آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Market Dynamics اکنون به سمت هوش مصنوعی، RWA، Dumping Meme، DeFi، NFT می رود

Market Dynamics اکنون به سمت هوش مصنوعی، RWA، Dumping Meme، DeFi، NFT می رود

Market Dynamics اکنون به سمت هوش مصنوعی، RWA، Dumping Meme، DeFi، NFT می رود

به گزارش زوم ارز،

در به روز رسانی اخیر، پلتفرم هوش بازار برجسته Santiment تغییر قابل توجهی را در چشم انداز رمزنگاری به سمت هوش مصنوعی (AI) و دارایی های دنیای واقعی (RWA) برجسته کرد. Santiment اشاره کرد که در حالی که زمانی منافع معامله‌گران عمدتاً به سمت گرایش‌هایی مانند DeFi، NFTs و میم کوین جلب می‌شد، اکنون تمرکز به سمت هوش مصنوعی و RWA معطوف شده است.

به ویژه، ردیاب بازار دریافت که علاقه جمعیت به هوش مصنوعی و RWA طی شش ماه گذشته افزایش یافته است، با حجم اجتماعی و ذکر مکرر اصطلاحات جدید. ارتفاعات

🤖🏘️ موضوعات #هوش مصنوعی و #دارایی های_جهان واقعی بر اساس افزایش علاقه انبوه آنها در ۶ ماه گذشته پیش بینی می شود که محرک های آینده بازار #کریپتو باشد. در فضای همیشه در حال تغییر منافع معامله‌گران در طول سال‌ها، مانند #DeFi، #NFT،

(ادامه)👇 pic.twitter.com/6XmH1rWXlZ

— Santiment (@santimentfeed) 30 ژانویه ۲۰۲۴

Santiment استدلال می‌کند که این روند نشان می‌دهد که دامنه‌ها می‌توانند به عنوان محرک‌های اصلی بازار ارزهای دیجیتال آینده ظاهر شوند. علاوه بر این، اشاره کرد که توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی و RWA شاهد علاقه قابل توجهی در بازار بوده‌اند که اغلب از جداسازی در فضای گسترده‌تر ارزهای دیجیتال سود می‌برند.

 

دارایی‌های وابسته به هوش مصنوعی، همانطور که توسط Santiment شناسایی شده‌اند، شامل The Graph (GRT)، Fetch.ai (FET)، SingularityNET (AGIX)، Ocean Protocol (OCEAN) و Bittensor (TAO) می‌شوند. قابل توجه است که تمام توکن‌های رمزنگاری متمرکز بر هوش مصنوعی در هفت روز گذشته رشد قابل توجهی داشته‌اند.

از سوی دیگر، توکن‌های مرتبط با RWA عبارتند از Avalanche (AVAX)، Chainlink (LINK)، رایانه اینترنتی (ICP)، Maker DAO (MKR) و Synthetix (SNX). AVAX و ICP عملکرد قابل توجهی در این دسته داشته اند و در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۳ بیش از ۱۰۰٪ سود را ثبت کرده اند.

به ویژه، این RWA ها نشان دهنده همگرایی فزاینده بین حوزه رمزنگاری و دارایی های ملموس در دنیای واقعی است که نویدبخش راه های جدیدی برای نوآوری و سرمایه گذاری است. به طور خاص، کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که بازار توکن‌سازی دارایی در دنیای واقعی تا سال ۲۰۳۰ به ارزش خیره‌کننده ۱۶ تریلیون دلار خواهد رسید.

علاوه بر این، لری فینک، مدیرعامل بلک راک، موضعی صعودی در مورد بازار توکن‌سازی ابراز کرده است. فینک در نشست اخیر DealBook گفت: “من معتقدم نسل بعدی بازارها، نسل بعدی اوراق بهادار، توکنیزه کردن اوراق بهادار خواهد بود.”

سلب مسئولیت: اطلاعات ارائه شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی و آموزشی است. این مقاله شامل هیچ گونه توصیه یا توصیه مالی نمی شود. Coin Edition مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از استفاده از محتوا، محصولات یا خدمات ذکر شده ندارد. به خوانندگان توصیه می شود قبل از هر اقدامی در رابطه با شرکت احتیاط کنند.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده