آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا ناظر بازار به خطر سقوط قیمت Cardano اشاره می‌کند؟

بازار کاردانو دارای ارزش ۲۷ میلیارد دلار است

چرا ناظر بازار به خطر سقوط قیمت Cardano اشاره می‌کند؟

به گزارش زوم ارز، ممکن است Cardano  در روزهای آینده با رکود شدیدتری مواجه شود، زیرا یک شاخص فنی معتبر سیگنال نزولی را نشان می‌دهد.

در ۲۴ ساعت گذشته، Cardano نوساناتی را نشان داده است و به محدوده قیمتی ۰.۶ دلاری نزدیک شده است که اخیراً بازپس‌گرفته است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ADA در روز گذشته به ۰.۵۷۹۳ دلار رسیده است.

علاوه بر این، روند اخیر باعث لغو سودهای بیشتری از هفته‌ی گذشته در ADA شده است و نرخ رشد منفی ۳.۶۴٪ برای یک هفته را نشان می‌دهد.

اگرچه نوسانات فعلی به نظر متوسط ​​می‌رسد، تحلیلگر مشهور بازار، علی مارتینز، توصیه می‌کند که دارندگان ADA بتوانند به زودی کاهش‌های قابل توجهی را پیش بینی کنند.

در یک پست اخیر در توییتر، مارتینز بر سیگنال فروش ADA در نمودار بازه زمانی ۳ روزه تأکید کرده است. او به نشانگر فنی TD Sequential به عنوان منبع سیگنال نزولی اشاره کرده است. او تأکید می‌کند که در زمانی که این شاخص سیگنال فروش را برای ADA نشان می‌دهد، قیمت دارایی کاهش می‌یابد.

نشانگر TD Sequential سیگنال فروش را در نمودار ۳ روزه Cardano نشان می‌دهد. توجه به این نکته مهم است که در دو بار گذشته که این نشانگر نزولی را نشان داد، ADA تجربه اصلاح قیمتی داشته است.

نمودار همراه با توییت موارد خاصی را نشان می‌دهد که سیگنال‌های نزولی پیش‌بینی شده درست بوده‌اند.

یک مثال قابل توجه از نوساناتی که Cardano در ژانویه تجربه کرد، منجر به کاهش قیمت آن به ۰.۴۷۶۸ دلار شد. این کاهش پس از یک رالی صعودی بود که قیمت را در دسامبر ۲۰۲۳ به بالای ۰.۶۴ دلار رساند.

با این حال، تحلیلگر نمی‌تواند به طور دقیق پیش بینی کند که ADA به چه میزان می‌تواند در اصلاح قیمت کاهش یابد.

$۸ Outlook دست نخورده باقی می ماند

در پاسخ به سیگنال نزولی مارتینز، یکی از شرکت‌کنندگان نگران بازار، نیاز به شفاف‌سازی در مورد پیش‌بینی قبلی او از رسیدن ADA به سطح بالاتری از جمله ۰.۸ دلار و ۸ دلار در طول این فصل صعودی نوظهور وجود دارد.

تحلیلگر به این پاسخ داد که پیش‌بینی‌ها برای رسیدن به سطح بالاتر بدون در نظر گرفتن اصلاح قیمت پیش‌بینی شده، هنوز معتبر هستند.

به طور قابل توجه، علی مارتینز پیشنهاد داد که تاریخ می‌تواند خود را تکرار کند و رالی انفجاری کاردانو زودتر از انتظار رخ دهد.

او پیش‌بینی می‌کند که در ابتدا دارایی می‌تواند به سطح ۰.۸ دلاری برسد، سپس با یک اصلاح احتمالی قیمت به حدود ۰.۶ دلار برگردد و در نهایت با افزایش ۱۲۰۰ درصدی به ۸ دلار برسد.

منبع: thecryptobasic.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده