدین شکل نخواهد بود.

در حالی که وی گفت که این ایده که مک‌آفی زنده است و در تگزاس مخفی شده است اساسی ندارد، جنیس اشاره کرد که بهترین مکان برای مخفی شدن، دقیقا زیر بینی فرد است، که در اینجا به دولت آمریکا اشاره می‌شود.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده