آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ عظیم اتریوم ۱۵۰۰۰ اتریوم را در Staking Move تغییر می‌دهد!

نهنگ عظیم اتریوم ۱۵۰۰۰ اتریوم را در Staking Move تغییر می‌دهد!

نهنگ عظیم اتریوم ۱۵۰۰۰ اتریوم را در Staking Move تغییر می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، طبق اعلامات اخیر WhaleAlert، یک ردیاب داده‌های رمزنگاری، یک نهنگ عظیم ETH به تازگی ۱۵۰۰۰ ETH با ارزش ۳۴.۸ میلیون دلار را منتقل کرده است. این حرکت بزرگ ETH از یک کیف پول ناشناخته به سپرده‌گذار فانوس دریایی انجام شده است.

WhaleAlert گزارش داد: “۱۵۰۰۸ ETH به ارزش ۳۴۸۷۸۱۵۱ دلار از کیف پول ناشناس به Beacon Depositor منتقل شد.”

اگرچه دلیل دقیق انتقال گسترده ETH ناشناخته هنوز مشخص نیست، ماهیت سپرده نشان می‌دهد که ممکن است برای سرمایه‌گذاری باشد.

استیکینگ به کاربران این امکان را می‌دهد تا ETH خود را در مقابل دریافت پاداش و اعتبارسنجی تراکنش‌های شبکه قفل کنند. سرمایه‌گذاری در اتریوم از طریق Beacon Chain انجام می‌شود، که یک بلاکچین موازی است که در کنار زنجیره اصلی اتریوم اجرا می‌شود و اعتبارسنجی‌ها را هماهنگ می‌کند.

داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که تاکنون بیش از ۳۷.۹۴ میلیون اتریوم در قرارداد سهامداری زنجیره Beacon Ethereum واریز شده است. این مقدار ۳۷.۹۴ میلیون اتریوم تقریباً معادل ۸۷.۹۳۴ میلیارد دلار با قیمت‌های فعلی است.

بر اساس توییتی که الی تحلیل‌گر رمزارز در تاریخ ۴ فوریه منتشر کرد، در سه هفته گذشته نزدیک به ۵۱۰,۰۰۰ ETH با ارزش ۱.۲۲ میلیارد دلار از کیف‌پول‌های صرافی رمزنگاری شناخته شده برداشت شده است.

الی می‌گوید که این خروجی قابل توجه نشان‌دهنده احساسات قوی دارندگان اتریوم و احتمالاً فشار فروش کمتر در بازار است.

در زمان نگارش این مقاله، ETH در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۱٪ افزایش یافته و به ۲۳۱۳ دلار رسیده است. طبق گزارش CoinShares، محصولات سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته مشاهده شد که ورودی‌های بزرگی به مبلغ ۷۰۸ میلیون دلار داشته‌اند، در حالی که اتریوم در همین بازه زمانی خروج ۶.۴ میلیون دلاری داشته است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده